Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Kobyłka
Wołomin
Zielonka
Ząbki
Marki
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język rosyjski100 - 130 / 60 min

ELENA DOBOSZ

Opis ogłoszenia

Posiadam ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Z wykształcenia jestem linguist of international communication. Skończyłam Uniwersytet w Twierze - kierunek Filologia grupy języków romańsko-germańskich; Studia Stacjonarne Magisterskie. Jestem nauczycielką języka rosyjskiego, angielskiego, niemeckiego dlatego poza znajomością języka posiadam wiedzę metodyczną aby w skuteczny sposób dostosować program do potrzeb oraz zainteresowań ucznia. 18 lat doświadczenia w korepetycjach, własne materiały dydaktyczne. Dla dzieci najchętniej prowadzę zajęcia z wykorzystaniem ulubionych postaci bajek, natomiast tym starszym staram się dostosować materiał do ich zainteresowań i potrzeb aby jednocześnie ucząc się języka, rozwijali swoje zainteresowania w innych dziedzinach. Oferuję :-przygotowanie do egzaminów na wszystkich poziomach,-konwersacje,-pomoc w nadrabianiu zaległości i odrabianiu prac domowych,-tłumaczenia, -kursy maturalne oraz ósmoklasisty.W cenie zajęć przygotowuje wszystkie  potrzebne materiały  do zajeć. Program dostosowuje do kazdego ucznia indywidualnie. Posiadam certyfikaty oraz dyplomy potwierdzające przygotowanie metodyczne do prowadzenia zajęć grupowych oraz indywidualnych na każdym poziomie językowym.

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 20:00
Wtorek17:00 - 20:00
Środa17:00 - 20:00
Czwartek17:00 - 20:00
Piątek17:00 - 20:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1993 - 06.1998
Uniwersytet w Twierze
Magister
Filologia grupy języków romańsko-germańskich; Studia Stacjonarne Magisterskie
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.