Angelika Griner - Trener Języka Niemieckiego

Ostatnia aktywność:
14 dni temu
 
Online
Chorzów
Katowice
Siemianowice Śląskie
Świętochłowice
Bytom
Ruda Śląska
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

[OSTATNIE WOLNE TERMINY] Germanistka ( Uniwersytet Śląski), pasjonatka języków obcych. Trenerem Języka Niemieckiego jestem od wielu lat. Prowadzę własną działalność i jest to moje główne zajęcie, więc możesz być pewna/-y, że do mojej pracy podchodzę poważnie.   
Uczę niemieckiego niemieckiego, a nie polskiego niemieckiego – MÓWIĄC PO NIEMIECKU NIE MÓWIĘ Z POLSKIM AKCENTEM. Dla Ciebie oznacza to kontakt z prawdziwym językiem od początku nauki, a co za tym idzie mniejsze problemy z rozumieniem mówionego języka niemieckiego na dalszych etapach nauki.  

Kreatywnie prowadzone zajęcia
(czyli w przypadku dzieci: nie siedzimy na każdej lekcji z nosem w książce, chyba, że na wyraźne życzenie).

Najwyższy poziom nauki.

Stuprocentowe zaangażowanie.

Punktualność.

Sympatyczne usposobienie.

Cięęęęężki bagaż doświadczeń.
(wiem, co jest ważne, a co mniej; wiem, czego w szkole oczekują nauczyciele)

Solidność i systematyczność ( nie odwołuję lekcji, jeśli zdrowie nie zawodzi :) )

Anielska cierpliwość.

Oto MOJE cechy, które pomogą TOBIE odnieść sukces. Mam mnóstwo pomysłów na naukę, z których korzysta już wiele zadowolonych osób.

Prowadziłam zajęcia z pielęgniarkami, opiekunkami osób starszych, kucharzami, elektrykami, pracownikami budowy, a nawet z 3-letnimi maluchami.  Każde zajęcia przygotowuję indywidualnie, co znaczy, że np: małych dzieci nie zadręczam stroną bierną, lecz uczymy się poprzez zabawę, piosenki i gry ruchowe – na luzie.

Podczas zajęć to ja przygotowuję Ci notatki. Jest to bardzo wygodna i efektywna forma maksymalnego wykorzystania czasu zajęć. Ja mam pewność, że wszystko, co ważne zostało zapisane, Ty nie dekoncentrujesz się i nie "wybijasz" z rytmu zajęć. :)

Jeśli chciałbyś dołączyć do grona moich zadowolonych uczniów ZADZWOŃ lub NAPISZ !
(Podczas zajęć nie odbieram telefonów. Oddzwaniam:)

Oprócz treningów indywidualnych prowadzę również SZKOLENIA BRANŻOWE DLA FIRM oraz wykonuję TŁUMACZENIA .

Nie będę Ci gwarantować, że po określonej ilości godzin nauczę Cię języka. Jeśli sam się nie przyłożysz, nie pomoże nawet najlepszy nauczyciel. Jeśli jednak będziesz z siebie dawał wszystko, zapewniam Cię, że to będą Twoje najbardziej owocne lekcje języka niemieckiego. Nauczę Cię tyle, ile sam mi pozwolisz – taka jest prawda:)

W Katowicach i okolicach (Chorzów, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice,Bytom) możemy się spotkać na żywo, osoby z pozostałej części Polski zapraszam na Skype :)

W przypadku chęci nauki w parach, bądź w większej grupie proszę o kontakt.

Cena dla firm jest ustalana indywidualnie proszę o kontakt.
Cena zajęć na Skype – 90zł
Cena zajęć na miejscu – 100zł

Rynek obfituje w wielu nauczycieli, również tych z niższymi stawkami. Dostaję od Państwa wiadomości mailowe z prośbami o obniżenie ceny. Nie zależy mi na tym, by być najtańszym nauczycielem – moim celem jest oferowanie najwyższej jakości szkoleń, dlatego nie konkuruję ceną z innymi. Prowadzę legalnie działającą firmę i jestem świadoma kosztów z tym związanych. Ze mną nauka jest szybka i EFEKTYWNA – w pełni szanuję Państwa czas i pieniądze. Posiadam duże doświadczenie, potrafię uczyć, moi kursanci są zadowoleni i gotowi zaakceptować nieco wyższą cenę za fachowo przeprowadzone szkolenie.

Szkolenia to moja praca, którą traktuje poważnie. Doba ma 24h, a osób, chcących się ze mną uczyć jest więcej, niż mogę przyjąć. Proszę więc o przestrzeganie jednej zasady: Odwoływanie zajęć jest możliwe na 24h przed ich planowanym rozpoczęciem. W przypadku odwołania zajęć w terminie późniejszym rozliczamy się za nieodbyte zajęcia. Jeśli nie zgadzasz się z tym już teraz, bardzo proszę poszukaj innego lektora.

ROZLICZENIA: Po odbyciu pierwszych zajęć i dalszej chęci nauki – płatność za miesiąc z góry.

Zapraszam na moją stronę internetową:

www angelikagriner pl

Do zobaczenia! :)
Angelika Griner

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Angelika Griner - Trener Języka Niemieckiego
Floriańska, 26/89
41-500 Chorzów
NIP: 6272736072

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2019

Polecam gorąco zajęcia z niemieckiego z Panią Angeliką. Przez trzy tygodnie przygotowywałyśmy się intensywnie do rozmowy kwalifikacyjnej w języku niemieckim i od pierwszych zajęć czułam, że jestem w dobrych rękach. Pani Angelika ma urzekający akcent niemiecki i bardzo dobrą znajomość języka. Przekazała mi pomysły na wiele ciekawych zwrotów i wyrażeń, które potem zastosowałam w trakcie rozmowy. Większość pytań które razem przerobiłyśmy potem pojawiło się w rozmowie. Jako osoba Pani Angelika jest bardzo punktualna, przygotowana do zajęć i niesamowicie pozytywna i serdeczna. Każda lekcja z Panią Angeliką jest ciekawa i stanowi wielką przyjemność. Polecam!

Angelika Griner - Trener Języka Niemieckiego

Pani Kamilo, bardzo dziękuję za wspaniałą recenzję! :)

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2016

Świetna nauczycielka, ma ogromną wiedzę i anielską cierpliwość. Zajęcia są prowadzone bardzo kreatywnie, nie można narzekać na nudę! Nacisk jest kładziony zarówno na konwersacje, jak i gramatykę oraz pisownię. Istotne dla mnie jest też indywidualne podejście do ucznia i sympatyczna atmosfera na lekcjach:) Jeśli o mnie chodzi, mobilizował mnie test ze słówek na każdych zajęciach, bo wstyd było się nie nauczyć:)

Angelika Griner - Trener Języka Niemieckiego

Jak widać każda motywacja jest dobra, jeśli przynosi rezultaty, nawet ta w postaci testów :D
Dzięki za wystawienie opinii :):)

avatar
Elżbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2016

Pani Angelika Griner od ponad roku jest moją przewodniczką po tajnikach języka niemieckiego. Pani Angelika ma bardzo duże wiadomości, jest znakomitym pedagogiem; punktualna i sumienna. Jest też wymagającym nauczycielem. Wiele się nauczyłam w ciągu tego roku i cieszę się na każdą lekcję nauki języka niemieckiego.

Angelika Griner - Trener Języka Niemieckiego

Pani Elu, dziękuję za opinię. Jest Pani doskonałym przykładem na to, jak duże postępy można odnieść systematyczną nauką i zaangażowaniem :) Taki Uczeń to skarb :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2016

Dziękuję za profesjonalizm z Pani strony i za to, że pozytywnie nastawiła Pani Olka do niemieckiego, zmienił nastawienie o 360 stopni, polubił język, jego nauczycielka go pochwaliła ostatnio i zauważyła progres, jestem bardzo zadowolona. Dziękuję za Pani bardzo dobra pracę, zaangażowanie, takiego nauczyciela dla Olka szukałam, bardzo się cieszę, bo znalazłam!:)

Angelika Griner - Trener Języka Niemieckiego

Pani Aniu, dziękuję za miłą opinię:) Ja również się cieszę, że Olek z takim zaangażowaniem współpracuje. Jestem dumna zarówno z niego, jak i z jego postępów! :)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2015

Najlepsza lektorka na jaką trafiam w nauce języków, idywidualne podejście, elastyczność, solidność i co się też przydaje w kontaktach z ludźmi duże poczucie humoru :) szczerze polecam :)

Angelika Griner - Trener Języka Niemieckiego

Dzięki Magda za opinię i za super atmosferę na zajęciach! Nasze dialogi są najlepsze na świecie! :D

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2013

W 6h przygotowała mi dziecko do poprawki którą zdała na prawie 80%. Naprawdę wyrazy uznania i ogromne podziękowania:-)

Angelika Griner - Trener Języka Niemieckiego

Dziękuję za opinię. Jestem dumna z Darii! :)

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2013

Pierwsza lektorka, z której jestem maksymalnie zadowolona.

Angelika Griner - Trener Języka Niemieckiego

Bardzo dziękuję za tak miłą opinię :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.