Opis ogłoszenia
Jestem muzykiem z wieloletnim doświadczeniem. Od lat żyję z muzyki i oprócz gry na gitarze, który jest moim głównym instrumentem, prowadzę studio nagraniowe, firmę muzyczną, gram na basie, fortepianie i śpiewam.
Prowadzę lekcje z gry na każdym rodzaju gitary:
- klasycznej
- akustycznej
- elektrycznej
- basowej
Do każdego ucznia podchodzę w pełni indywidualnie i układam plan ćwiczeń zgodnie z jego potrzebami.
Poza nauką techniki, rytmiki interpretacji, harmonii oraz czytania nut mogę więc również udzielić Ci cennych wskazówek jak spełnić swoje marzenie życia z muzyki.
Dodatkowo na lekcjach uczę komponowania własnych utworów, a przy tym uczeń ma możliwość nagrania ich samemu (krok po kroku, na różnych instrumentach) w profesjonalnym studiu. Gdy uczeń jest chętny, omawiamy również zagadnienia miksu, masteringu i rejestracji dźwięku.
Uczyłem się u wybitnego uznanego gitarzysty klasycznego Igora Dedusenko, pianistów takich jak Piotr Zuchowski i Ilona Kepczyńska, teoretyka Kacpra Rogozińskiego, a także realizacji dźwięku u mistrza swojego fachu Bartka Napieralskiego, który pracował z wieloma gwiazdami, nie tylko Polskimi.
Dostępność
Miejsce lekcji
Napisz do użytkownika
Ostatnie opinie
Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.


Wyślij wiadomość