Ostatnia aktywność:
29 dni temu
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Привіт) Мене звати Каріна. Якщо хочете вивчити польську, то буду рада Вам з цим допомогти. Люблю балакати і ділитись своїми знаннями.
Зацікавлена також психологією і саморозвитком.
Hej) Mam na imię Karina. Jeśli chcesz nauczyć się polskiego, to chętnie ci z tym pomogę. Uwielbiam komunikować z ludźmi i dzielić się swoją wiedzą. Jeśli chodzi o moje zainteresowania to interesuję się psychologią i samorozwojem.

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
ŚrodaDo uzgodnienia
Czwartek
PiątekDo uzgodnienia
Sobota16:00 - 20:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.