Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
Online
Warszawa (Bemowo +5)
Pruszków
Otrębusy
Podkowa Leśna
Brwinów
Nadarzyn
Grodzisk Mazowiecki
Kanie
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski50 / 45 min

Monika

Opis ogłoszenia

Witam, Oferuję korepetycje z języka angielskiego dla dzieci i młodzieży ( w tym przygotowania do matury). Zajęcia przygotowuję indywidualnie dla każdego ucznia, korzystam z wielu pomocy - również przygotowanych własnoręcznie, na potrzeby konkretnych zajęć.

Coś więcej o mnie?
Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego (Magister Pedagogiki) z biegłą znajomością języka angielskiego, potwierdzoną odpowiednimi certyfikatami (British Council). Studiowałam także filologię angielską - specjalizacja nauczycielska (mgr) na SAN. Wieloletnia korepetytorka, cierpliwa i sympatyczna, zapewniająca bezstresową atmosferę podczas zajęć. Nauczanie to moja pasja.

Zachęcam do kontaktu poprzez formularz.

Monika

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.