Magdalena Szczygłowska

Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
Szczecin
Wałcz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszam na korepetycje z chemii uczniów szkół podstawowych oraz liceum.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Pomorski Uniwersytet Medyczny
Lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2016 - aktualnie
Korepetytor
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2020

Z całego serca polecam!!! Madzia w rok nauczyła mnie wszystkiego do matury czego moja nauczycielka nie umiała mi przekazać przez 3 lata. Bez korepetycji z nią może bym napisała maturę na 20%. Serdecznie polecam

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2020

Bardzo polecam korepetycje z Madzią. Arkusze z biologii stały się przyjemne, a wynik znacznie podskoczył. Madzia jest zawsze przygotowana do lekcji, posiada ogromną wiedzę i zwraca uwagę nawet na najdrobniejsze, ale istotne kwestie w zdaniach. Jeszcze raz bardzo polecam!

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2020

Z całego serca polecam! Przygotowanie do matury - zwłaszcza w tym ciężkim czasie - jest teraz dużym wyzwaniem, które Madzia przyjmuje z łatwością. Startowałam z wynikiem 20%, teraz piszę matury na ok. 70%. Magda - osoba sympatyczna, stanowcza i konsekwentna. Przygotowuje dużo materiałów pomocniczych, dzięki którym na bieżąco można utrwalać wiedzę. Myślę, że mój przeskok w wyniku jest najlepszym dowodem na skuteczność korepetycji Magdy.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2020

Po przyjściu do liceum miałem spore problemy z biologią, teraz dzięki korepetycjom Pani Magdy wyszedłem na prostą i kończę z piątką z biologii. Serdecznie polecam, lekcje prowadzone są w sposób przyjemny, jak i profesjonalny - zawsze dostawałem dawkę materiału przed lekcją do zrobienia, które dodatkowo pomagały mi w zrozumieniu. Jeszcze raz serdecznie polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.