Aleksander Radkiewicz

Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
 
Online
Poznań (Winogrady)
Wałcz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Nauczę od podstaw obsługi programu QGIS.

Oferuje pomoc w nauce, w wykonywaniu zadań lub rozpoczęciu przygody z programem.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
01.2021 - aktualnie
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
geodezja i kartografia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
07.2018 - 07.2020
GPProjekt
praca dorywcza, wykonywanie pojedynczych opracowań kartograficznych

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2021

Świetny korepetytor, który potrafi wytłumaczyć zadanie, czy obsługę programu. Posiada wszystkie cechy dobrego korepetytora, czyli m. in. : kulturę osobistą, opanowanie i cierpliwość, umiejętność słuchania i zadawania właściwych pytań , gdy ktoś nie rozumie i pewnie inne pozytywne cechy, których nie wymieniłam. Dlatego lekcje są przyjemne i rzeczowe. Polecam wszystkim ! Po tych zajęciach wszystko ogarniecie!

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2021

Bardzo polecam! Świetne podejście i dobry kontakt. Gdy występuje problem, to wszelkimi technikami, ale da się go rozwiązać. Bardzo treściwe korepetycje, ale jednocześnie na luzie. Nikt mi ich nie polecał, znalazłem przypadkiem, ale osobiście polecę każdemu, kto ma problem z Qgis - dowolnego rodzaju. Dobrze wydane pieniądze.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2021

Szczerze polecam konsultacje u Alka. Z wieloma korepetytorami miałem okazję współpracować, ale ten chłopak przebija ich wszystkich swoją wiedzą dotyczącą programu qgis, zaangażowaniem i podejściem do Twojej osoby. Ekstra współpraca z fajnym sympatycznym i mega ogarniętym gościem, a nie jakimś wielkim uczonym frajerem co zachowuje się tak jakby pozjadał wszystkie rozumy, bo takich pełno... POLECAM!!!!!!!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.