Paulina Przygoda

Ostatnia aktywność:
25 dni temu
 
Grodzisk Mazowiecki (Grodzisk Mazowiecki)
Milanówek
Izdebno Kościelne
Brwinów
Błonie
Podkowa Leśna

Opis ogłoszenia

Hello :) Posiadam dwuletnie doświadcenie z prowadzenia korepetycji dla dzieci (głównie szkoła podstawowa) oraz roczne w szkole językowej.

Jako studentka Uniwersytetu Warszawskiego ze zdanym egzaminem  znajomości języka angielskiego na poziomie B2 i ciągle poszerzająca swoją wiedzę w tym zakresie chętnie udzielę korepetycji dzieciom ze szkoły podstawowej :)

Zajęcia mogą się odbywać w formie pomocy odrabiania prac domowych jak również prowadzenia lekcji z szerszym materiałem niż ten oferowanym przez szkołę, także w formie gier i zabaw, które pomogą łatwiej przyswoić wiedzę. 

Miejsce odbywania się zajęć - u nauczyciela (Grodzisk Mazowiecki)

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.