Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Chorzów
Świętochłowice
Bytom
Katowice
Ruda Śląska
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszam na indywidualne lekcje nauki pływania dla dzieci, młodzieży oraz dla dorosłych z podstaw pływania jak i z doskonalenia technik pływackich. 

Oferuję:
 - Naukę pływania od podstaw oraz doskonalenie pływania
 - Przygotowanie do kursu na stopień Młodszego Ratownika / Ratownika Wodnego
 - Przygotowanie do klas sportowych
 - Przygotowanie do egzaminów na studiach

Do każdego mam indywidualne podejście w celu uzyskania lepszych efektów waszej ciężkiej pracy.

W celu kontaktu proszę dzwonić lub wysłać SMS.

W przypadku konieczności odwołania zajęć należy to zrobić w sposob telefoniczny bądź poprzez SMS nie później niż 2h przed rozpoczęciem planowanych zajęć. W przypadku nie odwołania zajęć oraz nieobecności, zajęcia odbywają się zgodzie z planem, tzn. nie zwalnia to z opłaty za te zajęcia. 

Najczęściej zadawane pytania:
- Ile zajęć potrzeba do nauczenia się pływania kraulem /grzbietem/etc.?  - Nie jestem w stanie odpowiedzieć na takie pytanie w sposób dokładny, ze względu na to że każdy jest inny, inaczej uczy się nowych umiejętności i inaczej podchodzi do pochłaniania wiedzy. 
- Czy za dwójkę osób cena jest inna? - Nie, cena jest za jedną osobę na godzinę zajęć. W przypadku rodzeństwa bądź dwóch osób cena to 50zl * ilość osób na zajęciach. 

Dostępność

Poniedziałek16:00 - 22:00
Wtorek16:00 - 22:00
Środa16:00 - 22:00
Czwartek16:00 - 22:00
Piątek16:00 - 22:00
Sobota10:00 - 22:00
Niedziela08:00 - 20:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - 02.2021
Politechnika Śląska
Inżynier
Automatyka i robotyka
Kursy i szkolenia
06.2014
Ratownik Wodny
04.2018
KPP
Doświadczenie
09.2010 - aktualnie
Dziecięca Sekcja Ratownicza "Kijanki"

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2021

Bardzo serdecznie polecam zajęcia u Pana Marcina. Nauczył mnie pływania od podstaw i przygotował do egzaminu sprawnościowego w bardzo krótkim czasie. Super podejście, cierpliwość oraz przekazywanie wiedzy, 10/10.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2020

Mogę z całego serca polecić Marcina. Naprawdę profesjonalne i indywidualne podejście. Nie spotkałem się z lepszym korepetytorem!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2020

Bardzo się cieszę że mój syn trafił w dobre ręce Pana Marcina, ponieważ w krótkim czasie widać bylo już ogromne postępy w pływaniu. Syn chętnie uczęszcza na lekcje. Pozdrawiam

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2020

Polecam lekcje nauki pływania u Pana Marcina. Ma super podejście do dzieci. Syn uwielbia prowadzone przez niego zajęcia. Chętnie w nich uczestniczy i każdorazowo widać postępy w pływaniu.

avatar
Pioter
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2019

Świetny trener, dobre podejście do dzieci. Syn pod okiem Pana Marcina szybko nauczył się pływać. Obecnie syn udoskonala techniki pływackie. Szczerze polecam.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2019

Serdecznie Polecamy!
Pan Marcin jest nie tylko fantastycznym trenerem ale i wspaniałym dydaktykiem, który jako pierwszy był w stanie dotrzeć do małego uparciucha i w bardzo krótkim czasie nauczyć go podstaw pływania. Jestem niezmiernie wdzięczna Panu Marcinowi za cierpliwość i serce jakie wkłada w każde zajęcia. Dzięki Panu Marcinowi mój syn pokonał strach przed wodą, kocha pływać i z radością uczęszcza na zajęcia.
Dziękujemy i pozdrawiamy
Rodzice Maksia

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2019

Jesteśmy bardzo zadowoleni z zajęć indywidualnych jakie prowadzi Pan Marcin. Instruktor jest w pełni zaangażowany. Zajęcia odbywają się w przyjaznej atmosferze.
Nasi synowie pod kierunkiem Pana Marcina czynią duże postępy. Zawsze z ogromnym entuzjazmem biorą udział w zajęciach wyczekują kolejnych.
Polecamy każdej osobie, która pragnie rozpocząć swoją przygodę z pływaniem jak poprawić swoje umiejętności.

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2019

Bardzo polecam, spokojny i doświadczony nauczyciel z bardzo dobrym podejściem do córki

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2019

Zdecydowanie polecam.

avatar
Krzysztof K.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2019

Zdecydowanie polecam! Świetny instruktor nauki pływania. Doświadczony ratownik. Kompetentny nauczyciel pływania, zaangażowany w każde zajęcia. Nauczył samodzielnie pływać dwóch moich synów w wieku 3 i 4 lat. Z każdym prowadził indywidualne zajęcia w wodzie. Po roku ćwiczeń chłopcy dalej chętnie i z przyjemnością uczęszczają do Pana Marcina. Polecam jak najbardziej.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.