Ostatnia aktywność:
21 dni temu
 
Warszawa (Mokotów +7)
Żyrardów
Raszyn
Falenty Nowe
Faktura VAT

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Cagla
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2017

I had few flute classes with Samuel. He is well experienced of the instrument. I could remember&strength my skills with him in short time while i was in Warsaw. He has good method to teach. He uses many metaphors to learn easy.Btw. He speaks very fluent English so that i didnt have any problem while learning (Though i was thinking it might be hard learn music in another language). Strongly Recommended!!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2017

Samuel jest bardzo miły i sympatyczny. Ma bardzo dobry kontakt z uczniem. Jest cierpliwy i spokojny. Wszystko dokładnie tłumaczy. Mój syn często daje propozycje utworów, których chce się nauczyć a Samuel wyszukuje nuty. Nauka dzięki temu jest ciekawsza. Syn uczy się gry na flecie od listopada 2016 i w tym roku dostał się do szkoły muzycznej do klasy fletu.
Z przyjemnością mogę polecić P. Samuela jako nauczyciela :)

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2017

Jak najbardziej nauczyciel godny polecenia. Bardzo dobry kontakt z uczniem i super atmosfera na lekcjach. Szybkie postępy syna w nauce gry na pianinie. Polecam

avatar
Jasio Wojnicki jr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 listopada 2015

Godny polecenia, kompetentny młody człowiek, bardzo sympatyczny w ciągu godziny nauczyl naszego syna grac melodii na 5, doskonale podejście do ucznia polecamy jak najbaaaaardziejjjj

avatar
Wito
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2015

Uczę sie od zera od kilku miesięcy gry na pianinie. Po pierwszej lekcji wiedziałem, że dobrze trafiłem, choc obawiałęm się, czy nie rzuciłem sie z motyką na księżyc. Tak mi objaśniał o co chodzi i oswajał z pianiniem, że wyszedłem bardzo przekonany, ze można nauczyć się grac w kazdym wieku. Samuel sam pisze etiudy dostosowane do poziomu ucznia, uczy czytania nut a nie gry z pamięci, pokazuje techniki jak grać - gdy wydaje sie cos nie do zagrania - i wymaga ćwiczeń. Na kazdych zajęciach sprawdza ostatnio nabyte umiejętności i mega cierpliwie koryguje błędy. Ma bardzo dobre podejście - umie szybko poznac potencjał ucznia i sposob jak do niego najlepiej trafić.
Ponadto tworzy bardzo przyjazną atmosferę, nie stresuje w ogole i wprowadza przyjemny klimat. Nie krzyczy i nie kpi jak komus nie wychodzi coś - wydawałoby sie - prostego.
Nie chciałbym żadnego innego korepetytora. Po kilku miesiącach nauki od zera - potrafię już zagrać nawet cos nowego.
Samuel ma talent nie tylko muzyczny ale i pedagogiczny. ma po prostu umiejętności i podejście oraz jest pozytywnym facetem. Z przyjemnościa polecam kazdemu - bez obaw, będziecie zadowoleni!

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2015

Cierpliwy, sympatyczny, duża wiedzą merytoryczna, bardzo dobre podejście do dziecka (naprawdę są efekty). Zdecydowanie polecamy

avatar
anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2015

Samuel jest bardzo cierpliwym i wyrozumialym nauczycielem. Posiada ogromna wiedze i potrafi ja przekazac nawet najbardziej opornym :) uczniom. Polecam tym, ktorzy sa poczatkujacy i tym, ktorzy potrzebuja solidnego przygotowania do egzaminow. Mlody, utalentowany, inteligentny, uczciwy i kompetentny w tym co robi.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.