Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Kielce (wszystkie)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski60 / 75 min

Agata

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie

Opis ogłoszenia

Witam Państwa, jako korepetytorka z dużym doświadczeniem oferuje pomoc w nauce języka angielskiego. Specjalizuje się w przygotowywaniu młodzieży i osób dorosłych do wszelkiego typu egzaminów, konkursów językowych oraz w nadrabianiu zaległości. Zajęcia,które prowadzę nie opierają się jedynie na rozwiązywaniu zadań z gramatyki,której opanowanie nie jest gwarantem sukcesu i swobodnego porozumiewania się językiem angielskim. Szczególny nacisk kładę na konwersacje, poszerzanie zasobu słownictwa, umiejętność relacjonowania zdarzeń oraz wyrażania i formułowania swoich opinii. Poziom i program zajęć dostosowuję do ucznia, jego możliwości i preferencji. Potrafię dotrzeć do ucznia, pomoc pokonać mu barierę i strach przed wyprodukowaniem zdania w obcym języku i sprawić,że owy język polubi :)
Uzyskałam dyplom filologa angielskiego ze specjalnością pedagogiczna oraz tłumaczeniową. Prywatne zajęcia prowadzę od 11 lat. Lubię prace z młodzieżą oraz ludźmi w każdym wieku. Przedział wiekowy moich uczniów zaczyna się od 7 a kończy na 60 roku życia.

Nauczanie oraz tłumaczenia nie są moim dodatkowym zajęciem, zajmuję się tym na co dzień ponieważ prowadzę własną działalność gospodarczą i wystawiam faktury za zajęcia.

W skrócie oferuję:
- szybką i efektywną naukę języka angielskiego
- konwersacje z doświadczonym lektorem
- przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego, matury, klasówek, kartkówek, konkursów i olimpiad
- pomoc w odrabianiu prac domowych
- szybką powtórkę materiału
- pomoc w nadrabianiu zaległości, poprawianiu ocen niedostatecznych
TELEFON: 693699994

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Agata
ul. Mieszka I
25-624 Kielce
NIP: 9591758146

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Kornela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2017

Pani Agata to nauczycielka z pasja jakich na prawdę mało , angazuje się w wykonywaną pracę , ma podejście do uczniów , jest bardzo miła a przy tym kompetentna a takze wymagająca , lekcje odbywaja się w bardzo miłej atomosferze a co najwazniejsze bezstresowej . Ja idąc do Niej na korepetycje na prawdę nie umiałam kompetnie nic a język angielski był jednym z najmniej lubianych przeze mnie przedmiotòw , który przysparzał mi wiele kłopotów . Dzieki Pani Agacie teraz wiem juz o wiele wiecej , poprawiłam swoją sytuację w szkole a w dodatku zmienilo sie moje nastawienie do tego przedmotu więc z pełna odpowiedzialnoscią mogę stwierdzić że jesli ktoś ma jakieś problemy z tym jezykiem , to niewątpliwie trafil pod właściwy adres . Pani Agata to nauczycielka z pasja jakich na prawdę mało , angazuje się w wykonywaną pracę , ma podejście do uczniòw , jest bardzo miła a przy tym bardzo kompetentna a takze wymagająca , lekcje odbywaja się w bardzo miłej atomosferze a co najwazniejsze bezstresowo . Ja idąc do niej na korepetycje na prawdę nie umiałam kompetnie nic a język angielski był jednym z najmniej lubianych przeze mnie przedmiotòw , ktory przysparzał mi wiele kłopotòw . Dzieki Pani Agacie teraz wiem juz o wiele wiecej , poprawiłam swoją sytuację w szkole a w dodatku dzieki niej zmienilo sie moje nastawienie do tego przedmiotu i mam nawet zamiat kontynułować jego naukę więc z pełna odpowiedzialnoscią mogę stwierdzić że jesli ktoś ma jakieś problemy z tym jezykiem , to niewątpliwie trafil pod właściwy adres .

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2016

Współpracuję z Panią Agatą od dobrych kilku lat, które obfitują w stały progres. Jest bardzo pozytywną, sympatyczną osobą, a przy tym wymagającą i stanowczą - nawet na leniucha znajdzie swój sposób - wiem z autopsji. Przy tej Pani największe bolączki językowe, jak dla mnie na przykład strona bierna, nie są już problemem. Po takim czasie wspólnej pracy te zajęcia to nie tylko obowiązek czy powinność, a również miło spędzony czas, nie raz nawet wyczekiwany. Raczej nie każdy korepetytor może się poszczycić takim osiągnięciem, prawda? Jeśli szukacie osoby energicznej, zabawnej i przede wszystkim kompetentnej, a dalszy rozwój osobisty w zakresie języka angielskiego jest efektem pożądanym, to jest to zdecydowanie najlepszy adres.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2016

Pani Agata jest bardzo komunikatywna. Od zawsze bałem się matury, szczególności ustnej z angielskiego. Dzięki tym korepetycjom zdałem naprawde na wysokim poziomie. Mimo iż Pani Agata jest miłą osobą to też jest wymagająca. Co się bardzo chwali bo uczynnie prowadzi zajęcia oraz z wielkim zaangażowaniem. Takich korepetytorów to ze świecą szukać! Mowię Serio! :D

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2016

Pani Agata sprawiła, że znienawidzony przeze mnie język angielski jiz od czasow szkoły podstawowej stał się moim hobby. Zajęcia prowadzone są w sposób ciekawy, poczucie humoru oraz zainteresowanie i zaangażowanie Pani Agaty sprawiają, że 1,5h mija tak szybko jak dwa piwa ze znajomymi w ulubionej knajpie.
Z levelu bardzo niskiego udało mi się dobrze zdac certyfikat FCE.
Polecam ogromnie tego lektora!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.