Mikołaj Rodak

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Warszawa (Ochota)
Gdańsk
Sopot
Gdynia
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia90 / 60 min

Mikołaj Rodak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/521 opinii

Opis ogłoszenia

Przygotowanie do matury z chemii rozszerzonej dla uczniów klasy maturalnej i klas poprzedzających maturalną oraz do szkolnych sprawdzianów. Zajęcia indywidualne Stacjonarne/Online oraz Online w małych grupach 2-3 osobowych.

Z dumą prezentuję wyniki moich uczniów 2022/2023:
92%
87%
85%
85%
83%                      Średnia: 82%
80%
77%
77%
75%

 

O mnie: Jestem studentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku lekarsko-dentystycznym. Mam już 4-letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji (od 2019r.). Uzyskałem 98% na maturze z chemii rozszerzonej, co umieściło mnie w 1% najlepszych zdających w kraju (100 centyl) . Wynik ten w połączeniu z 95% z biologii pozwolił mi dostać się na wszystkie możliwe uczelnie z pierwszej listy zarówno na kierunek lekarski jak i lekarsko-dentystyczny. Finalnie zdecydowałem się na ten drugi.

Oferta :
1) przygotowanie do matury/sprawdzianów z chemii rozszerzonej stacjonarnie(w moim mieszkaniu Warszawa, Ochota ul.Józefa Siemieńskiego 19) lub Online- koszt 90zł
2) Możliwe są również zajęcia online w grupach 2-3 osobowych (można wtedy się uczyć razem z kolegą/koleżanką)- koszt 60zł
Bezpłatny kontakt 24h (telefon/sms), jeżeli uczeń będzie miał nagłą potrzebę skonsultowania jakiegoś zadania sprawiającego mu trudności po lekcji.

Dla maturzystów :  Uczniowie dostają wyselekcjonowane przeze mnie zadania z różnych zbiorów, moje własne notatki z zeszytów oraz tablice maturalne ze wzorami i skondensowaną, najważniejszą wiedzą. W ciągu kursu przerabiamy cały materiał od początku do końca zgodnie z wytycznymi Centralnej Komisji Edukacyjnej. Służę również pomocą przy napisaniu odwołania odnośnie ponownego sprawdzenia i oceny zadań maturalnych. Do tej pory za każdym razem udało mi się podwyższyć tym sposobem wynik o co najmniej 1pkt (2%) na maturze.

Koszt:  90zł za 60minut lub 60zł za 60minut (w grupie)
Miejsce:  Ochota ul.Siemieńskiego 19/Online
Zadzwoń/wyślij SMS: 726 306 681

System nauki , który pozwolił mi uzyskać tak wysoki wynik i którego nauczam innych: Jest on taki sam dla każdego działu:
1. Czytasz ze zrozumieniem teorię z notatek, nie z podręcznika. Podręczniki z chemii zarówno dla starej jak i nowej podstawy są często źle skonstruowane. Zawierają mnóstwo niepotrzebnych informacji, zdarzają się błędy jak i nieścisłości. Ja swoim uczniom udostępniam bezpłatnie moje notatki. Teorię powinieneś zrozumieć, a w przypadku jakichkolwiek pytań zwrócić się do nauczyciela. Nie musisz umieć recytować linijki po linijce, lecz wywnioskować sens omawianych zagadnień, by później mądrze je wykorzystać.
2. Rozwiązujesz zadania. Nad każdym chwilę się zastanawiasz, próbujesz sobie przypomnieć to co przeczytałeś. Dopiero potem sięgasz do otrzymanych notatek. Nie zostawiasz niezrobionego zadania bez podjęcia próby zapisania swojego toku myślowego. Twoje zapisy, nawet jeśli są niepoprawne, stanowią dla mnie - jako nauczyciela punkt zaczepienia, niezwykle pomocny podczas tłumaczeniu Ci danego zagadnienia. Przy zadaniach, których nie zrobiłeś i przy tych które uważasz za wyjątkowo trudne, zostawiasz kolorem wykrzyknik!!!
3. Na zajęciach u korepetytora omawiacie zadania, które sprawiły Ci największe trudności. Resztę zostawiasz mu do sprawdzenia.
4. Na kolejnych zajęciach dostajesz poprawione zadania, a z nauczycielem omawiacie te, w których masz błędy.
5. Teraz najważniejsze - nie zapominasz o tych zadaniach. Po 2-3 dniach tuż przed snem, gdy leżysz w łóżku bierzesz i analizujesz obowiązkowo wszystkie te zadania, przy których zostawiłeś wykrzyknik, czyli wszystkie te, których nie umiałeś zrobić, wykonałeś je błędnie i które uważasz za wyjątkowo trudne.
6. Pod koniec~4msc przed maturą, co tydzień robimy po 2 matury - co daje nam do egzaminu ok. 30 przerobionych matur. I znowu, po zrobieniu matury 2-3dni później do niej wracasz i analizujesz trudne dla Ciebie zadania.
Clou sprawy : robienie zadań i ich wtórna analiza.

Jeżeli nie zdecydujesz się na korepetycje u mnie to polecam właśnie w taki sposób pracować z twoim korepetytorem.

Czy jest inna droga? Wybór korepetytorów, kursów, książek jest bardzo szeroki, co utrudnia znalezienie tych właściwych. Sam swojego czasu pracowałem aż z 5 korepetytorami, nie mogąc znaleźć osoby, która by do mnie trafiła. Niestety większość z nich nie ma żadnego pojęcia o realiach obecnej matury. Nie posiadają zaplanowanej ,,drogi, którą musi pokonać maturzysta, aby być usatysfakcjonowanym swoim wynikiem maturalnym. To czego ja osobiście się nauczyłem podczas nauki z tyloma nauczycielami to fakt, że zdecydowanie najlepszy efekt daje robienie zadań i powtarzanie ich, a teoria jest MNIEJ ważna (jest niezbędna, ale to nie na niej głównie powinny opierać się lekcje). U większości nauczających system tych wartości wygląda niestety odwrotnie. Ze mną macie Państwo gwarancję, że moje metody są sprawdzone na własnej skórze jak i skórach moich uczniów ;)  a wiedza, którą przekazuję jest aktualna - to ona pozwoliła mi dostać się zarówno na kierunek lekarski jak i lekarsko-dentystyczny na każdej uczelni medycznej w kraju z pierwszej listy.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2019 - 05.2021
III Lo im. Stefana Żeromskiego w Bielsku-Białej
biol-chem-mat
10.2022 - aktualnie
Warszawski Uniwersytet Medyczny
Lekarsko-dentystyczny
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2019 - aktualnie
Indywidualne korepetycje Mikołaj Rodak
Już od 2019r. prowadzę korepetycję, ucząc zarówno licealistów jak i uczniów techników oraz podstawówek.
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 21
avatar
Aleksandra O
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2023

Panie Mikołaju, bardzo dziękujemy za intensywną i owocną współpracę. Do Pana Rodaka trafiliśmy pod koniec września, z wynikiem próbnego egzaminu 36%. Syn bardzo lubił cotygodniowe zajęcia grupowe z innymi 8-klasistami. Zajęcia profesjonalne, dużo zadań, ćwiczeń, również do samodzielnej nauki pomiędzy lekcjami, materiał stricte do egzaminu 8-klasisty. Nauczyciel pomocny, skupiony na każdym z uczniów, wystarczy spojrzeć na wyniki i opinie innych uczniów. Gdyby nie pomoc Pana Mikołaja byłoby kiepsko. Z resztą, wynik z matematyki - 100%!!! mówi wszystko :) Serdecznie polecamy zajęcia z Panem Mikołajem, Aleksandra

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2023

Moje córki zaczęły uczęszczać na korepetycje u pana Mikołaja we dwójkę, aby przygotować się do egzaminu ósmoklasisty. Po pierwszych dniach uczęszczania na zajęcia dziewczyny coraz częściej sięgały po matematykę. Z panem Mikołajem współpracowaliśmy przez cały rok szkolny i trzeba przyznać że efekty są zadawalające. Moje córki, które w szkole zawsze były trójkowymi uczennicami na egzaminie ósmoklasisty uzyskały wyniki 88% i 84% dodatkowo zauważyłam poprawę w aktywności na matematyce.
Polecam

avatar
Krzysztof W.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2023

Wynik pierwszego próbnego egzaminu ośmioklasisty syna przeprowadzonego jesienią to 32%. Po kilku miesiącach nauki z panem Mikołajem (zaczęła naukę dopiero w lutym) egzamin zdany z wynikiem 88%. Wyniki mówią same za siebie, ale poza tym dzięki pozytywnej motywacji syn zyskał pewność siebie i przeświadczenie że nawet z tej strasznej matematyki może być dobry, a to na pewno zaprocentuje w liceum.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2023

Bardzo polecam Pana Mikołaja jako znakomitego korepetytora z matematyki. Dzięki całorocznej współpracy z P. Rodakiem córka bardzo dobrze opanowała wszystkie zagadnienia do egzaminu ósmoklasisty i pomimo początkowych słabych wyników (24% we wrześniu), ostatecznie na egzaminie uzyskała wynik 96%. Panie Mikołaju dziękujemy!

avatar
Tomasz W.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2023

Bardzo pozytywna opinia. Syn zrobił niesamowity progres. Egzamin ósmoklasisty zdany na 88% (pomimo bardzo lekkiego podejścia do tematu egzaminów i w ogóle ocen), podczas gdy próbne - o ile pamiętam - zdawał na zaledwie trochę ponad 40%. Miałem trochę obaw co do korepetycji zdalnych, jednak wszystko było jak należy. Co istotne - Pan Mikołaj jest bardzo zaangażowany i komunikatywny. Potrafi nadto zastosować indywidualne podejście do ucznia i pomoc mu wejść na wyższy poziom.
T.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2023

Z Panem Mikołajem zajęcia rozpoczęłyśmy w grudniu. Córka była już po pierwszym egzaminie próbnym z matematyki w szkole, z którego uzyskała 34%. Nigdy raczej nie miała większych problemów z matematyką, jednak wynik ten nie był najlepszy. Dlatego zgłosiłyśmy się z prośbą o pomoc do Pana Mikołaja. Zajęcia prowadzone były on-line i to w grupie z innymi 4 uczniami. Miałam co prawda pewne obawy co do tego typu zajęć, jednak córce to nie przeszkadzało i była bardzo zadowolona. Pan Mikołaj był zawsze punktualny, podczas zajęć skupiony na każdym uczniu. To dzięki jego pomocy córka zdała egzamin końcowy z matematyki z wynikiem 96%. Gorąco polecamy korepetytora :-)

avatar
Marzena K.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2023

Pan Mikołaj ma bardzo dobry kontakt z uczniem, dużo cierpliwości. Potrafi skutecznie przekazać wiedzę. Córka uzyskała 92% na egzaminie 8-klasisty, za co bardzo Panu dziękuję. Polecam.

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2023

Szczerze polecam Pana Mikołaja. Podejście do matury od strony ,,technicznej” przełożyło się na świetny wynik (82%). Dziękuje Panu za naukę umiejętnego trafiania w klucz.

avatar
Łucja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2023

Trafiłam do Pana Mikołaja Rodaka z polecenia i zdecydowanie nie żałuję. Zajęcia prowadzone są z zaangażowaniem, wiedza przekazywana jest w sposób jasny i usystematyzowany z pewnością zostaje z Panem również w przyszłym roku.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2023

Jestem bardzo zadowolony. Pan Mikołaj świetnie tłumaczy i podchodzi do ucznia ze spokojem, nawet po serii ciągłych zapytań odnośnie jednego zagadnienia. Kontakt z korepetytorem bardzo dobry. Polecam

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2023

Podpisuje się pod komentarzem koleżanki Pyni :)) Byłyśmy razem w grupie i moje odczucia względem zajęć z Panem Mikołajem są jednakowo pozytywne. Dzięki tym lekcjom czułam się zmobilizowana do nauki, co zaowocowało w późniejszym czasie wysokim wynikiem :))

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2023

Lekcje z Panem Mikołajem to sama przyjemność ❤ Materiał realizowany bardzo sprawnie i dokładnie. Wszystko wytłumaczone precyzyjnie, na zajęciach panuje przyjemna atmosfera. Jestem usatysfakcjonowana w 100%!

avatar
Pynia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2023

W klasie maturalnej postanowiłyśmy z koleżankami zapisać się na wspólne grupowe zajęcia. Polecam taką formę, ale tylko z Panem Rodakiem! Ja osobiście mogę stwierdzić, że nauczyłam się nie tylko chemii, ale dodatkowo nabyłam umiejętności samodzielnego myślenia nad zadaniami. Do matury podeszłam ze spokojem i w pełni przygotowana! Polecam!

avatar
Katarzyna B.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2023

Witam. Wybrałam Pana Mikołaja na korepetytora mojej córki z uwagi na szczerość udostępnionego przez niego opisu zajęć. Jego sposób nauczania okazał się faktycznie trafny. Lekcje prowadzone profesjonalnie, owocujące widocznymi efektami. Wysoki wynik maturalny w postaci 87% to dla mnie potwierdzenie skuteczności metod Pana Mikołaja. Dziękujemy!

avatar
Adaś
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2023

Zdecydowanie polecam tego kolegę ;)) Mikołaj przygotował mnie do matury bardzo szybko i bardzo skutecznie. 85% z chemii i studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2023

Zdecydowałem się na zajęcia online w 3 osobowej grupie maturalnej z nieznajomymi mi osobami i na prawdę nie żałuję tej decyzji. Pan Mikołaj wykazał bardzo indywidualne podejście do każdego z nas. Zajęcia prowadzone były sprawnie, z dużym zaangażowaniem ze strony prowadzącego. Dziękuję za pańską cierpliwość i wielki wkład w nasze przygotowanie

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2023

Rewelacyjne przygotowanie do matury. 92% z chemii umożliwiły mi podjęcie studiów na wymarzonym kierunku lekarskim :)) Polecam Pana Mikołaja z całego serca - korepetytora z ogromną wiedzą i rzetelnym podejściem do ucznia.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2023

Bardzo dziękuję za przygotowanie mnie do matury. Razem z Panem Mikołajem osiągnęliśmy 83% z chemii. Jeszcze raz dziękuję i z całego serca polecam <3

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2022

Bardzo dobrze przygotował mnie do sprawdzianów, nawet z tych tematów, które sprawiały mi największe kłopoty. Polecam, skutek będzie naprawdę zadowalający.

avatar
A
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2022

Bardzo przyjemna i owocna współpraca, zdecydowanie polecam

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2021

Przyjemna współpraca, dobre przygotowanie pod maturę, bardzo polecam! ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.