Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Online
Jelenia Góra
Legnica
Fryzjerstwo100 / 60 min

Karolina

Opis ogłoszenia

Aktywna Fryzjerka zawodowo udzieli korepetycji z teoretycznych i praktycznych przedmiotów zawodowych fryzjerskich, przygotuje do egzaminów zawodowych słuchaczy kursów zawodowych, szkół policealnych i technikum z kwalifikacji, kwalifikacji A19, A23. Jestem Wiele lat w zawodzie, dzięki czemu mogę podzielić się zarówno wiedzą jak zdać egzamin, jak również wyjaśnić nowoczesne trendy we fryzjerstwie. Swój egzamin zdałam na ponad 90% więc gwarantuje wysoką zdawalność oraz ciekawe omówienie tematu.

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.