Monika Mrotek

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Piła

Monika Mrotek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Monika Mrotek

O mnie

Jestem studentką 2 roku studiów inżynierskich na kierunku Transport. Udzielam korepetycji od kilku lat. Pracowałam również jako opiekun na obozach dla dzieci i młodzieży. Lubię uczyć i pracować dziećmi. Uważam, że odpowiednio przedstawiona wiedza pozwala na lepsze jej przyswojenie, zapamiętanie i wykorzystanie w przyszłości.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Państwowa Uczelnia Stanisława Staszica
Transport
Kursy i szkolenia
06.2017
Kurs wychowawcy wypoczynku dzieci i młodzieży
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2019

Pani Monika potrafi dobrze tłumaczyć. Umie się dostosować do poziomu wiedzy ucznia i jest cierpliwa. Tłumaczy bardzo zrozumiale. Osobiście jestem wdzięczna Pani Monice, ponieważ wytłumaczyła mi zadania, które potem sama potrafiłam zrobić. Dodam, że mój poziom wiedzy był niski przed zajęciami . Polecam!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2019

Profesjonalne podejście do ucznia. Pani Monika zawsze starała się pomóc i odpowiedzieć na każde pytanie związane z tematem zajęć. Po godzinie takich korepetycji zawsze wychodziłam zadowolona i przygotowana.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.