Michał Raczkowski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Poznań
Luboń
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Profesjonalne przygotowanie do egzaminu maturalnego z chemii, szczególnie dla kandydatów na Uniwersytet Medyczny. Jeśli chcesz studiować na wymarzonym kierunku i potrafisz ciężko pracować to na pewno odniesiesz sukces!
Zajęcia z chemii prowadzę przede wszystkim z osobami, które chcą osiągnąć wysokie wyniki z egzaminu maturalnego. Najważniejszym kryterium przyjęcia na zajęcia jest silna motywacja do nauki . Każdy uczeń prowadzony jest według indywidualnego programu nauczania. Materiał podzielony jest na bloki tematyczne omawiane tak, aby każdy kolejny znajdował podstawy w poprzednim. Cała zdobyta wiedza układa się wtedy w logiczną i spójną całość. Efektem realizacji programu w ramach prowadzonych zajęć jest biegłość w zagadnieniach objętych podstawą programową i pełne zrozumienie omawianych zagadnień! Najlepszą rekomendacją skuteczności takiego działania są bardzo wysokie wyniki egzaminów maturalnych moich uczniów.

Zapraszam również osoby, które zdawały już egzamin maturalny, jednak nie uzyskały satysfakcjonującego wyniku. Z pewnością na tej bazie uda się uzupełnić i uporządkować posiadaną wiedzę oraz zbudować solidne umiejętności rozwiązywania problemów i poprawić poprzednio uzyskany wynik.
Niezwykle ważnym elementem wspólnej pracy jest trening motywacji , cotygodniowe zajęcia są doskonałą okazją do zbudowania i utrzymania wysokiego zaangażowania. Przygotowanie do matury to miesiące ciężkiej pracy, które należy zamienić w pasję do pracy, która ma wyraźnie określone cele.

Wiadomości zdobyte w szkole wymagają niekiedy tylko uporządkowania i powiązania ze sobą różnych zagadnień. Czasami jednak trzeba uzupełnić wiedzę lub zbudować jej solidne podstawy, tak aby później umiejętnie z niej korzystać. Zwracam szczególną uwagę na pełne zrozumienie każdego zagadnienia oraz umiejętność dokładnej analizy rozwiązywanych problemów - uczeń potrafi szczegółowo wyjaśnić dlaczego dana odpowiedź jest prawidłowa. Nieodłącznym elementem każdego spotkania jest trening logicznego myślenia i sprawdzenie wiedzy z przerobionego już materiału. Dlatego każdy ma szansę na szybkie przełamanie bariery związanej ze zrozumieniem chemii oraz rozwinięcie umiejętności rozwiązywania zadań. Lekcje prowadzone są w miłej atmosferze, a czas spędzony na zajęciach musi być wykorzystany w 100%, ponieważ ponadprzeciętne wyniki osiąga się tylko ponadprzeciętnym nakładem pracy!

Jestem absolwentem Chemii UAM, z tytułem doktora. Mam wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu uczniów do egzaminów maturalnych.

Oferuję:
Przygotowanie do matury na najwyższym poziomie.
Pomoc w przypadku problemów ze zrozumieniem i przyswojeniem zagadnień z chemii na lekcjach.

Czas lekcji: 60 lub 90 minut.

Zapraszam

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 54
avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2022

Polecam serdecznie korepetycje z Panem Michałem. Dzięki jego wiedzy, kompetencjom i wsparciu, które mi udzielił, zdołałam uzyskać wysoki wynik z matury z chemii, który umożliwił mi dostanie się na studia medyczne na kierunek lekarski w Poznaniu. Z całą pewnością są to najlepsze korepetycje na jakie uczęszczałam.

avatar
Gabrysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2022

Rok temu, gdy przychodziłam do Pana Michała posiadałam podstawową wiedzę z chemii. Już po pierwszych zajęciach wiedziałam, że dzięki tak wspaniałemu przewodnikowi po świecie chemii uda mi się osiągnąć wymarzony cel, czyli dostać się na upragnioną medycynę. Pan Michał przedstawia inny punkt widzenia na chemię, dzięki czemu z każdym zadaniem ten przedmiot staje się przyjemny i możliwy do polubienia. Byłam do chemii bardzo źle nastawiona, podchodząc do matury po raz drugi szłam na nią pewnie, wiedząc, że wszystkie cenne uwagi, które przekazywał mi Pan Michał przydadzą się na niej - i tak właśnie było! Przez rok zajęć i ciężkiej pracy osiągnęłam więcej niż przez trzyletnią naukę w liceum. Pan Michał jest cudownym nauczycielem i z jego pomocą sukces jest w zasięgu ręki.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2021

Zacznę może od kluczowej informacji, która interesowałaby mnie jako licealistkę 2 lata temu- tego co pomogły mi osiągnąć korepetycje. Dostałam się na wszystkie uczelnie medyczne, na które aplikowałam łącznie z m.in. Warszawą, Poznaniem, Gdańskiem czy Wrocławiem. Do Pana Michała chodziłam od drugiej klasy liceum, wcześniej uczęszczając na zajęcia do innych korepetytorow. Mogę szczerze, z calego serca powiedzieć, że decyzja korepetycji z Panem Michałem była najlepszą jaką mogłam podjąć, albowiem nie spotkałam do tej pory tak dobrego nauczyciela. Pełen profesjonalizm i metody rozwiązywania zadań, które wielokrotnie okazywały się szybsze i łatwiejsze od tych powszechnie pokazywanych w szkole. Ogromnym plusem lekcji jest możliwość pełnego zrozumienia materiału i zagadnień. Pan Michał uczy rozwiązywać zadania maturalne tak, by uczeń umiał wyjść poza schemat i dzięki temu poradzić sobie z każdym zadaniem maturalnym. Nacisk stawiany jest na logiczne myślenie wynikające z wiedzy i pełnego zrozumienia, a nie na wyuczeniu ‘na pamiec’ zadań maturalnych-oczywiście to przekłada się na wysokie wyniki na maturze. Na każdą lekcję chodziłam z uśmiechem na twarzy i pełna ciekawości. Co również ważne, każda lekcja odbywa sie w miłej, luźnej atmosferze, a uczeń wie że nie ma tzw głupich pytań -każda wątpliwość jest przez Pana Michała dokładnie wyjaśniana, a zagadnienie powtarzane do skutku aż uczeń w pełni opanuje materiał. Dzieki tym wszystkim aspektom zajęcia z Panem Michalem pozwalają być ‘o krok przed wszystkimi’ i zdać maturę osiągając wysoki wynik, pozwalający dostać się na wymarzoną medycynę. Pan Michał jest ciepłym człowiekiem, który zawsze na zajęciach poświęca uczniowi 100% uwagi oraz okazuje duże wsparcie psychiczne, potrzebne wszystkim uczniom w tym trudnym maturalnym okresie. Za to również jestem bardzo wdzięczna. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu lekcje z Panem Michalem albowiem pomogly mi bardzo w dostaniu sie na medycyne, co myśle że jest warte każdej zainwestowanej w lekcje złotówki.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2020

Bardzo cieplutko polecam korepetycje z Panem Michałem. Pomijając fakt wysokiego wyniku z matury lekcje zawsze dodawały mi motywacji do dalszej nauki szczególnie w ciężkim okresie przedmaturalnym i przede wszystkim pozwoliły mi bardzo polubić chemię. Udało mi się dostać na Maastricht Science Programme na uniwersytecie w Maastricht gdzie dzięki odpowiedniemu przygotowaniu również nie spotykam się z większymi problemami z Chemią. Dzięki dobremu wytłumaczeniu konceptów chemicznych na korkach, od ich podstaw, bez problemu jestem w stanie odnaleźć się w tych bardziej zaawansowanych już na studiach. Bardzo mocno polecam korepetycje osobą marzącym o medycynie ale również po prostu tym, które chemii się obawiają a chciałaby poczuć się bardziej swobodnie w tej dziedzinie :)

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2020

Z całego serca polecam korepetycje u pana Michała! Potrafi świetnie wytłumaczyć każde zagadnienie, dając pomocne wskazówki i sprawdzone sposoby rozwiązywania zadań.
Ponadto pan Michał umie skutecznie zmotywować do nauki i sprawić, że chemia staje się fascynująca! Dzięki tym zajęciom udało mi się uzyskać wysoki wynik na maturze i dostać się na medycynę :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2020

Świetnie będę wspominać zajęcia z Panem Michałem, pozwoliły mi uzyskać bardzo wysoki wynik na maturze z chemii i dostać się na medycynę! Dzięki korepetycjom udało mi się uporządkować wiedzę i świetnie zrozumieć chemię. Serdecznie polecam zajęcia u pana Michała :)

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2019

Pan Michał to najlepszy korepetytor na jakiego mogłam trafić. Kiedy do niego przyszłam byłam przerażoną maturzystką, która miała jakąś podstawową wiedzę z chemii, jednak zdecydowanie nie na poziomie matury rozszerzonej. Już po kilku zajęciach doznałam szoku kiedy okazało się, że istnieje ktoś kto NAPRAWDĘ rozumie chemię (niestety nauczyciele w szkole utwierdzali mnie w tym, że jest to niemożliwe), a dzięki temu potrafi w bardzo jasny, obrazowy sposób wytłumaczyć każde zagadnienie :) Z czasie kolejnych zajęć przekonałam się, że chemia naprawdę jest logiczna, możliwa do ogarnięcia a nawet przyjemna :) Napisałam mature na bardzo dobry wynik, jednak niestety niewystarczający na wymarzone studia (zwalam to jednak bardziej na stres). Gdy postanowiłam, że chcę poprawić maturę za rok nie było dla mnie innej opcji niż wrócić do Pana Michała. Po prostu jestem przekonana, że nie ma osoby, która mogłaby mnie lepiej przygotować. I myślę, że to jest najlepsza rekomendacja, a także mój tegoroczny wynik- 88%, dzięki któremu znalazłam się na liście zakwalifikowanych studentów na kierunku lekarskim :) Zajęcia odbywają się w przemiłej, luźnej atmosferze, również czułam wsparcie psychicznie, które jest bardzo ważne w tym stresującym okresie przedmaturalnym. Gorąco polecam zajęcia u Pana Michała, gdybym miała wybierać raz jeszcze zrobiłbym to samo bez wahania :)

avatar
Olaf
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2019

Przychodząc pierwszy raz na zajęcia do Pana Michała, nie rozumiałem chemii, lecz dzięki lekcjom i mojej ciężkiej pracy, przez rok opanowałem całość materiału potrzebnego do napisania matury na bardzo wysoki wynik. Lekcje z Panem Michałem są dostosowane do ucznia i każda osoba spotka się z trochę innym podejściem, w zależności na jakim profilu byli w liceum, czy też po prostu na jakim poziomie z chemii się znajdują. Muszę przyznać, że dzięki cotygodniowym spotkaniom miałem motywację do ciężkiej pracy, a nauka wyglądała jak proces, ciągły i dający owoce. Serdecznie polecam korepetycje u Pana Michała Raczkowskiego.

avatar
Nicole
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2018

Najlepszy nauczyciel na jakiego trafiłam! Mogę szczerze polecić Pana Michała, do zajęć podchodzi bardzo profesjonalnie, a wszystkie zagadnienia, nawet te na pozór najbardziej skomplikowane, potrafi w łopatologiczny sposób wyjaśnić. Bardzo motywuje do nauki i uskrzydla, co jest naprawdę potrzebne, zwłaszcza w okresie przedmaturalnym ;)

avatar
Radosław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
19 października 2018

Niiesłowny, wykorzystujący ucznia człowiek, który podejmuje się zadania, ale niestety nie wypełnia zobowiązań. Mam wrażenie, że rzetelność jest mu całkowicie obca. Pomimo podjęcia się przygotowania ucznia do matury nie znalazł czasu.

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2018

Zajęcia z Panem Michałem to była decyzja najlepsza z możliwych, dzięki doskonałemu przygotowaniu z chemii udało mi się napisać maturę na 95% i dostać się na wymarzone studia lekarskie. Pan Michał tłumaczy chemię w sposób dokładny i bardzo prosty, jest cierpliwy i podchodzi bardzo indywidualnie do każdego. Zanim zacząłem zajęcia nie lubiłem chemii, ale Pan Michał potrafi zarazić pasją do tego przedmiotu dzięki czemu nauka staje się przyjemna i łatwa. Polecam wszystkim biol-chemom.

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2018

Dla wszystkich zastanawiających się, czy rozpocząć pracę z Panem Michałem, zacznę od wyników. Na maturze z chemii rozszerzonej CKE w 2017 roku 95% zadań rozwiązałem prawidłowo, co było najlepszym wynikiem w moim liceum, umieściło mnie w jednym procencie najlepiej zdających maturę z chemii uczniów w Polsce oraz pozwoliło mi dostać się na wymarzoną medycynę w Poznaniu. Wynik ten jest tym bardziej świetną reklamą dla Pana Michała, że ucząc się chemii tylko w szkole, maturę próbną zdałem na 54%, a z każdą kolejną partią materiału przerobioną z nim, moje umiejętności rosły pozwalając mi wejść na poziom, w którym potrafiłem rozwiązać niemalże każde zadanie z dowolnego ćwiczeniowego arkusza chemii. Najważniejsze dla mnie w tej współpracy było jednak zainteresowanie moimi sprawami, jakim obdarzył mnie Pan Michał. Nauczył mnie jak logicznie myśleć, skupiać się na wykonywanej pracy, by nie popełniać głupich błędów wynikających z rozkojarzenia, a także jak być pewnym siebie. Wszystko co pisze w swoim ogłoszeniu jest prawdą. Jest on człowiekiem konkretnym, cierpliwym, tłumaczącym dokładnie, używającym prostych, logicznych sformułowań. Rozumie, że przychodząc do niego po dwóch klasach liceum można nie mieć ugruntowanych podstaw. Uczeń nie musi się tego wstydzić. Wystarczy zapał do pracy i chęć sięgnięcia po swoje marzenia, a z Panem Michałem uda się to! Każda złotówka, którą moi rodzice, którym jestem niezmiernie wdzięczny, wydali, jest złotówką dobrze spożytkowaną i doskonale ulokowaną w moją przyszłość. Polecam te zajęcia bardzo serdecznie i z pełną odpowiedzialnością za moje słowa! Nie pożałujecie! :)

Student drugiego roku Medycyny
Filip

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2018

Korepetycje z panem Michałem rozpocząłem w wakacje przed klasą maturalną. Kiedy przyszedłem do niego po raz pierwszy, moja wiedza z chemii była niewielka i nieuporządkowana. Z każdymi kolejnymi zajęciami, dzięki dokładnemu tłumaczeniu poszczególnych zagadnień przez pana Michała, układały się one w spójną całość. Umożliwiło mi to ich doskonałe zrozumienie. Lekcje nie tylko były świetnie merytorycznie prowadzone, lecz przebiegały również w miłej atmosferze i zawsze z przyjemnością na nie chodziłem.
Przed maturą byłem pewien swoich umięjętności i podszedłem do niej przekonany o tym, że jej wynik będzie zadowalający.
Uzyskałem 92% (wszystkie błędy były spowodowane nieuwagą), co pozwoliło mi na dostanie się na upragnioną medycynę.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2018

Po pierwszej, niezbyt satysfakcjonującej maturze z chemii zdecydowałam się na rok przerwy i poprawę matury. Wtedy trafiłam do Pana Michała na korepetycje. Zajęcia odbywały się w super przyjaznej atmosferze, chemia z tygodnia na tydzień stawała się coraz bardziej logiczna i przyjemna. Dzięki dawce motywacji, rozmowie, doskonałym planie pracy i ogromnemu zaangażowaniu udało mi się poprawić maturę aż o 30% i otrzymać w tym roku już o wiele bardziej satysfakcjonujący wynik, 80%.
Pan Michał umie zainteresować, wytłumaczyć dosłownie każdy mały szczegół. Rzeczy, które zawsze sprawiały mi problemy nagle stały się całkowicie jasne, i to nie po kilku godzinach tłumaczeń tylko zaledwie po chwili. Dzięki rozmowie egzamin maturalny nie był już taki straszny i wiedziałam, że nic mnie na nim nie zaskoczy.
Nawet nie zdawałam sobie sprawy jak te zajęcia zmienią moje podejście do chemii i nie tylko. Bardzo rozwinęły mnie również jako człowieka.
Tak na prawdę to trudno opisać słowami zajęcia i Pana Michała. Rok przerwy i te korepetycje to były najlepsze decyzje i bardzo się cieszę, że tak moje życie się potoczyło.
Dziękuję jeszcze raz Panie Michale za wszystko! I wszystkim poszukującym z całego serca polecam akurat tę osobę! :)

avatar
Madzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2017

Do Pana Michała trafiłam w lutym, czyli trzy miesiące przed maturą. Zmienić korepetytora tak krótko przed maturą, był to odważny krok. Ale jeden z najlepszych. Mimo napiętego grafiku Pan Michał znalazł dla mnie czas. Te trzy miesiące nauki okazały się o stokroć bardziej wartościowe niż trzy lata z innymi nauczycielami. Pan Michał jest fachowcem, jakiego wcześniej nie miałam okazji spotkać. Potrafił pokazać że to, co wydawało mi się trudne lub niezrozumiałe, wcale takie nie jest. Dzięki tym zajęciom, zaczęłam jasno patrzeć na chemię, w końcu ją rozumieć tak jak powinnam, zniknęły wątpliwości i niejasności, z którymi borykałam się wcześniej. Oprócz tego, że dzięki Panu Michałowi zdobyłam 88% na maturze z chemii, dodatkowo zyskałam wiarę w siebie (której mi brakowało), tuż przed tym najbardziej stresującym egzaminem dojrzałości. Na maturę z chemii nie szłam tak zdenerwowana jak na inne egzaminy. Pan Michał jest świetnym nauczycielem, który w paru prostych zdaniach wytłumaczy coś, co wydawało się niewytłumaczalne, jest również bardzo sympatyczną osobą, z którą pracować, rozmawiać i uczyć się, to była przyjemność.
POLECAM :)

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2017

Moim zdaniem nie ma takiego słowa, które byłoby w stanie określić profesjonalizm i jakość tych zajęć. Jestem osobą, która poprawiała maturę. Mój wynik na początku to 30%. Byłam załamana i nie wiedziałam co dalej robić. Trafiłam do Pana Michała, który nie tylko pokazał, że chemia może być śmiesznie prosta, ciekawa, ale też kieruje się prawami codziennego życia. Może wydawać się to niemożliwe, dziwne, nierealne, ale dział , który w podręczniku wytłumaczony jest na 40 stron Pan Michał potrafi wytłumaczyć zapisując jedną stronę A4. Pewnie każdy powiedziałby" czyli pewnie kiepsko". Po tej zaledwie jednej stronie umiałam zrobić niemalże każde zadnie. Co najważniejsze nie sztuką było je zrobić. Dzięki tym zajęcią potrafiłam je wytłumaczyć o każdej porze dnia i nocy i byłam pewna, że zrozumiałam je całkowicie i z pewnością tą metodę będę umiała powtórzy na właściwym egzaminie. Kolejną rzeczą, jakże perfekcyjną, było to, że Pan Michał nie potrzebuje do uzyskania najwyższego w skali okręgu wyniku 150 zbiorów- należy mieć jeden składający się z 3 tomów. Jego zrobienie i zrozumienie stanie się kluczem do rozwiązania tego egzaminu. Dzięki Panu Michałowi zrozumiałam, że tego przedmiotu nie da się "wykuć" go trzeba zrozumieć i nieustannie powtarzać, a to co ciężej przychodzi nam do głowy, zwyczajnie śmiesznie skojarzyć.
Na każdym kroku mojej edukacji Pan Michał podbudowywał mnie i dawał mnóstwo pozytywnej energii. Nie pozwalał na dołowanie się, czy myślenie, że coś pójdzie nie tak. Z każdych zajęć wychodziłam uśmiechnięta i pełna zapału do pokonywania nowych zadań, bo starałam się dążyć do bycia takim, jak Pan Michał, który od pierwszych zajęć stał się dla mnie autorytetem. Mając kogoś takiego nie straszne było pokonywanie tysięcy stron. Doskonale wiedziałam po co to robię.
Panie Michale dziękuję za wszystko. Potroiłam swój wynik. Myślę, że jest Pan nie tylko nauczycielem chemii- dla mnie jest Pan profesjonalistą i magikiem, kimś kogo brakuje w normalnych szkołach.
Każdemu polecam te zajęcia, był to NAJLEPSZY WYBÓR W MOIM ŻYCIU!

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2017

Nazwanie Pana Michała świetnym nauczycielem było by słabe.
Sensei chodź i to za mało. Przez 2 lata Pan Michał nie tylko wytłumaczył mi chemię i pokazał jak się jej uczyć, ale i zainteresował tym przedmiotem tak, że chciałem dostać się na lekarski, ale wybrałem farmację, bo jest tam CHEMIA. Duzo Chemii i matematyki.
1. Super podejście
2. Zainteresowanie
3. Dlaczego nie ma takich ludzi w szkołach?
4. Dziękuję za wszystko Panie Michale. Jak będe miał jakieś problemy to będe do Pana dzwonić w ramach porady.
Pozdrawiam

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2017

TAK! TAK! TAK! 92% to mój tegoroczny wynik. Pan Michał jest doskonałym fachowcem, posiadającym rozległą wiedzę. Jest również metodykiem, który umie w prosty sposób przekazac wiedzę tak by wszytsko było łatwe i zrozumiałe. Dzięki niemu nauczyłam się, że nie ma zadań trudnych. I to co niezwykle ważne Pan Michał jest wspaniałym człowiekiem i doskonałym psychologiem. Bardzo sie cieszę, że spotkałam na swojej drodze takiego nauczyciela. Dzięki tej współpracy moge spełnić teraz swoje marzenie. Współpraca z Panem Michałem gwarantuje sukces. Każdemu gorąco polecam!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2017

Zajęcia z Panem Michałem należały do najprzyjemniejszych i najbardziej owocnych lekcji na jakie uczęszczałam w klasie maturalnej. Z każdych zajęć wychodziłam z dużą ilością zapału do dalszej, bardzo intensywnej pracy. Po tym roku chemia okazała się być logicznym i spójnym przedmiotem, a egzamin maturalny nie był w stanie zaskoczyć mnie żadnym zadaniam. Dużą dawkę wsparcia i motywacji otrzymywałam od Pana Michała na każdym kroku. Osiągnięty wyniki- 85% bardzo mnie cieszy i co najważniejsze, znacznie przewyższa wymogi narzucone przez zagraniczną uczelnię.
Jeśli mierzycie wysoko i umiecie ciężko pracować to Pan Michał jest najlepszą osobą, która poprowadzi Was do sukcesu!

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2017

Chemia- wydaje się, że jest to bardzo trudny przedmiot. Nic bardziej mylnego- udowodniły mi to zajęcia z Panem Michałem. Jest to człowiek ogromnie sympatyczny, który z wielką pasją i zaangażowaniem uczy rozumieć chemię i swobodnie posługiwać się jej prawami. Podczas każdych lekcji uczyłam się więcej niż podczas tygodni nauki w szkole. Na początku nie wierzyłam, że zdobędą powyżej 80% z matury z chemii. A dzięki Panu Michałowi zdobyłam 92%!!! :-) POLECAM z całego serca.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2017

Pójście na korepetycje do Pana Michała było zdecydowanie NAJLEPSZĄ DECYZJĄ. W tym roku poprawiałam maturę, aby dostać się na medycynę. Po dość słabych wynikach z zeszłego roku uważałam to za coś nie do osiągnięcia. Pan Michał przede wszystkim sprawił, że uwierzyłam na nowo w swoje możliwości i przestałam bać się jakichkolwiek zadań. Atmosfera na lekcjach była bardzo przyjemna, a Pan Michał cierpliwie rozwiewał każde moje wątpliwości. Wszystko zostało mi tak dobrze wytłumaczone, że idąc w maju na maturę mogłam już z góry spokojnie powiedzieć, że nie będzie tam niczego, o czym nie będę miała pojęcia. Poprawiłam swój wynik z 68% na 93%, gdzie powstałe błędy wynikały tylko z mojej nieuwagi. Jeżeli ktoś, tak jak ja w tym roku, myśli o poprawianiu matury lub za pierwszym razem chce się wzorowo przygotować, to zdecydowanie musi trafić do Pana Michała - SUKCES GWARANTOWANY!

avatar
Majka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2016

Korepetycje u pana Michała poleciła mi koleżanka, mówiąc że pan Michał świetnie mnie przygotuje do matury ,wytłumaczy i tak rzeczywiście było ! Chemii nigdy nie rozumiałam, myślałam ze trzeba się jej uczyć na pamięć, że nie jest logiczna. Pan Michał przekonał mnie jak bardzo się myliłam. Nie tylko zrozumiałam jak logiczna i spójna jest dana dziedzina, stała się ona dla mnie ciekawa, po zajęciach miałam ochotę wrócić do domu i się uczyć. Pan Michał dopasował do mnie wszystkie zajęcia, zapewnił wsparcie psychiczne, motywował i pozwolił nauczyć się pewnych rzeczy o mnie samej. Przemiły i szalenie inteligentny człowiek , serdecznie polecam :)

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2016

Chemia z panem Michałem była dla mnie naprawdę miłym zaskoczeniem. Już pomijając sam fakt profesjonalizmu i toku nauczania - Pan Michał podczas tych miesięcy staje się Twoim przyjacielem, który razem z Tobą dąży do wymarzonego celu oraz wspólnie przeżywa wzloty i upadki. Do matury takie samo znaczenie ma przygotowanie praktyczne, jak i psychiczne. Na tych zajęciach dowiedziałam się wielu rzeczy o chemii (głównie, że jest bardzo prosta i przejrzysta-BO JEST), ale przede wszystkim wiele o sobie. Oczywiście dostałam się na swój wymarzony kierunek, czyli weterynarię. Wszystkim baaardzo polecam! Najlepszy wybór na rynku :D

avatar
Maks
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2016

Nauka chemii z panem Michałem była dla mnie czystą przyjemnością. Pan Michał ma świetne opracowany tok nauczania, potrafi niesamowicie przejrzyście tłumaczyć wszystkie chemiczne zagadnienia, a przede wszystkim ma genialne, motywujące podejście do ucznia, dlatego gorąco polecam jego korepetycje :)

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2016

Pan Michal jest niesamowity. Mialam problem z chemia i on naprawde mi pomogl. Pokazal mi jak sie zaczac uczyc chemi bo wiadomo chemie trzeba zrozumiec. Naprawde lekcje sa super zero stresu i nacisku, lecz czasami potrafi mocno nakrzyczec. Uwazan ze jest to super korepetytor. Chcialabym zeby tylko tacy byli nauczyciele w szkole.

avatar
Cezary
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2016

Ten Pan jest niesamowity. Pełny profesjonalizm, genialne przygotowana każda lekcja. Cały tok nauczania ma plan, każde spotkanie jest wyjątkowe i według mnie co jest najważniejsze to jest MOTYWACJA. Po każdym spotkaniu wychodziłem pewny siebie, wiedząc, że na 100% dam radę. Maturę w tym roku napisałem na 87% czyli uzyskałem 52/60 pkt. Wynik był najlepszym wynikiem szkoły w krzesinach. Pan Michał spowodował ze zobaczyłem a co więcej uwierzyłem, że na chemii NIE MA ZADAŃ trudnych i przy odpowiednim przygotowaniu ( korepetycje u Pana Michała ) każde pytanie wydaje się proste.
Przed maturą moje wyniki matur pisanych w domu oscylowały w granicach 95-100% . Po maturze nie miałem żadnych zastrzeżeń, nie było nic nowego, wszystko umiałem, jakies błędy się wkradły :(
Z CAŁEGO SERCA POLECAM PANA MICHAŁA RACZKOWSKIEGO

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2015

Naprawdę, chciałabym spotykać na swojej drodze tylko takich nauczycieli :) Na maturze miałam 90 % i dostałam się na wymarzone studia! Pan Michał jest spoko !

avatar
Jonasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2015

Korepetycje rozpocząłem w październiku, matury w szkole pisałem na 70% co nie dawało mi cienia szansy by dostać się ma wymarzone studia medyczne, dzięki ciężkiej pracy z Panem Michałem podszkoliłem swoją wiedzę oraz umiejętności z chemii. W szybkim tempie zwiększyłem swoje umiejętności co pozwoliło mi osiągnąć wynik 95% z rozszerzonej chemii na maturze! Dzięki temu mam szansę dostać sie na praktycznie każdą uczelnie medyczną w Polsce. Nie pozostaje mi nic innego jak gorąco polecić i zachęcić do pracy z Panem Michałem, pieniądze wydane na te korepetycje na pewno nie pójdą w błoto :)

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2015

Pan Michał jest jednym z lepszych korepetytorów z jakim miałam styczność. Nie dość, że potrafi streścić bardzo trudne działy chemii w paru zdaniach, to tłumaczy je w sposób bardzo zrozumiały i przyswajalny. Dzięki niemu uzyskałam wynik 93% na tegorocznej maturze. Jestem strasznie wdzięczna za pomoc w przygotowaniach do matury. Polecam uczniom, którzy nie boją się intensywnej pracy i są zdeterminowani by dostać się na dobre studia.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2015

Panie Michale, serdecznie dziękuję za niezwykle fachowe i skuteczne przygotowanie mnie do matury z chemii. Mój wynik to 93%! Furtka na wymarzone studia medyczne otwarła się! Wiem, że bez korepetycji u Pana nie mogłabym liczyć na tak dobry rezultat i wymarzony kierunek studiów.

avatar
Nel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2015

Korepetycje podjęłam na początku 3 klasy liceum. Zawsze bardzo lubiłam chemię, ale niestety moje lenistwo wygrywało z chęcią robienia zadań. Pan Michał sprawił, że przedmiot stał się moją pasją i z zapałem przygotowywałam się na każde zajęcia. Udowodnił, że nie ma zadań trudnych i że wszystko jest do zrobienia. Wyśmienicie wytłumaczył niezrozumiałe dla mnie tematy. Po każdych zajęciach prowadzonych w bardzo miłej atmosferze wychodziłam w pełni zmotywowana do dalszej nauki z chemią. Do matury podeszłam bez obaw i jestem bardzo zadowolona z uzyskanych wyników! Polecam wszystkim osobom, które wiążą swoją przyszłość z chemią! :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2015

Pan Michał rewelacyjnie potrafił wyjaśnić najtrudniejsze zagadnienia. Pokazał jak zrozumieć chemię, a przede wszystkim nauczył jak rozwiązywać zadania maturalne.
Mimo, iż do matury podchodziłam w tym roku po raz kolejny, czułam się zdecydowanie lepiej przygotowana niż poprzednio. Polecam każdemu kto szuka pomocy z chemii!

avatar
Jonasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2015

Na początku roku miałem duże obawy w związku z maturą pod koniec roku, moja wiedza wymagała doszlifowania, Pan Michał pokazał mi że chemia jest bardzo przyjemnym przedmiotem a matura nie jest trudna, wszystko jest jasne, a do tegorocznej matury podchodzę bez obaw :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2015

Na początku trzeciej klasy liceum odczuwałam pewne obawy w związku z moją maturą z chemii, a niektóre działy budziły we mnie lęk. Na szczęście udałam się na korepetycje do Pana Michała, który w miły, ciekawy i przystępny sposób wytłumaczył mi niezrozumiałe dla mnie dotąd zagadnienia. Pokazał mi również jak uczyć się chemii i ją zrozumieć. Rozwiązując teraz zadania z tych działów nie sprawiają mi one jakichkolwiek trudności, a nawet robię je z przyjemnością.
Każdemu zainteresowanemu gorąco polecam. :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2015

Jeżeli, ktoś szuka odpowiedzi na każde chemiczne pytanie, chce dostać się na wymarzone studia i jest zdeterminowany to Pan Michał jest strzałem w dziesiątkę. Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze motywują do działania, a informacje są przekazywane w prosty sposób. POLECAM

avatar
Alex
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2015

Zajęcia z chemii z Panem Michałem nauczyły mnie przede wszystkim jak się uczyć, systematycznej pracy, wytrwałości i dały mi pewność siebie podczas rozwiązywania zadań chemicznych. Zajęcia są prowadzone w sposób który pozwala na szybkie zrouzumienie materiału i utrwalenie wiadomości . Polecam zajęcia z całego serca. :)

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2015

Super mega! Polecam serdecznie, Pan Michał wszystko spokojnie tłumaczy i przede wszystkim zbiera chaotyczne informacje ze szkoły w jedna spójna całość, tak ze chemia okazuje sie naprawdę logiczna, zeby nie powiedziec: prosta. Tegorocznej matury sie nie obawiam ;)

avatar
Viktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2015

W tym roku poprawiam maturę i z prośba o współpracę zgłosiłam sie do Pana Michała na początku lutego. W przeciągu trzech miesiecy zdążyliśmy przerobić cały materiał i zabrac sie za pracę przy już konkretnych arkuszach maturalnych. Wiedza podczas zajęć przekazywana jest w sposob znacznie lepiej przyswajalny i pukładany niżeli w szkole, w bardzo miłej i zabawnej atmosferze, jednak ciagle trzymając tempo i wysoki poziom. Bardzo serdecznie polecam zajęcia z Panem Michałem, ponieważ mi umożliwiły one uzupełnienie luk, poukładanie wszystkich informacji, ktore juz posiadałam, a także pokazały nowe podejście do chemii, ktorej zdecydowanie nie trzeba uczyć sie na pamięć.
Tak więc, jeśli chemia pozostawia jakiekolwiek watpliwości, to te zajęcia na pewno je rozwieją. :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2015

Korepetycje są prowadzone w świetnej atmosferze. Pan Michał wyjaśnia w sposób prosty i zrozumiały nawet najtrudniejsze zagadnienia chemiczne. Zdecydowanie polecam!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2015

Chemia nigdy nie była moim ulubionym przedmiotem , ale p. Michał sprawił, że naprawdę ją zrozumiałam. Wszystko robione jest po kolei, zrozumiale, systematycznie i solidnie. P. Michał doskonale wszystko wyjaśnia, uczy logicznego myślenia, a nie wkuwania regułek na pamięć. Czuję, że korepetycje są dostosowane do moich potrzeb, a zagadnienia są tłumaczone w taki sposób , żebym je zapamiętała np. przez stosowanie zabawnych skojarzeń. Atmosfera na korepetycjach jest fantastyczna. Oprócz tego p. Michał potrafi zmotywować do niewątpliwie intensywnej pracy i mam poczucie, że zależy mu na dobrym przygotowaniu do matury. Bardzo polecam p. Michała , najlepszego korepetytora z chemii jakiego miałam :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2014

Chciałam sprostować, że jednak dostałam się na wymarzoną stomatologię i jeszcze raz podkreślić, że jestem bardzo zadowolona z korepetycji. Zdaję sobie sprawę z tego, że gdyby nie pomoc p. Michała, nie osiągnęłabym swojego celu. Polecam wszystkim, wybierającym się na medycynę.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2014

Zaczęłam chodzić na korepetycje do p. Michała w drugiej klasie liceum, chcąc jak najszybciej zacząć przygotowywać się do rozszerzonej matury. Dzięki temu w krótkim czasie moja wiedza, która została mi przekazana w szkole w bardzo chaotyczny sposób, została uporządkowana. Zajęcia przebiegały w bardzo miłej atmosferze, dowiedziałam się niezwykle ciekawych rzeczy związanych z chemią - nie tylko tych potrzebnych do matury, ale także "z życia wziętych". Oprócz omawiania zagadnień chemicznych, p. Michał zawsze służy ciepłym słowem i dobrą radą, zwłaszcza w wyborze studiów :) Bardzo, bardzo polecam :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2014

Korepetycje rozpoczęłam, kiedy w lo na profilu biol-chem pojawiły się problemy z zagadnieniami poruszanymi na lekcjach. Dzięki zajęciom u P. Michała polubiłam chemię (stała się ona prosta!) i postanowiłam zdawać ją na maturze na poziomie rozszerzonym. Na zajęciach bardzo sprawna, intensywna,konkretna, ale także przyjemna współpraca. Co ważne, zaleznie od potrzeb, poruszanie całości danego zagadnienia lub tylko problematycznych punktów. Jedne z najbardziej solidnych korepetycji w jakich uczestniczyłam, polecam :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2014

Decyzję o korepetycjach z chemii podjęłam w styczniu po tragicznie napisanej próbnej maturze. Bałam się, że nie zdążę do maja, ale okazało się, że p.Michał tak zaplanował naszą pracę, że wyrobiliśmy się już w kwietniu. Dodam, że przez 2 miesiące przerobiliśmy Witowskiego. Mimo, że tempo było szalone, a czas naglił, to lekcje upływały w bardzo miłej atmosferze, a z lekcji na lekcje wzrastała moja fascynacja chemią tj. przedmiotem który dotychczas sprawiał mi problemy. Bardzo ważna była również motywacja i wsparcie, bez którego nie byłabym w stanie uczyć się z takim zaangażowaniem. I kiedy miałam momenty załamania czy zwątpienia, to mogłam liczyć na pomoc p.Michała. Oprócz tego na każdym spotkaniu p.Michał dzielił się ze mną cennymi wskazówkami życiowymi, a także stał się dla mnie ogromnym autorytetem. Poprzez swoją postawę pokazał mi, co jest w życiu naprawdę ważne. Uważam, że lekcje chemii u p.Michała były dla mnie bardzo ważnym etapem w mojej edukacji. W bardzo krótkim czasie zrobiłam ogromny postęp z chemii, a moja średnia z ubiegłorocznych matur, które rozwiązywałam w domu wyniosła ponad 90%. Mimo, że nie osiągnęłam swojego celu (nie dostałam się na stomatologię) to bardzo polecam korepetycje u p.Michała. Mój wynik maturalny z chemii to 88%.

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2014

Na korepetycje u Pana Michała zdecydowałem ze względu na ogromne problemy z chemii w liceum. Po dwóch latach wsparcia merytorycznego postanowiłem zdawać ten przedmiot jako obowiązkowy na egzaminie maturalnym. Oprócz zaplecza merytorycznego odnośnie chemii otrzymałem od Pana Michała mnóstwo cennych życiowych rad, które zaowocowały ukończeniem studiów na Politechnice Poznańskiej na kierunku inżynieria chemiczna i procesowa. Polecam wszystkim korepetycje u Pana Michała, a osobiście chciałbym jeszcze raz serdecznie podziękować za ukształtowanie mojej drogi życiowej oraz zawodowej!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2014

Bardzo serdecznie polecam korepetycje z Panem Michałem. Lekcje prowadzone są w miłej atmosferze , wszystkie zagadnienia i zadania tłumaczone są w sposób bardzo dokładny . Nauczyciel jest niezwykle cierpliwy, potrafi zmotywować do intensywnego myślenia i systematycznej pracy, dzięki czemu nauka chemii staje się bardzo przyjemna, a egzamin maturalny prosty.
Gorąco polecam :)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2014

Dzięki korepetycjom z Panem Michałem, chemia stała się jednym z moich ulubionych przedmiotów, choć miałam z nim niemały problem w gimnazjum. Po kilku spotkaniach, prowadzonych w miłej, życzliwej atmosferze, chemia stała się dla mnie prosta i zrozumiała. Szczerze polecam! Pan Michał wszystko jasno wytłumaczy ! :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2014

Bardzo dobry i cierpliwy nauczyciel, w jasny i przejrzysty sposób potrafi wytłumaczyć najbardziej skomplikowane zagadnienia. Lekcje odbywały się bezstresowej i przyjaznej atmosferze. Pan Michał dużo wymaga od ucznia ale przede wszystkim od siebie. Chętnie służy pomocą nawet gdy nie korzystam już z korepetycji. Polecam!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2014

Lekcje prowadzone są w luźnej i miłej atmosferze, jednak mimo to Pan Michał jest wymagający, zadaje dużo, ale dzięki temu nabyłam systematyczności w rozwiązywaniu zadań z chemii. Potrafi w prosty sposób wytłumaczyć nawet najbardziej zawiłe zagadnienia, będące zmorą dla każdego ucznia. Nie żałuję tej inwestycji, gdyż dzięki tym spotkaniom zrobiłam duży postęp i poczułam się pewniej z chemii, a wizja matury już mnie tak nie przeraża ;)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2014

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Panem Michałem. Lekcje doskonale i w bardzo miłej atmosferze przygotowują do matury. Serdecznie polecam i powodzenia ;)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2014

Na korepetycje zapisałam się dość późno patrząc na fakt, że chciałam zdawać chemie rozszerzoną na maturze- bo pod koniec 1 semestru 3 klasy. Jednak okazało się to wystarczające ponieważ dzięki Panu Michałowi i mojej pracy (prace domowe które dostawałam) udało się osiągnąć w zupełności zadowalający mnie wynik dzięki czemu dostałam się na wymarzone studia na Uniwersytecie Medycznym. Lekcje z Panem Michałem były bardzo sympatycznie motywowały do nauki a to co było wcześniej mi niejasne lub trudne do zrozumienia po wyjściu z lekcji okazywały się błahostką, również fajne było to że dowiadywałam się innych ciekawostek naukowych.
Gorąco Polecam ;)

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2014

Na lekcję z panem Michałem uczeszczałem dwa lata i był to bardzo dobrze wykorzystany czas. Zajęcia prowadzone są w sposób profesjonalny, ciekawy i przystępny. Nauczyciel jest osobą sumienną, systematyczną, zaangażowaną oraz posiadającą wszelką niezbedną wiedzę. Efektywność pracy z Panem Michałem można wyjaśnić tym, że jest on wymagający oraz motywujący do nauki.
Szczerze polecam!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2013

W bardzo krótkim czasie i w bardzo jasny sposób Pan Michał wyjaśnił mi zagadnienia, które wydawały się trudne. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Dziekuję:)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2012

W rok przed maturą zapisałam się na korepetycje z chemii do Michała, nie wiedząc jeszcze, na jakie studia się wybrać. Na zajęciach panowała miła, bezstresowa atmosfera. Plan zajęć był dobrze przemyślany, bez problemu zdążyliśmy przerobić do matury cały materiał i jeszcze go powtórzyć. Zostałam potraktowana indywidualnie, korepetytor potrafi słuchać i zrozumieć tok myślenia ucznia, więc nauka była nie tylko owocna, ale także łatwa i przyjemna. Po każdych zajęciach dostawałam pracę domową, więc również sporo mojego wolnego czasu musiałam poświęcić na naukę. Dzięki temu wyćwiczyłam systematyczność i konsekwentność. Poza wszystkim bardzo chętnie służył pomocą przy radach dotyczących samych studiów. W rezultacie jestem juz studentką studiów medycznych. Gorąco polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.