Paulina Brzezińska

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Milanówek
Komorów
Grodzisk Mazowiecki
Żyrardów
Warszawa

Paulina Brzezińska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Paulina Brzezińska

O mnie

Z wykształcenia jestem magistrem Politologii na wydziale Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego. Ponadto ukończyłam dwa kierunki podyplomowo tj. Pedagogikę na Uniwersytecie SWPS i Logistykę na SGGW.

Z zawodu jestem ekonomistą a z zamiłowania społecznikiem, muzykiem i historykiem.Fascynuję się historią starożytnego Egiptu, starożytną Grecją i Rzymem oraz historią Holocaustu. Uwielbiam zwierzaki a szczególnym sentymentem darzę psy i konie. Od samego początku studiów tj. 2011 r. prowadzę regularnie korepetycje z wiedzy o społeczeństwie i historii. Posiadam doświadczenie w szkolnym nauczaniu młodzieży.

Moje zajęcia pokazują młodym ludziom jak kojarzyć wydarzenia historyczne i uczą ich myślenia przyczynowo-skutkowego.Z uczniami, którzy decydują się na zajęcia w formie zdalnej pracuję wykorzystując technikę "wirtualnych klas" z użyciem narzędzi Google’a.Nie bawię się w szkolnego czy akademickiego "nauczyciela- dręczyciela". Wychodzę z założenia, że moje zajęcia mają być dla uczniów przyjemne i nie kojarzyć się z osobą, której nie lubią lub której nie ufają.Zapraszam do zapisów :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 11.2016
Uniwesytet Warszawski
Magister
Politologia
10.2015 - 07.2016
Uniwersytet SWPS
Nauczyciel dyplomowany
Pedagogika
11.2019 - 07.2020
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
Logistyka
Kursy i szkolenia
10.2010
Wychowawca Kolonijny
06.2013
Certyfikat B2
Doświadczenie
06.2016 - 06.2022
Pracownik Administracji Państwowej
07.2023 - aktualnie
Audytor Wewnętrzny

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2022

Bardzo polecam
Pani bardzo zaangażowana, świetnie tłumaczy, przygotowywuje materiały do powtórzenia. Lekcje są ciekawe i bezstresowe. Córka bardzo zadowolona. Już po dwóch lekcjach nadrobiła zaległości i poprawiła oceny. Dzięki zaangażowania i motywacji Pani Pauliny, córka zaliczy semestr.

Polecam z całego serca

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2017

Polecam bardzo profesjonalne podejście.

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2013

Dziewczyna pomogła mi pisać pracę z WOSu , posiada dużą wiedzę na ten temat. Jestem bardzo zadowolony .

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.