Michał Podczarski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Toruń
Aleksandrów Kujawski
Ciechocinek
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dobrze znam bolączki uczniów na każdym poziomie nauki chemii. Skracam dystans i prowadzę zajęcia w myśl zasady KEEP IT SIMPLE.
Udzielam korepetycji z chemii na poziomie: szkoły podstawowej, szkoły średniej, przygotowania do egzaminów i olimpiad (w tym matury). Chętnie pomogę osiągnąć założone cele – od poprawy ocen i nadrobienie zaległości aż po „wymaksowanie” matury i innych egzaminów. Forma zajęć: indywidualne, z dojazdem do ucznia.

Kilka słów o mnie:Jestem absolwentem chemii oraz studiów podyplomowych z analityki w chemii środowiska na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Zawodowo jestem związany ze swoją Alma Mater, gdzie zajmuję się innowacjami, komercjalizacją wyników badań naukowych i ochroną własności intelektualnej. Poprzednio zaś jako analityk chemiczny – metodami instrumentalnymi oraz walidacją i kontrolą jakości wyników oraz procedur analitycznych w pracach badawczo – rozwojowych. Mam niemal trzyletnie doświadczenie w indywidualnym nauczaniu chemii na różnych poziomach.Zapraszam do kontaktu

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 07.2018
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Magister
Chemia
10.2020 - 08.2021
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Analityka w ochronie środowiska i zdrowiu człowieka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
11.2017 - 06.2018
Biosep Technologies Sp. z o.o.
11.2018 - 06.2021
Alpinus Chemia sp. z o. o.
06.2021 - aktualnie
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.