Małgorzata Paleczna

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Magdalenka
Janki
Lesznowola
Łazy
Raszyn
Sękocin Stary
Warszawa
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszam na lekcje angielskiego.

Jestem magistrem filologii angielskiej z przygotowaniem pedagogicznym i dyplomem Cambridge  CELTA.

Prowadzę zajęcia indywidualne na wszystkich poziomach zaawansowania.

Przygotowuję uczniów do:

  • Matury 2020
  • Egzaminu Ósmoklasisty
  • Egzaminów Cambridge: First (FCE), Cambridge Advanced (CAE), Cambridge Business

Zajęcia:Warszawa, Marina Mokotów, ul. Fregaty.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Małgorzata Paleczna
ul. Wesoła 3
05-552 Magdalenka
NIP: 7161493968

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1989 - 05.1994
Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej Lublin
Magister
Filologia Angielska
Kursy i szkolenia
05.1995
Cambridge Certificate of Proficiency in English (A)
05.2008
CELTA
05.2014
DELTA (Module 1)
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2017

BARDZO POLECAMY ZAJĘCIA Z PANIĄ MAŁGORZATĄ :)
Ja oraz mój młodszy brat regularnie uczyliśmy się języka angielskiego, na zajęciach zorganizowanych przez Panią Małgorzatę na mistrzowskim poziomie. Ja z Panią Małgosią przygotowałam się bardzo skutecznie do matury z języka angielskiego ( podstawa zdana na 100%) , a mój brat bez problemu przebrnął test językowy w 6 klasie, potwierdzający poziom po zakończeniu szkoły podstawowej. Dzięki wyjątkowemu podejściu , ogromnej wiedzy oraz umiejętności "dotarcia" do ucznia zarówno mi jak i mojemu bratu udało się nie tylko utrwalić posiadaną już wiedzę , ale również poszerzyć zasób słownictwa, oraz opanować struktury gramatyczne , które do momentu zajęć z Panią Małgorzatą były "czarną magią". Dużym atutem, który myślę ,że każdemu uczniowi doda pewności siebie jest fakt, że Pani Małgosia kładzie nacisk na mówienie w języku angielskim , co pozwala rozwinąć kreatywność językową i nie sposób już się bać mówić, tak więc np. matura ustna z języka angielskiego będzie prosta i zdana bez stresu.
Serdecznie polecamy zajęcia z Panią Małgorzatą :)

Ola i Maks

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2017

Gorąco polecam zajęcia z Panią Małgorzatą. W klasie 3 gimnazjum przygotowywałem się do programu IB i dzięki ogromnemu wkładowi pracy ze strony Pani Małgorzaty udało mi się dostać do wymarzonej klasy. Lekcje przyjemne, tylko po angielsku, z dobrym przygotowaniem ze strony nauczyciela. jeszcze raz dziękuję!

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2017

Zdecydowanie polecam zajęcia z p. Małgorzata. Spotkania zawsze przebiegały w miłej atmosferze, bez stresu. Gdy trafiłem do p. Małgorzaty (a było to w kl. 2 LO) moja wiedza z języka angielskiego była na poziomie niemalże zerowym, miałem wiele do nadrobienia. Wystarczyły niecałe 2 lata wspólnej pracy, a na koniec LO byłem pewien, że spokojnie zdam maturę z tego przedmiotu (i tak też się stało). Pani Małgorzata jest cierpliwa i zrozumiale tłumaczy. Zajecia odbywały sie glownie w jezyku angielskim. Dodatkowo otrzymywalem materialy do cwiczen w domu, bogate w nowe i użyteczne zwroty, bardzo przydatne do szybszego opanowania języka.
Polecam każdemu zajęcia z Panią Małgorzatą. Wystawiam ocenę bardzo dobrą i myślę, że pomimo dostania się na studia nadal będę korzystał z tych zajęć.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.