Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
Rzeszów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Informatyka70 - 90 / 60 min

Adam

Opis ogłoszenia

Zapraszam na korepetycje z programowania.
Swoją ofertę kieruję przede wszystkim do:
- uczniów liceów przygotowujących się do matury z informatyki oraz chcących się przygotować do studiów informatycznych (C++, Pascal, SQL, podstawy algorytmiki)
- studentów informatyki i innych kierunków politechnicznych potrzebujących pomocy przy przedmiotach związanych z programowaniem (C++, PHP, bazy danych, algorytmy, inne – do szczegółowego uzgodnienia)
- zdolnych uczniów podstawówek i gimnazjów chcących zacząć przygodę z programowaniem lub przygotować się do konkursów i olimpiad programistycznych (Logo, C++, Pascal, algorytmy)

Jestem zawodowym programistą z siedmioletnim stażem zawodowym i sporym doświadczeniem w nauczaniu innych. Cena za godzinę zegarową lekcji to 70-90 złotych – zależy od miejsca lekcji oraz materiału.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.