Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Gdynia
Gdańsk
Sopot
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Scroll down for an English description.
Za srpsku verziju pogledajte dole.
Indywidualna nauka języka polskiego dla obcokrajowców na najwyższym poziomie. W biurze lub z dojazdem do Klienta, Trójmiasto i okolice. Gramatyka, słownictwo, wymowa, konwersacje, tłumaczenia, przełamywanie barier językowych, praktyczne użycie języka w sytuacjach codziennych, biznesowych i urzędowych. 
Metody, plan i tempo nauki dostosowuję zawsze do indywidualnych możliwości oraz potrzeb Klienta.
Jestem absolwentką slawistyki na Uniwersytecie Gdańskim, miałam też przyjemność studiować na Uniwersytecie w Nowym Sadzie w Serbii oraz Kijowskim Uniwersytecie Narodowym im. T. Szewczenki na Ukrainie. Zajmuję się nauczaniem języka polskiego jako obcego oraz tłumaczeniami od 10 lat. Mówię płynnie po polsku, angielsku i serbsku, posługuję się również w mniejszym stopniu chorwackim, niemieckim i ukraińskim.
Zapraszam do kontaktu. 

Private, professional classes of Polish language for foreigners. At the office or at the Client’s place, Gdańsk, Sopot, Gdynia. Grammar, vocabulary, phonetics, conversations, translation, breaking the language barrier, practical use of a language in daily, private and official situations.
I always choose the methods and schedule of the training in accordance with the Client’s needs and possibilities.
I studied Slavic Philology on Gdansk University (Poland) and, within the ministerial awards, on University of Novi Sad (Serbia) and in Taras Shevchenko National University of Kyiv (Ukraine). I have been translating and teaching Polish as a second language for 10 years. I speak fluent Polish, English and Serbian; I can also communicate in Croatian, German and Ukrainian.
Do not hesitate to call me!

Individualne časove poljskog jezika za strance. U kancelariji ili kod Klijenta, Gdańsk, Sopot, Gdynia. Gramatika, leksika, izgovor, dijaloge, prevod, praktično korišćenje jezika u svakodnevnim, privatnim i službenim događajima. Metodi, raspored i brzina nauke su uvek individualno dogovorene.
Završila sam slavistiku na Gdanjskom Univerzitetu (Poljska), studirala sam na Univerzitetu u Novom Sadu (Srbija) i na Kijevskom nacionalnom univerzitetu T. Ševčenka (Ukrajina). Dajem časove poljskog jezika kao stranog i prevodim od 10 godina.
Javite se što pre! 

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota09:00 - 22:00
Niedziela09:00 - 22:00

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2006 - 09.2009
Uniwersytet Gdański
Licencjat
Slawistyka, specjalizacja językoznawcza
09.2007 - 12.2007
Univerzitet u Novom Sadu
Srpski jezik i književnost, stipendija
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.