Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Toruń
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język rosyjskicena do ustalenia

Moose

Opis ogłoszenia

Lekcje w domu lub w firmie, z bezpłatnym dojazdem lektora do domu ucznia lub do firmy. Najlepsi lektorzy w Polsce. Posiadamy uczniów w każdym wieku. Już ponad 100000 uczniów w Polsce skorzystało z naszej oferty. Moose to indywidualne podejście do każdego ucznia. Pełna elastyczność. 2 tygodniowy okres próbny. Najlepsze ceny na rynku ( od 10 zł do 59 zł za 60 minut w zależności od liczby uczniów na lekcji), działamy już w ponad 100 miastach w Polsce. Zapraszamy do naszego biura w Toruniu: tel. 56 664-11-77 , Nowy Arsenał, ul. Dominikańska 9, wejście B, parter, czynne poniedziałek - piątek 8:00-16:00

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Adres zajęć

Moose
Dominikańska 9, wejście B, parter - Nowy Arsenał
87-100 Toruń

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.