MAGDALENA WIETRZYKOWSKA

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Online
Leszno
Zielona Góra
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Oferta dla klientów indywidualnych skierowana jest do osób, które chcą uczyć się języka obcego indywidualnie lub w grupie znajomych. Klientom indywidualnym oferujemy zajęcia z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego oraz polskiego dla obcokrajowców.

Program nauczania jest tworzony przez lektora wspólnie z klientem. To nasi Uczniowie decydują o tym, w jakiego rodzaju zajęciach chcą uczestniczyć (konwersacje, przygotowanie do egzaminu, język biznesowy itp.), które umiejętności językowe chcą najbardziej rozwijać a także z jaką częstotliwością mają odbywać się zajęcia. Terminy zajęć są dopasowywane do Uczniów a w razie potrzeby lekcję można odwołać lub przełożyć. Z kursu można zrezygnować w każdej chwili z zachowaniem miesięcznego terminu wypowiedzenia.

Naszym klientom oferujemy lekcje z dojazdem do domu lub miejsca pracy a dojazd lektora niemal w każde miejsce na terenie miasta jest bezpłatny.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota08:00 - 16:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

MAGDALENA WIETRZYKOWSKA
Średnia, 24
6410 LESZNO
NIP: 697-002-01-18

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.