Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Bydgoszcz

Opis ogłoszenia

Lekcje w domu lub w firmie, zawsze z bezpłatnym dojazdem lektora do domu ucznia lub do firmy. Najlepsi lektorzy w Polsce. Posiadamy uczniów w każdym wieku. Już ponad 100000 uczniów w Polsce skorzystało z naszej oferty. Moose to indywidualne podejście do każdego ucznia.Pełna elastyczność. 2 tygodniowy okres próbny. Najlepsze ceny na rynku ( od 15 zł do 68 zł za 60 minut w zależności od liczby uczniów na lekcji), działamy już w ponad 100 miastach w Polsce. Zapraszamy do naszego biura w Bydgoszczy:
tel. 52 5840055, ul.Gdańska 60, czynne pon.-piątek 8:00-16:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Dowolne

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.