Rafał Wolsza

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Sopot
Gdańsk
Gdynia
Elbląg
Faktura VAT

Rafał Wolsza

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Rafał Wolsza

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2020

Nigdy nie miałem do czynienia z kompleksową, uporządkowaną i systematyczną nauką języka angielskiego. Kiedy rozpoczynałem naukę z panem Rafałem poziom znajomości języka określiłbym mianem chaotycznego. Z jednej strony komunikacja w mowie przebiegała dość sprawnie, z drugiej strony mój poziom znajomości gramatyki i zasad języka był na poziomie podstawowym. Po roku pracy czytaliśmy na zajęciach akademickie teksty naukowe oraz prowadziliśmy ustne dyskusje na poruszane w tekstach tematy. Dzięki zajęciom mogłem bez żadnych problemów przez pół roku studiować za granicą po angielsku i co najważniejsze zdawać egzaminy w języku angielskim. Bardzo mocno polecam wszystkim zajęcia z panem Rafałem!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2020

Przez cały rok miałam możliwość być uczennica Pana Rafała i po roku byłam bardzo zadowolona z moich efektów. Dużo różnych materiałów np. czytanie książki po angielsku, robienie zadań pod mature, pisanie wypracowań, ale tez dużo rozmów w języku angielskim na różne tematy, nie tylko takie podrecznikowe. Jest to nauczyciel bardzo wyrozumiały oraz cierpliwy i profesjonalnie podchodzi do każdego ucznia. Bardzo miło nam się współpracowało.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.