Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Gdańsk
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka50 / 60 min

Monika Kuzia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Witaj ! Jestem magistrem matematyki i udzielam korepetycji dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, liceum, a także studentów. Zapewniam dobre przygotowanie do matury, testów, sprawdzianów i kolokwiów. Jeśli chcesz uczyć się matematyki u korepetytorki, która łączy profesjonalizm i miłą atmosferę na zajęciach to zapraszam do mnie :)

Miejsce zajęć :
- u mnie 

O mnie :
Ukończyłam matematykę na Politechnice Gdańskiej (Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej) z oceną bardzo dobrą na dyplomie.

Cena dla uczniów: 50 zł 
Cena dla studentów (matematyka wyższa) : 60 zł 

Kontakt :
tel. 502434988

Dostępność

Poniedziałek15:00 - 21:00
Wtorek15:00 - 21:00
Środa15:00 - 21:00
Czwartek15:00 - 21:00
Piątek15:00 - 21:00
Sobota10:00 - 18:00
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2017

Naprawdę polecam. Gdyby nie Pani Monika nie zdałbym poprawki z matematyki na Politechnice Gdańskiej (EiA). Świetnie tłumaczy, jest bardzo cierpliwa i co najważniejsze - ma elastyczne godziny zajęć!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.