Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Bydgoszcz
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski85 - 120 / 90 min

Monika

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/513 opinii

Opis ogłoszenia

Angielski ONLINE, 

Mgr lingwistyki stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego (spec. tłumaczeniowa), UAM w Poznaniu (filologia angielska, nauczanie j.angielskiego) oraz Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Bydgoszczy oferuje zajęcia z języka angielskiego ONLINE. 

Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu dzieci, młodzieży i dorosłych z wykorzystaniem  innowacyjnych metod nauczania.   Szeroki zakres materiałów oraz wykorzystywana metoda "flipped classroom" pozwalają na większą efektywność zajęć online. Zajęcia dostosowane do potrzeb oraz poziomu ucznia. Wymagam systematycznej i sumiennej pracy.

Interesuję się neurodydaktyką (educational neuroscience), neuropsychologią, neuropedagogiką - wykorzystaniem pracy mózgu w procesie nauczania, optymalizacją uczenia się i zwiększaniem efektywności nauki.

Posiadam przygotowanie pedagogiczne – odbyłam praktyki w szkołach, prowadziłam również zajęcia j. angielskiego technicznego oraz biznesowego w firmach. Na co dzień mam kontakt z klientami z różnych krajów (m.in. USA, Wielka Brytania). Obecnie prowadzę zajęcia indywidualne online.

Prawdziwa pasjonatka języków; poza nauczaniem angielskiego uczę się sama kilku języków, zajmuję się również tłumaczeniami. Jestem osobą ambitną, która pasję do języków stara się rozbudzać w swoich uczniach. 

W odróżnieniu od wielu nauczycieli kładę nacisk na mówienie, bogate słownictwo, poprawną wymowę oraz pracę indywidualną.

Pomoc w zakresie:

- gramatyka i słownictwo,
- mówienie,
- pisanie,
- słuchanie,
- czytanie.

Angielski ogólny lub specjalistyczny (np. finansowy, ekonomiczny, prawny, marketingowy, techniczny), przygotowanie do egzaminów FCE, CAE, specjalistycznych (STANAG 6001).  

Członek IATEFL (International Association of Teachers of English as a Foreign Language).
Stale wzbogacam i doskonalę swój warsztat lektorski indywidualnie, na szkoleniach oraz konferencjach branżowych.

Zajęcia ONLINE z wykorzystaniem platformy konferencyjnej. Wymagane połączenie internetowe, kamera, słuchawki z mikrofonem. Zaproszenie na każde zajęcia wysyłane jest drogą mailową.

Zajęcia indywidualne - 120 zł
Zajęcia w grupie dwuosobowej - 95 zł (od osoby)
Zajęcia w grupie trzyosobowej - 85 zł (od osoby)

Dla osob zainteresowanych przygotowaniem do egzaminu CAE, poza zajeciami indywidualnymi, mam aktualnie wolne miejsce w grupie dwuosobowej.

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 22:00
Wtorek07:00 - 22:00
Środa07:00 - 22:00
Czwartek07:00 - 22:00
Piątek07:00 - 22:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2009 - 06.2012
Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
Licencjat
Nauczanie języka angielskiego
09.2009 - 06.2012
Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Bydgoszczy
Licencjat
Filologia angielska - nauczanie języka angielskiego
09.2012 - 06.2015
Uniwersytet Warszawski
Magister
Lingwistyka stosowana - Translatoryka
09.2013 - 06.2015
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Magister
Finanse i rachunkowość - rachunkowość i audyt finansowy
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2023

Serdecznie polecam korepetycje z Panią Moniką. Jej wiedza i umiejętności sprawiają, że nauka angielskiego staje się przyjemnością :)

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2023

Dzięki zajęciom udało mi się przełamać barierę w mówieniu, a lekcje okazały się niezwykle pomocne. Metody nauczania Pani Moniki są bardzo dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb. Polecam korepetycje z Panią Monika każdemu, kto chce podnieść swoje umiejętności językowe na wyższy poziom.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2023

Zajęcia z Panią Moniką przebiegały w bardzo miłej atmosferze. Dzięki nim mogłam się rozgadać i przełamać barierę językową. Pani Monika udostępniała również wiele materiałów dzięki którym mogłam lepiej przygotować się do egzaminu (CAE).

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2021

Profesjonalne podejście do korepetycji! Zajęcia prowadzone konkretnie, efektownie i efektywnie. Potwierdzeniem jest zdany egzamin za pierwszym razem. Dziękuję Pani Moniko. Serdecznie polecam!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2017

Pani Monika jest przede wszystkim osobą bardzo sumienną i cierpliwą. Monika bardzo profesjonalnie prowadzi zajęcia, dzięki czemu na zajęcia przychodzi się z wielką przyjemnością. Jest prawdziwą pasjonatką języka angielskiego i udziela wielu cennych wskazówek jak "zaprzyjaźnić" się z językiem. Szczerze polecam !!!

avatar
Jeremi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2016

Poza tym, że bardzo lubię spokój p. Moniki, to zajęcia z nią są ciekawe i zrozumiałe. Uczę się słówek i angielskich zwrotów, których w szkole na pewno bym nie poznał. Pomoc i wsparcie pani Moniki zaowocowało szóstką z anglika :))

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2016

Pani Monika to osoba rzeczowa, kompetentna i słowna. Wymaga pełnego zaangażowania i poważnie traktuje swoich uczniów. Moja córka która bardzo słabo radziła sobie z językiem, zdała egzamin szóstoklasisty na 85%. Sądzę że gdyby przyłożyła się do wszystkich zaleceń i wskazówek Pani Moniki mogło być jeszcze lepiej:) Szczerze polecam lekcje z Panią Moniką - 100% satysfakcji:))

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2016

Pani Filolog z prawdziwego zdarzenia, pełna pasji i pozytywnej energii :) Zajęcia prowadzone są bardzo profesjonalnie i dopasowane do oczekiwań ucznia, nie ma mowy o nudzie! Ogromnym plusem są przerabiane podczas lekcji artykuły i newsy z życia codziennego, które pokazują jak język wygląda naprawdę :) Zaraziłam się od Moniki pasją do języka i nie wyobrażam sobie zajęć z nikim innym!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2014

Polecam korepetycje u p. Moniki ! Jest skrupulatna, kompetentna i zawsze przygotowana do prowadzenia zajęć ( dodatkowe materiały). W roku szkolnym 2013/14 udzielała korepetycji mojej 11-letniej córce, znacznie wybiegając i rozszerzając materiał szkolny. Bardzo dobrze przygotowuje do sprawdzianów i testów. No i te ciekawostki :) Polecam !

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2013

Bardzo polecam korepetycje u Moniki. Jest ona osobą kompetentną, sumienną, cierpliwą i mobilizującą do nauki. Tłumaczy wszystko w bardzo prosty i klarowny sposób. Zajęcia prowadzone są w sposób profesjonalny i co ważne dostosowane są do predyspozycji oraz przyswajalności wiedzy ucznia.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2013

Pani Monika prowadzi korepetycje bardzo profesjonalnie, przede wszystkim uczy logicznego myślenia, dzięki czemu łatwiej zapamiętuje się nawet trudniejsze zagadnienia ;). Wypada też wspomnieć o przemiłej atmosferze podczas lekcji oraz o moich świetnych wynikach na klasówkach! Teraz jestem w 3 liceum i myślę, że egzamin maturalny po tych korepetycjach nie będzie mi straszny! :)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2013

Bardzo dobra korepetytorka zarówno pod względem konwersacji jak i przygotowania syna do egzaminu gimnazjalnego (wynik 93%). Zawsze dobrze przygotowane materiały do zajęć, a syn polubił naukę angielskiego. Szczerze polecam.

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2013

Lekcje prowadzone w bardzo przyjemnej atmosferze, dzięki czemu język angielski staje się łatwiejszy ;)! Indywidualne podejście do ucznia (szeroki zakres materiałów pomocniczych, słownictwa, czytanek). Dzięki zajęciom poszerzyłam zakres słownictwa, udoskonaliłam gramatykę, konwersację na poziomie zaawansowanym. Polecam! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.