Monika Woszczak

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gdańsk
Sopot
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jeżeli szukasz profesjonalnego i CIERPLIWEGO nauczyciela języka francuskiego, to zapraszam do mnie. Posiadam 10 lat doświadczenia w nauczaniu języków obcych. Przygotowuję również do matury. Języka uczyłam się na kursach, a później, przez cały okres studiów, spędzałam wakacje pracując przy sezonowych pracach we Francji. Obecnie pracuję w obsłudze klienta francuskojęzycznego, dlatego mam codzienny kontakt z językiem. Francuski, którego się ze mną nauczysz to prawdziwy, mówiony język. Kładę duży nacisk na wymowę.
Lokalizacja: Gdańsk Główny
Dojeżdżam też do klienta za dodatkową opłatą. Zapraszam!

 

 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2018

Zawsze przygotowana, dostosowująca zajęcia do poziomu, potrzeb oraz zainteresowań ucznia/uczennicy, pozytywna i budująca miłą atmosferę w trakcie lekcji. Efekt: widzę postępy, czuję się zmotywowana. Bardzo polecam.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2018

Chodzilam do Moniki przez kilka miesięcy na zajęcia z języka francuskiego. Zajęcia prowadzone są ciekawie i dużo dzięki nim sobie przypomniałam. Monika zawsze była przygotowana do zajęć i potrafiła stworzyć atmosferę która powoduje że na zajęcia przychodzi się z przyjemnością. Polecam.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2018

Od pół roku uczęszczam na korepetycje z języka angielskiego - przystępnie przekazywana wiedza, dużo konwersacji na czym szczególnie mi zależało; Monika - mloda, bardzo sympatyczna dziewczyna z pasją, z którą czas spędzony ma nauce bardzo szybko mija :)

avatar
Waleria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2018

Sympatyczna, uśmiechnięta dziewczyna z dużą wiedzą i na dodatek umiejętnością jej przystępnego przekazania. Nawet taka emerytka jak ja nie ma dużych problemów ze zrozumieniem. A jeśli nie jestem w stanie czegoś pojąć, próbujemy z innej strony. Indywidualne podejście to ogromna zaleta.

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2018

Świetna nauczycielka języka angielskiego, bardzo cierpliwa i zawsze przygotowana do zajęć. Pomysly na różnorodność nauki godne pochwał. Polecam

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2013

Zajęcia odbywają się w milej oraz przyjaznej atmosferze. Monika jest świetnym nauczycielem. Profesjonalizm, świetne przygotowanie do zajęć oraz optymistyczne nastawienie do świata i ucznia to tylko niektóre zalety. Zajęcia z Moniką to przyjemność, zero stresu a efekt końcowy super. Polecam wszystkim.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2013

Zajęcia w miłej atmosferze, profesjonalne podejście do ucznia i wyjątkowa punktualność. Serdecznie polecam Panią Monikę wszystkim tym, którzy chcą w prosty i przyjemny sposób nauczyć się języka

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2012

Monika Woszczak była zawsze bardzo dobrze przygotowana do prowadzenia zajęć. Potrafi indywidualizować zajęcia w zależności od potrzeb uczniów. Punktualna. Lekcje z nią zawsze były prowadzone w sposób interesujący. Godna polecenia korepetytorka.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.