Ostatnia aktywność:
25 dni temu
 
 
Online
Opole
Język niemiecki40 - 45 / 60 min

Monika

Opis ogłoszenia

Udzielam korepetycji (także przez skype, whatsapp) i przygotowuję do certyfikatów z języka niemieckiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Cena do negocjacji w przypadku wiekszej ilości godzin. Mam kilkunastoetnie doświadczenie w nauczaniu języka i rzeszę zadowolonych kursantów, których skutecznie przygotowałam do certyfikatów i egzaminów. Byłam wieloletnim egzaminatorem w centrum egzaminacyjnym Instytutu Goethego.Przygotowuję do certyfikatów językowych: Zertifikat Deutsch (B1), Zertifikat Deutsch für den Beruf (B2), GoetheZertifikat C1 i Zentrale Oberstufeprüfung (C2)

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.