Monika Tomczak

Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
 
Online
Bydgoszcz
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Fizyka100 / 60 min

Monika Tomczak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/527 opinii

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką Politechniki w Bydgoszczy o prócz chemii biochemii, miałam na studiach również fizykę i matematykę.Udzielę korepetycji z fizyki: podstawówce, licealistom czy osobom uczącym się w technikum Pomogę przygotowaniu do sprawdzianów oraz do testów na każdym poziomie nauczania,przygotowanie do matury.U NADROBISZ zaległości oraz dowiesz się jak nie dać się maturze i OSIĄGAĆ wyznaczone w życiu CELE . Lekcje dostosowywane są do indywidualnych potrzeb każdego ucznia.-przygotowanie do matury na poziomie rozszerzonym, miła atmosfera,pomoc w nadrabianiu zaległości,matura, klasówki, testy, zapraszam:)
Zajęcia prowadzę w spokojnej , bezstresowej atmosferze, tłumaczę do skutku, nawet najbardziej opornym na fizykę pomagam zrozumieć zagadnienia z najtrudniejszych tematów fizycznych.Zapraszam każdego, kto potrzebuje pomocy z fizyki, ma chęć współpracy. Fizyka może być ciekawa, wszystko zależy od nauczyciela;).Posiadam liczne pozytywne referencje od swoich uczniów.

matura, klasówki, testy, nadrabianie zaległości, 

 

zapraszam :)

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela08:00 - 22:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Monika Tomczak
Gajowa 16a/2
85-087 Bydgoszcz
NIP: 554-232-80-82

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2000 - 05.2007
Uniwersytet Technologiczno -Przyrodniczy
Magister inżynier
Rolnictwo
10.2011 - 06.2012
Uniwersytet Gdański-Wydział Ekonomiczny
Magister
Biznes Międzynarodowy
01.2024 - 01.2024
Mechanika
Inżynier
Budowa i Konstrukcja Maszyn
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 27
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2024

Pani Monika to świetny nauczyciel udziela korepetycji z matematyki mojemu synowi. Potrafi rzetelnie i w sposób zrozumiały przekazać swoją wiedzę. Ma bardzo dobry kontakt z synem . Na zajęciach u Pani Moniki panuje miła i przyjemna atmosfera syn bardzo chętnie uczestniczy w zajęciach. My jako rodzice mamy bardzo dobry kontakt z całego serca polecamy.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2023

Pani Monika przygotowywała mnie do matury rozszerzonej z fizyki przez ostatnie 3,5 roku (w szkole miałam fizykę podstawową) i mogę z czystym sumieniem polecić Państwu jej pracę. Na każde zajęcia u Pani Moniki chodziłam z pewnością, że czegoś się nauczę. Atmosfera na zajęciach zawsze była przyjemna. Nieraz korzystałam z pomocy Pani Moniki również z zakresu chemii. Współpracę z Panią Moniką mogę polecić każdemu.

Monika Tomczak

Dziękuje Aniu, teraz ruszasz w szeroki świat :) coś się kończy coś zaczyna :P

Pozdrawiam

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2023

Z całego serca polecam!!!
Pani Monika to świetny nauczyciel . W krótkim czasie przygotowała mnie do egzaminu z biofizyki . Dzięki niej zdałam egzamin za pierwszym razem . Zajęcia z Panią Moniką to czysta przyjemność.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2023

Pani Monika naprawdę świetnie uczy. Przygotowuję się w tym roku do matury z biologii i bardzo dużo pomogła mi na zajęciach. Robiłyśmy dużo zadań, które dokładnie mi tłumaczyła, dzięki czemu lepiej je rozumiałam i również pokazała mi na co głównie zwrócić uwagę oraz jak efektywniej się uczyć. Naprawdę warto zapisać się na Pani zajęcia. Serdecznie polecam :)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2022

Pani Monika świetnie przygotowała mnie do kolokwium z biochemii. Jej ogromna wiedza oraz świetne podejście sprawiły, że polubiłem wcześniej znienawidzony przedmiot i zdałem na 5!!! Serdecznie polecam!!!

Monika Tomczak

Dziękuje bardzo, wspólna praca dała efekty :)

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2022

Polecam korepetycje z Panią Moniką, po mimo mojej przerwy z przedmiotów takich jak chemia, biologia nadrobiliśmy cały materiał i mogłam spokojnie zdawać na medycynę. Pani Monika podchodzi do każdego indywidualnie, określa jak będziemy pracować jest konkretna i wymagająca, ale dzięki temu są efekty .W szybkim tempie przerobiłyśmy cały materiał. Pani Monika sprawdza postępy i tłumaczy wszystko w przystępny sposób. Każdemu działowi jest poświęcona odpowiednia ilość czasu i jest on porządnie omawiany wraz z dużą ilością części praktycznej. Jeszcze raz polecam każdemu kto chce porządnie przygotować się do matury z chemii i biologii na bardzo wysoki wynik, nawet w tak krótki czasie. Poza tym zajęcia przebiegają w bardzo miłej atmosferze...mimo testów, zadań domowych co niemiara, nie stresowałam się. Serdecznie polecam: PP

Monika Tomczak

Dziękuje ale to wspólna praca i wspólny sukces :) Pozdrawiam

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2022

Pani Monika w bardzo krótkim czasie pomogła mojemu synowi nadrobić duże zaległości przed rozszerzoną maturą z fizyki i matematyki. Bardzo zrozumiale tłumaczy, jest cierpliwa i skutecznie motywuje do przezwyciężenia wrodzonego lenistwa;) Naprawdę wszystkim polecam. Pani Moniko, dziękuję w imieniu Pawła i swoim. Pozdrawiam

Monika Tomczak

Bardzo dziękuje, Serdecznie pozdrawiam

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
20 maja 2022

Przyszłam do Pani Moniki na korepetycję z biofizyki, by się nauczyć przedmiotu od podstaw. Na początku Pani była w porządku w stosunku do mnie, jednak po czasie zmieniło się to diametralnie. Od początku Pani bardzo roztrzepana i niezorganizowana. Zgłosiłam się na korepetycje, żeby nauczyć się fizyki od podstaw, na początku tłumaczyła potem jednak, sama zaproponowała, że zrobi za mnie zadania oraz sprawozdanie na laboratorium, ponieważ nie mamy czasu, by je zrobić na zajęciach wspólnie. Potem Pani notorycznie zaczęła przekładać zajęcia z różnych powodów, typu: choroba, złe samopoczucie, brak czasu i tym podobne. Gdy po paru dniach przypomniałam się o zadaniach. Pani Monika zaczęła mnie obrażać, że jestem oszustką, że ona nie robi za nikogo zadań i sprawozdań (gdy sama mi zaproponowała takie rozwiązanie), że oszukałam profesora, obrażała mnie, że nie mam wiedzy z fizyki na poziomie szkoły podstawowej i nie rozumiem najprostszych rzeczy. Po to są korepetycje, by się nauczyć gdybym wszystko umiała nie zgłosiłabym się na zajęcia, a taki argument, że nie posiadam nawet podstawowej wiedzy - świadczy tylko o braku kompetencji i braku kultury osobistej nauczyciela. To nie koniec, również zostałam zastraszona tym, że zostanie powiadomiony o moim ,,oszustwie” profesor z fizyki, Pani straszyła mnie, że porozmawia sobie z profesorem, napisała mi też, że za to co robię mogę wylecieć ze studiów. Pani Monika kazała mi także zapłacić za pracę jaką ,,wykonała”. Zostałam również zastraszona prawnikiem. Myśle, że po prostu Panią przerosły zadania ode mnie (sama kilkukrotnie mówiła mi, że zadania są tak trudne i nie mogła ich sama rozwiązać i musiała konsultować je z kimś innym), a to że wolała mnie nastraszyć i obrażać zamiast napisać w prost iż nie zrobi za mnie zadań, świadczy tylko o jej braku kompetencji jako nauczyciela.
Reasumując, kompletnie nie polecam i przede wszystkich odradzam współpracę z Panią Monika T. Ponieważ jest bardzo niezorganizowana, nie uczy tylko woli zrobić za kogoś pracę, a ostatecznie i tak wszystko obróci się przeciwko wam.
Stracicie masę nerwów (nie rozumiem jak można kogoś zastraszać, że pójdzie się naskarżyć do profesora) a ostatecznie i tak nic się nie nauczycie.

Monika Tomczak

Dzień dobry, dziękuje za wystawienie opinii, szkoda że jest nierzetelna. Pisząc opinię za kogoś łamane jest prawo, może tylko osoba która bierze korepetycje.

Natomiast wiedzą córki nie jest nawet na poziomie podstawówki tłumaczyłam zadania z podręczników ze szkoły podstawowej, a gdzie do biofizyki. Córka sama powiedziała ze kupiła zadania. Będąc na L4 nie mogę wykonywać żadnych czynności związanych z pracą.

Serdecznie pozdrawiam Monika Tomczak

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2022

Korepetycje z Panią Moniką zawsze przebiegały w miłej i bardzo sympatycznej atmosferze. Podczas zajęć jest osobą sumienną, cierpliwą i zaangażowaną w postępy ucznia. Ponadto dzięki indywidualnemu podejściu i nawiązaniu kontaktu z uczniem potrafi w prosty sposób wytłumaczyć najtrudniejsze rzeczy.

Monika Tomczak

Dziękuje bardzo

avatar
Ilona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2021

Pani Monika to nauczyciel z pasją wykonujący swój zawód. Cechuje Panią Monikę rzetelność, profesjonalizm. Z dużą cierpliwością tłumaczy materiał aż do zrozumienia. Korzystanie z korepetycji przyniosło oczekiwany efekt, zrozumienie bieżącego materiału, nadrobienie zaległości i motywację do nauki.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2021

Pani Monika to nauczyciel z powołania. Jest sympatyczna, cierpliwa, a jednocześnie wymagająca i zaangażowana w postępy ucznia.
Bardzo zależy jej, aby uczeń zrozumiał dane zagadnienie. Rzeczy trudne tłumaczy na wiele sposobów i na bieżąco weryfikuje wiedzę ucznia. Oby więcej takich nauczycieli matematyki!

avatar
Malgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2021

Bardzo polecam zajęcia z Panią Moniką, ponieważ dzięki indywidualnemu podejściu do ucznia potrafi wytłumaczyć w prosty sposób najtrudniejsze tematy matematyczne. Metody nauczania są na wysokim poziomie a matematyka staje przyjemniejsza i łatwiejsza. W tym roku przygotowywała córkę do matury z matematyki.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
16 sierpnia 2018

Długo nie zdecydowałam się na wystawienie komentarza, ponieważ Pani ujęła mnie swoją osobowością bycia sympatyczną. Poszukując jednak korepetytora sugerowalam się ocenami.Może Pani jest fantastyczna z chemii, ekonomii, ale jeśli chodzi o angielski, to się rozczarowałam. Mój poziom jest niski, ale więcej mówiłam od Pani, która mało mnie poprawiała, często sprawdzała proste słowa w internecie typu urlop wychowawczy, parapet i wiele innych. Już na początku konwersji wiedziałam, że będą to pierwsze i ostatnie.

Monika Tomczak

Przepraszam, ale ja nigdy nie miałam Pani jako uczennicy,musiała mnie Pani z kimś pomylićpozdrawiam

avatar
Staszek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2018

Pani Monika bardzo szybko orientuje się jakiego rodzaju pomocy potrzebuje dziecko, w czym jest problem , jakie ma braki . Potrafi z dzieckiem szybko nadrobić zaległości. A na efekty nie trzeba długo czekać.
Nauka odbywa się w bardzo sympatycznej atmosferze. Pani Monika jest zawsze bardzo dobrze przygotowana do zajęć. Na ucznia czekają karty pracy . Jest bardzo cierpliwa, Tłumaczy tak długo aż wszystko jest jasne , zrozumiałe. Pani Moniko dzięki ,przed nami teraz matura.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2018

Pani MONIKA jest naprawdę godnym polecenia korepetytorem. Osobą bardzo sumienną , życzliwą , zawsze przygotowaną do zajęć. Uśmiech ma wypisany na twarzy..Zajęcia odbywają się naprawdę w miłej i bardzo sympatycznej atmosferze Pani Monika . ma dużo cierpliwości , tłumaczy dziecku tak długo aż zrozumie. Dzieciom wróciły chęci do nauki języka angielskiego, A stopnie są tego dowodem .Dziękujemy i szczerze p;olecamy.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2017

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji. Dzięki Pani Monice dostałam się na medycynę, przygotowała mnie do matury z roszerzonej chemii, fizyki a także matematyki. Wszystko stało się bardziej zrozumiałe.Dziękuję za trzyletnią wspołpracę. . Atmosfera była przyjazna do nauki, a Pani Monika jest bardzo miła i zrozumiale tłumaczy.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2017

Bardzo polecam Panią Monikę, jest dobrym i cierpliwym nauczycielem!
Dzięki niej została u mnie przełamana bariera językowa, co gwarantowało mi sukces na maturze ustnej z języka angielskiego!

avatar
Olivia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2017

Polecamy Pania Monike, jest sumiennym i wnikliwym korepetytorem.
Tlumaczy tak dlugo dziecku, az zrozumie. Lekcje sa ciekawe, pani Monika ma przygotowane materialy i karty pracy. Poza tym jest usmiechnieta i rozmowna, co dodatkowo sprzyja nauce. Wraz z corka jestescie zadowoleni z pomocy Pani Moniki. Polecamy dalej.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2017

Bardzo polecam korepetycje u Pani Moniki, jest cierpliwa, miła i bardzo dobrze potrafi wytłumaczyć zagadnienia. Dzięki niej matematyka nie jest już dla mnie tak dużym problem, w końcu zaczęłam wierzyć, że również potrafię ją zrozumieć i nie jest to taki trudny przedmiot :) Pani Monika wspiera mnie już od 2 lat, teraz również doszedł język angielki :) w nowym roku szkolnym nadal będę kontynuować naukę z Panią Moniką by pomogła mi dobrze przygotować się do matury...Bardzo serdecznie polecam, takich nauczycieli zawsze miło się wspomina :) Pozdrawiam

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2017

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji u p. Moniki, ktora jest osobą kompetentną i cierpliwą, a przy tym jest bardzo sympatyczna. Nie jest jej obojetny los ucznia. Dzieki niej w koncu zaczelam rozumiec "znienawidzona" chemie i matematyke i przestalam bac sie chodzic na te lekcje. Na pewno jeszcze skorzystam z pomocy p. Moniki w przyszlym roku szkolnym. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam!

Monika Tomczak

Bardzo mi miło,cieszę się, że korepetycje pomogły, jest to nasz wspólny sukces i praca :)

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2017

Polecam z całego serca nauczycielkę, moja córka Michalina jest bardzo zadowolona z korepetycji z j. niemieckiego, chemii, i fizyki. Pani Monika jest przesympatyczna i bardzo szybko nawiązuje kontakt z uczniem i bardzo dobrze uczy i tłumaczy.
Dziękuję Pani Moniko :)

Monika Tomczak

Dziękuje Pani Gosiu, to wspólna praca osoby uczącęj i uczennicy :)

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2017

Pani Monika jest niezwykle miła i profesjonalna. Bardzo sumiennie i odpowiedzialnie podchodzi do prowadzenia zajęć. Potrafi nawiązać świetny kontakt z młodzieżą. Mój 13 latek naprawdę chętnie chodzi na korepetycje a według mnie to jest bardzo ważne, ponieważ znudzone i zniechęcone do nauki dziecko duzo mniej jest w stanie przyswoić wiedzy. Polecam z czystym sumieniem :)

Monika Tomczak

Bardzo dziękuję Pani Maju :)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2010

Pani Monika przygotowuje mnie do egzaminów gimnazalnych z chemii i biologii. Jestesm bardz zadowolony.Coś co kiedyś wydawało mi się trudne,juz takie nie jest.No i polubiłem chemię :)
Dostaję lepsze oceny z czego się bardzo cieszę.
Polecam bardzo dobra nauczycielkę:)

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2010

Monika pomaga mi w wpiasniu prac kontrolnych z chemii,fizyki, języka angielskiego i polskiego,jak na razie same piątki:)Po za tym przygotowuje mnie egzaminów semestralnych.Jest bardzo zaangazowana w pracę z uczniem, wymagająca a do tego sympatyczna.Polecam:)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2010

Uczę się z Moniką j. niemieckiego i angielskiego. Bardzo miła atmosfera. Jestem bardzo zadowolonai polecam wszystkim szukającym skutecznej i profesjonalnej nauczycielki

avatar
Joasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2010

Sumienna, cierpliwa, posiadająca dużą wiedzę i umiejętność przekazywania jej. Przygotowuje mnie do matury z chemii Zachęcam do korepetycji z chemii z P.Moniką:)

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2010

Super Nauczycielka! Do każdej lekcji przygotowane ciekawe materiały. Chodzę na zajęcia z biznesowego angielskiego. Jestem bardzo zadowolony, widzę duże postępy i wszystko czego się uczę przydaje mi się w pracy.POLECAM!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.