Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
Warszawa (Wilanów)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Kompleksowe wsparcie dzieci w wieku 6-12 lat (klasy 1-3, 4) w odrabianiu lekcji. Pomagam dzieciom wyrównywać braki i pokonywać trudności. Zajęcia prowadzę również z pomocami Montessori, które bardzo często sama tworzę. Stosowanie tej metody sprawia mi ogromną przyjemność. Nie jestem nauczycielem, swoje doświadczenie nabyłam w codziennej pracy z jedną z moich córek, która miała trudności w nauce i u której zdiagnozowano ADHD. Metodę Montessori doskonaliłam podczas profesjonalnego rocznego kursu Wczesnoszkolnej Edukacji Montessori (klasy 1-3), podczas którego uczestniczyłam w praktycznych zajęciach z matematyki, geometrii, zoologii, botaniki, geografii, języka polskiego i historii.
Jestem ciepłą i troskliwą osobą, mam świetny kontakt z dziećmi, lubię je i szanuję. Cenię sobie przyjazne relacje. Jestem osobą niepalącą. Do tej pory, poza swoimi dziećmi i dziećmi rodziny/znajomych pomagałam w odrabianiu lekcji. Opiekowałam się również dziećmi z sąsiedztwa.
W wolnym czasie spędzam dużo czasu z dziećmi rysując, układając puzzle, czytając książki. Ponieważ jestem fanką zabawnych ilustracji dziecięcych, lubię spędzać czas z dziećmi na kreatywnej zabawie.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 17:00
Wtorek08:00 - 17:00
Środa08:00 - 17:00
Czwartek08:00 - 17:00
Piątek08:00 - 17:00
Sobota10:00 - 17:00
Niedziela10:00 - 17:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.