Monika Nowicka

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Bydgoszcz
Osielsko
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszam do zapisów na wakacje 2024 - przygotowanie do egzaminów poprawkowych - maturalnych i egzaminów komisyjnych.

Jeśli widzą Państwo matematyczne zaległości u dziecka - możemy sporo nadrobić w okresie wakacji, nie obciążając mocno ucznia - np. spotykając się raz na 2 tygodnie.
W razie wątpliwości zachęcam do kontaktu telefonicznego - chętnie doradzę.

Terminy wyłącznie do końca sierpnia - od września prowadzę nowe zapisy na stałe, całoroczne współprace.

Mogę wystawić fakturę (bez VAT).

Obecnie uczę matematyki w Kujawsko-Pomorskim Specjalnym Ośrodku Szkolno-wychowawczym nr 2 w Bydgoszczy. Pracuję z młodzieżą w klasach szkół średnich - technikum i szkoły branżowe I i II stopnia.

Poprzednio uczyłam matematyki w niepublicznej szkole podstawowej w Bydgoszczy, gdzie byłam również wychowawcą klasy IV, stale współpracując z nauczycielami wspomagającymi - pedagogiem specjalnym i psychologiem.

Pracuję głównie z dziećmi i młodzieżą ze szczególnymi potrzebami edukacyjnymi (w szczególności spektrum autyzmu, ZA, ADHD, niepełnosprawność intelektualna).
Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie. 

Korepetycji udzielam już ósmy rok (w tym 4 lata korepetycji online).
W okresie wakacyjnym pracuję pod Warszawą jako wychowawca na koloniach dla dzieci. 

W przeszłości pracowałam w prywatnej szkole matematyki, gdzie prowadziłam zajęcia matematyczne - grupowe i indywidualne. 
Przez ten czas miałam wielu stałych uczniów kontynuujących naukę u mnie przez kilka lat (do zakończenia szkoły).

Kilkukrotnie prowadziłam także zajęcia półkolonijne i zajęcia informatyczne dla dzieci, co pomogło mi złapać z nimi lepszy kontakt.

Jestem absolwentką matematyki, ekonomii oraz finansów i rachunkowości na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Z reguły korepetycje są kontynuowane przez kilka lat, moi stali uczniowie mają u mnie pierwszeństwo, więc z każdym nowym rokiem szkolnym mogę przyjąć tylko kilka nowych osób. 

Od lat specjalizuję się w nauczaniu uczniów szkół podstawowych oraz szkół średnich na poziomie podstawowym.
Nie udzielam korepetycji na poziomie rozszerzonym, na poziomie studiów, nie odrabiam za uczniów i studentów prac domowych oraz nie pomagam studentom w pisaniu egzaminów i kolokwiów. 

Najlepszym motywatorem dla uczniów są coraz lepsze wyniki w nauce! A moi stali uczniowie z pewnością tę opinię potwierdzają :)
Pamiętajmy jednak, że równie ważne jak moje przekazywanie wiedzy jest zaangażowanie ucznia (i rodzica). Spełniając razem te warunki jesteśmy w stanie osiągnąć wiele!

Korepetycji udzielam w ramach działalności gospodarczej - możliwość płatności przelewem oraz wystawienia faktury (bez vat).

Zapraszam do kontaktu i pytań.
Jeśli nie odbieram telefonu - proszę o napisanie sms. Oddzwonię jak tylko będę mogła. 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Monika Nowicka
xxx
85-790 Bydgoszcz
NIP: 5542997819

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 09.2018
Uniwersytet Mikołaja Kopernika
Licencjat
Matematyka
10.2015 - 09.2018
Uniwersytet Mikołaja Kopernika
Licencjat
ekonomia
10.2018 - 07.2020
Uniwersytet Mikołaja Kopernika
Magister
inżynieria finansowa
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2015 - 06.2020
Fundacja Liberi
Prowadzenie zajęć grupowych z matematyki w grupach mieszanych wiekowo.
11.2021 - aktualnie
Fotomonka - Fotografia Monika Nowicka
Korepetycje indywidualne w ramach własnej działalności gospodarczej.
09.2022 - aktualnie
Fundacja Kreatywnej Edukacji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2021

Pani Monika jest Profesjonalnym Koreperytorem. Córka od Gimnazjum korzysta z koreperycji z matematyki prowadzonych przez Panią Monikę. Jest bardzo zadowolona z tych zajęć, co znajduje odzwierciedlenie w wynikach w nauce. Polecam zajęcia z Panią Moniką Nowicką.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2021

Profesjonalne nauczanie w rozsądnej cenie. Wyjątkowe podejście do ucznia w szybkim czasie zaowocowało wzrostem wiedzy oraz sympatią do wcześniej nielubianej matematyki. Nie znam lepszej korepetytorki.
Polecam i pozdrawiam serdecznie

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2021

Pani Monika to bardzo sympatyczna, a zarazem profesjonalna osoba. Uczyła obie moje córki matematyki. Starsza zdała już maturę że świetnym wynikiem, młodsza nadal korzysta z pomocy Pani Moniki. Mamy nadzieję, że będzie z nami do matury. Bardzo dziękujemy Pani Moniko :)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 grudnia 2020

Polecam z czystym sumieniem. Pani Monika jest bardzo zaangażowana w pomoc w nauce i zawsze przygotowana do zajęć. Miałam okazję korzystać z pomocy przed egzaminem maturalnym z rozszerzonej matematyki.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 grudnia 2020

Korepetycje z Panią Moniką to najlepsze co mogło mnie spotkać. Wspaniały, człowiek i świetne podejście do ucznia. Cały materiał został mi wytłumaczony w prosty i zrozumiały sposób. Z łatwością opanowałam zagadnienia, które do tej pory były dla mnie nie do ogarnięcia. Co ważne, Pani Monika do każdej lekcji jest solidnie przygotowana, zwraca uwagę na to co powinnam zapamiętać i nad czym jeszcze musimy popracować.
Bez wątpienia, to właśnie Pani Monice zawdzięczam moje wysokie wyniki w nauce. Polecam wszystkim, którzy szukają dobrego korepetytora!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 grudnia 2020

Mogę polecić Panią Monikę na celujący :). Córka od dwóch lat uczęszczała na zajęcia . Do tej pory wspomina , że z Panią Moniką najlepiej się uczyło i dobrze tłumaczyła. Pozdrawiamy. :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.