Monika Majchrzak

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Online
Poznań (Naramowice)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Historia50 - 70 / 60 min

Monika Majchrzak

Opis ogłoszenia

Przedmioty humanistyczne Cię przerażają? Pisanie wypracowań wydaje Ci się zbyt trudne, a wkuwanie dat zbyt nudne? Czytanie lektur sprawia, że nic nie rozumiesz, a  wydarzenia historyczne się mieszają w epokach? Nie masz w swoim otoczeniu zapalonego humanisty, który jest gotów ruszyć z pomocą? Nie martw się, nie musisz być z tym sam/a!

Jako dyplomowany nauczyciel historii chętnie udzielę korepetycji  z historii, języka polskiego i innych przedmiotów humanistycznych, takich jak WOS, itp. Pomogę opanować  bieżący materiał z lekcji, a także przygotować do egzaminów  8- klasisty oraz maturalnego.Podczas zajęć wykorzystuję takie materiały jak : podręczniki, karty pracy, lektury, teksty źródłowe, pracę z obrazami, materiały egzaminacyjne. 

Lekcję prowadzę w sposób indywidualny i różnorodny. Na pierwszych zajęciach ustalamy schemat pracy oraz potrzeby ucznia. Chętnie pomogę uczniom nie tylko z trudnościami w uczeniu, ale także chcącym się doskonalić z danego przedmiotu.

Lekcji udzielam online lub z dojazdem w godzinach popołudniowych od poniedziałku do piątku. Cenę ustalamy indywidualnie, w zależności od odległości lub ilości lekcji w danym miesiącu.

UWAGA! W związku z sytuacją pandemiczną lekcje odbywają się tylko i wyłącznie online lub w wyjątkowych sytuacjach u ucznia.

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 20:00
Wtorek17:00 - 20:00
Środa17:00 - 20:00
Czwartek17:00 - 20:00
Piątek17:00 - 20:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 09.2018
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Licencjat
Historia
10.2020 - aktualnie
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Magister
Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.