Monika Kućma

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Gliwice
Zabrze
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia50 - 80 / 120 min

Monika Kućma

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Jestem nauczycielką ze stażem w bardzo dobrych liceach. Mam doświadczenie w przygotowaniu do matury rozszerzonej z biologii. Uczyłam również Biology Higher Level w IB (matura międzynarodowa w j. angielskim International Baccalaureate Diploma Programme) z przygotowaniem do matury. Od 15 lat prowadzę również zajęcia z biologii na uczelniach wyższych i studiach podyplomowych dla nauczycieli. Mam tytuły magistra biologii i doktora Nauk o Ziemi.
******
OBECNIE TRWAJĄ ZAPISY na naukę od 13.05.2021 lub od 09.2021.
Zapraszam na korepetycje:
- przygotowujące do matury rozszerzonej z biologii (w tym dla kandydatów na medycynę) – według stałego grafiku 120 min/1x w tygodniu;
- uzupełniające, pomocnicze z bieżącego materiału z zakresu szkoły średniej (poziom rozszerzony) – terminy nieregularne lub ustalone wg grafiku;
- możliwe są inne opcje - warunki ustalane są indywidualnie w zależności od potrzeb ucznia.
*******
- Każdy uczeń ma indywidualne tempo i sposób pracy, dostosowane do jego potrzeb i możliwości, pozwalające na przerobienie całego materiału.

- Każdy uczeń otrzymuje link do dostępnego tylko dla niego miejsca na dysku, na którym ma stały dostęp do prezentacji, filmów, notatek, arkuszy z zadaniami i kluczy z odpowiedziami używanych podczas zajęć. Na dysku otrzymuje także zadania do zrobienia po zajęciach.
Cennik:
Korepetycje maturalne (progr. rozszerzonej matury):
dla uczniów 3, 2 klasy LO: 150 zł za 120 minut / 1x na tydzień, według stałego grafiku
Korepetycje IB (matura międzynarodowa): 200 zł za 120 minut / 1x na tydzień, według stałego grafiku.
Godziny ustalam indywidualnie, zgodnie z planem lekcji ucznia i moimi zajęciami na uczelni.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota08:00 - 12:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Monika Kućma
Chałubińskiego 31
44-105 Gliwice
NIP: 6331724427

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1990 - 06.1995
Uniwersytet Śląski
Magister
Wydział Biologii i Ochrony Środowiska
10.1995 - 05.2002
Uniwersytet Śląski
Doktor
Wydział Nauk o Ziemi
09.2017 - 05.2019
III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach oraz I LO Dwujęzyczne im. E. Dembowskiego w Gliwicach
Nauczyciel mianowany
staż na nauczyciela mianowanego
Kursy i szkolenia
06.2015
International Baccalaureate Professional Development
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Hanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2021

Pani Monika jest najlepszą nauczycielką biologii!!! Przygotowywała mnie do matury rozszerzonej, którą postanowiłam poprawić po kilku latach od skończenia szkoły. Zaraża pasją do biologii, dzięki niej polubiłam rośliny, które do tej pory nie były moją mocną stroną. Potrafi w łatwy i przystępny sposób wyjaśnić zawiłe zagadnienia i posiada wiele pomocy dydaktycznych (prezentacje, filmy, książki, preparaty). Zajęcia odbywały się w miłej atmosferze.
Czułam się bardzo dobrze przygotowana do matury.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2020

Z całego serca polecam korepetycje u Pani Moniki, przygotowywała mnie do matury z biologii na poziome rozszerzonym. Korepetycje są prowadzone w bardzo przyjemnej atmosferze, jednak wciąż profesjonalnie. Pani Monika ma ogromną wiedzę, którą w dogodny sposób podaje uczniom :) Korzysta z bardzo wielu materiałów i widać, że przygotowuje się do każdego spotkania, skupiając się nie tylko na programie, ale również na tym, co danej osobie sprawia kłopot. Nieraz korzysta też z zagranicznych źródeł naukowych. Dzięki temu czułam się naprawdę pewnie podchodząc do matur. Jestem bardzo wdzięczna za wspólną naukę!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.