Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Kielce
Pińczów
Skarżysko-Kamienna
Jędrzejów
Busko-Zdrój
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Korepetycje dla studentów studiów technicznych. Profesjonalnie oraz skutecznie.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
29 września 2021

Niestety, zapowiadało się, że będzie ok. 50 zł /godz.zgodnie z opiniami, które przeczytałam. Zapłaciłam z góry 100 zł za lekcję zrealizowaną i kolejną bo Pani nie miała wydać reszty (bez pokwitowania). Niestety na kolejnych lekcjach już się nie pojawiła przysyłając już tyko dziwne smsy, że nie ma czasu, jest zarobiona, będzie jutro i że przeprasza i oddzwoni. Minął już trzeci tydzień i kamień w wodę. Pomimo oferty 50 zł dopłaciłam do interesu 50 zł. Wszystko rozumiem, że się Pani rozmyśliła, ale trzeba być uczciwym, rozliczyć się i po prostu powiedzieć, że mi nie pasuje i byłoby wtedy w porządku. Tak działają oszuści. Nie polecam tej pani!!!!!!!

Monika

Szanowna Pani Iwono, ale to chyba opinia nie o mojej pracy... a przemawia za tym chociażby stawka za zajecia. Ja pracuje zgodnie z ogłoszeniem za 200 zł za 90 minut, więc chyba nie mój profil powinien być adresatem Pani opini.
Jeżeli poszukuje Pani profesjonalisty do współpracy, to zapraszam. Stawka w ogłoszeniu.
Miłego dnia!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.