Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Wrocław
Ostrzeszów

Opis ogłoszenia

Zawsze chciałeś się nauczyć języka hiszpańskiego? Chcesz usystematyzować wiedzę bądź uzupełnić braki? A może wybierasz się na wakacje do słonecznej Hiszpanii lub innego hiszpańskojęzycznego kraju i chciałbyś nauczyć się podstawowych zwrotów? Chętnie Ci pomogę! Jestem absolwentką filologii hiszpańskiej. Pół roku mieszkałam w Hiszpanii, studiując na Uniwersytecie Autonomicznym w Barcelonie. Oferuję lekcje indywidualne bądź w grupach dwuosobowych. Ze względu na swoje doświadczenie, chętnie przyjmuje dzieci na naukę języka od podstaw. Zajęcia dopasowuję do potrzeb ucznia.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Bożena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2019

Polecam Monikę :) zawsze bardzo dobrze przygotowana. Ma bardzo dobre nastawienie do ucznia, potrafi świetnie tłumaczyć. Z każdej lekcji byłam bardzo zadowolona!!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2018

Każdy kolejny miesiąc nauki z Moniką to ciągły progres w nauce. Szczerze polecam wszystkim tym, którzy, chcą zacząć naukę języka hiszpańskiego od zera.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2017

Serdecznie polecam, pełen profesjonalizm! Moja 13 letnia córka jest zachwycona. Dużo niebanalnych pomysłów na przyswojenie wiedzy przez ucznia. Rzetelne i ciekawe materiały dodatkowe.

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2017

Polecam korepetytorkę! Przyjazna atmosfera, tempo oraz zakres dostosowane do umiejętności ucznia, cierpliwość oraz mnogość zabaw i technik ułatwiających oswojenie się z językiem.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.