Monika Czekalska

Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
Online
Poznań
Czerwonak

Monika Czekalska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/55 opinii
Dla użytkownika Monika Czekalska

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 09.2017
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
Licencjat
filologia hiszpańska
10.2018 - 09.2020
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
Magister
filologia hiszpańska
Kursy i szkolenia
06.2018
El Sueño - Szkoła Języka Hiszpańskiego
Doświadczenie
03.2019 - aktualnie
Historicon Centrum Edukacyjne
01.2022 - aktualnie
¡Hola! Studio językowe

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2023

Hiszpańskiego uczyłam się wcześniej przez 6 lat, ale miałam wrażenie, że jedyne, co tak naprawdę umiem powiedzieć to wydukanie kilku zdań o sobie czy swojej rodzinie. Chciałam coś z tym zrobić i tak trafiłam na Monię! Zawsze czekałam na nasze zajęcia, bo kurcze, to była po prostu przyjemność i odprężenie po ciężkim dniu. Nauczyłam się od Moni dużo, okazało się, że popełniam mnóstwo podstawowych błędów, o których nikt nigdy wcześniej mnie nie poinformował. Dzięki Monia, uratowałaś mnie przed śmieszkami ze strony meksykańskich znajomych! Przede wszystkim odważyłam się mówić i nareszcie chciało mi się uczyć (wow!). Struktura i tematyka lekcji jest dopasowana do tego, czego akurat potrzebuję i tego, co mnie interesuje. Polecam z całego serca wszystkim, którzy do tej pory nie mogli się zebrać i którym się nie chciało. To Wasz znak - z Monią będzie inaczej, zobaczycie! ;)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
31 sierpnia 2022

Nie narzekam, chociaż czasem może to tak wyglądać.
Monika naprawdę dostosowuje tempo, materiały i ogólnie wszystko do ucznia, z tym że czasem wymaga trochę wkładu własnego (ale czymże byłaby nauka bez zadań domowych i kserówek, aha no i oczywiście preterito indefinido nie odpuści, nawet nie próbujcie patrzeć na ściągę).
Najbardziej lubię w niej to, że jest taka cierpliwa - nawet jeżeli popełnię ten sam błąd po raz dwudziesty (co ja gadam, popełniam go na każdej lekcji)
Moja drugą ulubioną rzeczą jest elastyczność terminów - wystarczy napisać i zawsze się coś znajdzie. W ten sposób zawsze (podkreślam, ZAWSZE) nie mogę się doczekać zajęć i nowej wiedzy, która mi przekaże - bo ma całkiem sporą. Nie tylko jeżeli chodzi o sam język, gramatykę i słownictwo, ale o cała kulturę.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2022

Monia to idealna osoba do nauki języka hiszpańskiego. Jest naprawdę bardzo wyrozumiała i potrafi przekazać wiedze w ciekawy sposób. Monika posiada ciekawe materiały , które dają niesamowite efekty. Polecam Monikę każdej osobie która uczy się lub chce nauczyć się języka hiszpańskiego.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2022

Polecam panią Monikę, świetna nauczycielka :) miła atmosfera na zajęciach, ciekawe materiały do nauki i pasja do języka - to wszystko jest i dzięki temu przyswajanie hiszpańskiego staje się o wiele prostsze i przyjemniejsze. Pani Monika potrafi zarazić entuzjazmem, mogę śmiało zarekomendować lekcje u niej!

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2022

Pani Monika jest pełna pasji i zaangażowania. Uwaga! Jej pozytywne nastawienie jest zarazliwe! :D Dzięki Ogromnej wiedzy gramatyka okazała się prostsza i przyjemniejsza niż jeszcze nie tak dawno się wydawała. Najlepsze jest jednak to, że każda prośba o jakąś konkretną tematykę kończyła się przygotowaniem przez Monikę autorskich materiałów w 100% robionych pode mnie i nasze ostatnie lekcje (z tego miejsca pozdrawiam lekcje o Salamance i dietetyce haha). Nie ma też lekcji bez ciekawostek o kulturze oraz znaczeniu gestów używanych przez Hiszpanów na co dzień. Polecam!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.