Ostatnia aktywność:
22 dni temu
 
Warszawa (Wawer +1)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polskicena do ustalenia

Monika Ciaś

Opis ogłoszenia

Jeśli Twoje dziecko potrzebuje wsparcia w systematycznej nauce, codziennym odrabianiu lekcji, oczekuje ciepłej atmosfery oraz skuteczności wyników zapraszam serdecznie do współpracy.
Doskonale rozumiem dzieci i młodzież i łatwo nawiązuję przyjazny kontakt.
Język polski
Sporo uwagi poświęcam nauce pisania wypracowań oraz prawidłowego wypowiadania się. Jasno i zrozumiale tłumaczę zagadnienia związane z literaturą i gramatyką. Omawiam tematy lektur obowiązkowych i uzupełniających. Doskonalę umiejętność czytania ze zrozumieniem i przygotowuję do sprawdzianów.
Historia
Podczas zajęć skupiam się nie tylko na przekazaniu wiedzy teoretycznej, ale również na zainteresowaniu dziecka przedmiotem. Przygotowuję do klasówek i sprawdzianów. Posiadam doświadczenie.
Przyroda
Pozwalam uczniowi rozwinąć jego zainteresowanie otaczającym światem roślin i zwierząt systematyzując wiedzę w kategoriach przyrodniczych. Przekażę entuzjazm do tego przedmiotu.

Dostępność

Poniedziałek12:00 - 16:00
Wtorek12:00 - 15:00
Środa12:00 - 15:00
Czwartek12:00 - 16:00
Piątek14:00 - 17:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.