Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Kraków (Śródmieście)
Faktura VAT

Opis ogłoszenia

Witam!

Jestem doświadczoną nauczycielką języka angielskiego i jego pasjonatką.Jestem absolwentką filologii angielskiej , specjalność nauczycielska. Obecnie pracuję jako lektor w szkole językowej i również prowadzę własną szkołę.

Zapraszam na korepetycje uczniów szkoły podstawowej, szkoły średniej , a także osoby dorosłe .

Mam doświadczenie z niemal każdą grupą wiekową, jak też w przygotowywaniu m.in. do matury (podstawowej i rozszerzonej) , egzaminów FCE i CAE, IELTS , a również w zakresie Business English.

Różnorodność materiałów -nie korzystam na zajęciach tylko z jednego podręcznika, a wykorzystuję ciekawe teksty z anglojęzycznych gazet, fragmenty programów telewizyjnych, podcasty, filmiki, blogi itp.Wiele autorskich materiałów -jestem na punkcie nauczania angielskiego pozytywnie zakręcona , dlatego ciągle mi się chce tworzyć coś nowego:).

Przede wszystkim na zajęciach jest dużo ludzkiej,zwyczajnej rozmowy , która zawsze pozytywnie motywuje, a o której łatwo zapomnieć w codziennym biegu. Więc jeśli w Twoim życiu wydarzyło się coś ciekawego albo mało interesującego, masz świetny nastrój lub jego przeciwieństwo zawsze mi możesz powiedzieć…oczywiście po angielsku:D. Wiem, nie zawsze początki będą łatwe, ale na postępy nie trzeba będzie aż tak długo czekać.

A zatem nie obawiaj się,nie będzie nudno, ale i TY nie będziesz się nudził w domu (dużo zadań domowych , powtórki na każdej lekcji zawsze i nieodmiennie ze wszystkich słówek od początku wspólnych korepetycji!).

Miejsce lekcji u nauczyciela -centrum Krakowa bądź też w formie online przez SKYPE lub MESSENGER lub inny uzgodniony komunikator.

Cena zajęć:
75zł -45min.
100zł -60 min.
150 zł -90 min.
200 zł -120 min.

Wolisz by zajęcia odbywały u Ciebie? Jeśli tylko nam obojgu będzie odpowiadać miejsce na pewno się dogadamy. Cena wówczas 90z ł  (za 45 min.)

Możliwe również zajęcia w parach i grupach (cena do negocjacji).

Wystawiam faktury za lekcje!!

Rabaty przy większej ilości godzin tygodniowo, a także w przypadku zajęć do godziny 12.

Więcej szczegółów telefonicznie bądź przez maila. Możliwość umówienia krótkiego spotkania online, by poznać się i omówić wspólną wizję lekcji:).

Tel. 606 906 734

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 41
avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2020

Polecam Monikę jako nauczyciela i korepetytora. Monika dostosowuje lekcje do potrzeb ucznia i jego wymagań, na każdych zajęciach jest powtórka z przerobionego materiału co uczy systematyczności, duży dobór materiałów do nauki i przede wszystkim dużo konwersacji na zajęciach. Polecam !

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2020

Serdecznie polecam lekcje z Panią Moniką! Profesjonalne lekcje, z indywidualnym podejściem. Dzięki ciągłej rozmowie po angielsku przelamalam swoją blokadę językową. Sprawdzanie znajomości słówek z ostatnich lekcji bardzo motywuje do nauki. Zero zastrzeżeń :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 października 2019

Na podstawie kilkuletniej i bardzo dobrej współpracy z Panią Moniką, z przyjemnością mogę polecić Ją jako profesjonalnego, rzetelnego i skutecznego nauczyciela j. angielskiego. Moje dzieci od kilku lat uczestniczą w indywidualnych zajęciach, na które chodzą z radością i zawsze oceniają je bardzo pozytywnie. Ja również jestem zadowolona z ich postępów językowych. Obecnie Pani Monika przygotowuje mojego syna do egzaminu ósmoklasisty, a córkę do egzaminu maturalnego. Polecam Panią Monikę wszystkim, poszukującym nauczyciela indywidualnie podchodzącego do potrzeb ucznia i stawiającego na zastosowanie języka w praktyce.

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2019

Naprawdę szczerze mogę polecić lekcje z Panią Moniką. Przychodząc na lekcje moim głównym celem było poprawienie umiejętności konwersacji i udało się to w 100%. Teraz już bez problemu jestem w stanie się dogadać z obcokrajowcami(w Polsce i za granicą). Napewno pomogło w tym ciągłe sprawdzanie mojej wiedzy na kartkówkach i analiza popełnionych błędów w czasie konwersacji na końcu każdej lekcji. Jeśli chcesz podszkolić swój angielski to naprawdę warto nawiązać współpracę z Panią Moniką ;)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2019

Jestem bardzo zadowolona z konwersacji z p. Moniką.
Widzę u siebie postęp. Świetnie sprawdza się metoda kartkówek na początku lekcji i omawiania po części konwersacyjnej nowych sformułowań i błędów. To powoduje, że więcej się zapamiętuje.
Na lekcji zawsze jest miła atmosfera.
Właśnie rozpoczęłam drugi rok nauki i cieszę się na to, mimo że angielski nie jest moim ukochanym językiem.
Pani Monika zawsze jest przygotowana do lekcji, zadaje też zadania.
Polecam! :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2019

Serdecznie polecam zajęcia z Panią Moniką! Angielski od zawsze był moją piętą Achillesową, wróciłam do jego nauki po dość długiej przerwie a dzięki lekcjom z Panią Moniką udało mi się zdać egzamin na poziomie B2+. Lekcje zaczynają się krótką kartkówką ze słówek, co mobilizuje do systematyczności. Pani Monika zapewnia różnorodne materiały do ćwiczeń, które są dostosowane do potrzeb ucznia oraz świetnie tłumaczy. Zajęcia odbywają się w miłej i bezstresowej atmosferze co ma duże znaczenie przy przyswajaniu wiedzy. 

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2019

Bardzo polecam zajęcia z Panią Moniką. Lekcje prowadzone są w sposób profesjonalny i różnorodny. Każda lekcja rozpoczyna się od krótkiej powtórki ze słownictwa, co pozwala na systematyczne sprawdzenie swoich postępów.
Duży plus za analizę błędów po każdej lekcji. Nie przerywamy sobie w trakcie rozmowy co daje duży komfort, ale oczywiście zawsze można o wszystko zapytać :)
Pani Monika daje różne materiały oraz ćwiczenia do wykonania w domu, oczywiście wszystko dostosowane indywidualnie. Bardzo zrozumiale potrafi wyjaśnić zasady gramatyki języka angielskiego.
Jeśli masz problem z przełamaniem bariery mówienia po angielsku to zapewniam, że po kilku lekcjach z Panią Moniką o nim zapomnisz :)
Spotkania przebiegają w bardzo miłej atmosferze, więc z przyjemnością chodzi się na takie zajęcia. Czas w takich przyjaznych warunkach mija bardzo szybko, więc warto ustalić optymalny czas lekcji w zależności od naszych potrzeb, aby można było wszystko na spokojnie omówić.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2019

Z całego serca mogę polecić Panią Monikę jako nauczycielkę języka angielskiego.
Miałam dość dużą przerwę w nauce języka, ale p. Monika pomaga mi usystematyzować wiedzę, przy czym ciągle uczy nowych rzeczy :)
Istotnym elementem lekcji jest konwersacja - razem z p. Moniką przełamujemy moją barierę w rozmowe w języku angielskim (Pani Monika uważnie słucha i poprawia błedy na bieżąco)
Każda lekcja zaczyna sie od krótkiej "kartkówki" - w moim przypadku ten system bardzo się sprawdza, ponieważ mobilizuje mnie do systematycznej nauki :)
Atmosfera na zajęcia jest swobodna i przyjemna.
Bardzo duży plus za dodatkowe materiały do nauki w domu.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2019

Bardzo polecam Panią Monikę jako nauczyciela języka angielskiego. Jest profesjonalna, zawsze przygotowana do zajęć. Lekcje są ciekawe i przede wszystkim dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości osoby uczącej się. Zajęcia prowadzi w miłej, bezstresowej atmosferze a jednocześnie jest wymagająca. Jeśli ktoś poszukuje zaangażowania, profesjonalizmu i indywidualnego podejścia to szczerze polecam.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2019

Z czystym sumieniem mogę polecić zajęcia z Panią Moniką. Pomogła mi wrócić do systematycznej nauki angielskiego po roku przerwy. Zajęcia zawsze są starannie przygotowane, podczas nich panuje przyjemna i swobodna atmosfera umożliwiająca stopniowe pokonywanie blokady językowej. Pani Monika na bieżąco poprawia błędy w wymowie bądź spisuje brakujące słówka. Każda kolejna lekcja rozpoczyna się kartkówką-powtórką właśnie z tego zakresu. Metoda ta jest niezwykle skuteczna, ponieważ pozwala szybciej przyswoić nowe słownictwo. Materiały otrzymywane od nauczyciela są w pełni dostosowane do moich umiejętności i potrzeb (egzamin CAE). Warto również wspomnieć o elastyczności – mój plan na studiach często ulega zmianie ale z Panią Moniką zawsze można się dogadać w sprawie terminu zajęć, tak aby wszyscy byli zadowoleni. Po ponad rocznym kursie widzę znaczną poprawę w posługiwaniu się językiem angielskim. Polecam!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2018

Lekcje prowadzone są profesjonalnie, a zarazem w miłej i rodzinnej atmosferze. Od rozpoczzęcia nauki, przyswoiłam wiele słów oraz znacznie pewniej się czuje w mowie. Polecam:)

avatar
Karina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2018

Na korepetycje do Moniki uczęszczam od roku i mam wrażenie, że w tym czasie zrobiłam znaczne postępy. Odpowiada mi sposób prowadzenia zajęć - dostosowany do mojego poziomu, z naciskiem na te obszary, które wymagają szczególnej pracy. Zajęcia rozpoczynają się powtórkami ze słówek (od początku korepetycji), co znacznie wzbogaciło moje słownictwo. Korepetycje prowadzone są z naciskiem na konwersacje, Monika na bieżąco poprawia błędy w wymowie. Dostaję też dużo materiałów do samodzielnej pracy, co potem zostaje wspólnie omówione. Atmosfera jest bardzo przyjazna i swobodna, dzięki czemu łatwiej mi mówić spontanicznie i pokonać barierę w stosowaniu obcego języka. Na korepetcyje chodzę z przyjemnością i widzę efekty!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2018

Polecam Panią Monikę. Nauczanie na najwyższym poziomie, materiały bardzo różnorodne, na lekcjach nie ma nudy, indywidualne podejście do ucznia, indywidualnie przygotowywane materiały z różnych źródeł, nauczyciel aktywnie słucha ucznia podczas konwersacji i sam wypisuje błędy, które są później analizowane. Uczęszczam na prywatne lekcje od wielu lat i jeszcze nie spotkałem tak dobrego nauczyciela. Z czystym sumieniem mogę polecić.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2018

Gorąco Polecam:) Wszystkie zajęcia, które miałam do tej pory z Panią Moniką były na wysokim poziomie, starannie przygotowane do moich wymagań i próśb. Jest bardzo profesjonalną, wymagającą i zaangażowaną osobą. Chętnie udziela porad co do technik nauki i systematycznej pracy nad doskonaleniem języka angielskiego. W moim przypadku ważne jest usystematyzowanie wiedzy, ponieważ uczyłam się tylko wieku szkolnym i na studiach języka, a potem miałam kilka lat przerwy. Dzięki Pani Monice w końcu otwarłam się na rozmowę co było moją największą barierą. Na zajęciach panuje zawsze miła atmosfera co dodatkowo zachęca do regularnego uczestniczenia w zajęciach, a dodatkowo, tydzień bez angielskiego staje się tygodniem straconym:). Harmonogram zajęć jest zawsze pilnowany, jeśli nawet coś wypadnie mi (lub zachoruje) Pani Monika jest elastyczna i znajdzie inny termin:). Naprawdę polecam!!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2017

Gorąco polecam! Moja przygoda z angielskim zaczęła się zaledwie dwa lata temu, wybierając język angielski na Uniwersytecie Jagiellońskim jako przedmiot obowiązkowy. Do Pani Moniki zapisałam się w tym roku akademickim w celu przygotowania do egzaminu na poziomie B2. Pomimo sporych zaległości i krótkiego czasu przygotowań egzamin zdałam pozytywnie już za pierwszym razem. Korepetycje u Pani Moniki są nieco inne niż te które kojarzą mi się z typowymi lekcjami dodatkowymi. Prowadzone są one bardzo profesjonalnie i co najważniejsze personalnie, czego nie jest w stanie zapewnić żadna szkoła językowa i niestety coraz częściej nawet indywidualny korepetytor.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2017

Szczerze polecam zajęcia z Panią Moniką. Mnóstwo materiałów związanych z gramatyką i słownictwem, a dodatkowo ćwiczenia dostosowane stricte pod egzamin, którym jestem zainteresowana (TOEFL). Ogromną zaletą jest również ciągłe używanie angielskiego, a przy okazji wyłapywanie przez Panią Monikę błędów, które potem omawiamy. Mobilizujące są również regularne kartkówki, co pomaga w systematycznym uczeniu się. Zarówno tryb pracy jak i atmosfera na zajęciach bardzo na plus, serdecznie polecam!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2017

Po wielu miesiącach pracy z Panią Moniką z czystym sumieniem mogę polecić! Jestem bardzo zadowolona zarówno z atmosfery panującej na zajęciach, jak i z przygotowania i prowadzenia zajęć. Świetnym pomysłem są również regularne kartkówki, co mobilizuje do systematycznej nauki. Bariera językowa sukcesywnie i skutecznie przełamywana!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2017

Z lekcji wynoszę bardzo dużo, zarówno praktycznych umiejętności jak i nowej teorii. Położony duży nacisk na mówienie, po pół roku nauki w szkole p. Moniki widzę, że z łatwością rozmawiam po angielsku i mam nowy zasób słownictwa. Atmosfera na lekcjach bezstresowa, nauczyciel dostosowuje się do potrzeb ucznia. Regularne powtórki, omawianie błędów itp. na porządku dziennym. POLECEM każdemu.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2017

Serdecznie polecam spotkania z Moniką. Na zajęciach panuje bardzo miła i swobodna atmosfera, system powtórek z całego materiału pozwala dobrze zapamiętać przerobiony materiał i wyeliminować błędy w wymowie lub gramatyce. Monika dostosowuje lekcje pod kursanta, uważnie słucha i prowadzi lekcje pod kątem oczekiwań klientów. Jest osobą bardzo rzetelną i dobrze zorganizowaną, wykorzystuje dużo ciekawych materiałów. Uczęszczam na zajęcia od pół roku i widzę u siebie znaczne postępy, szczególnie w mówieniu. Jeszcze raz serdecznie polecam!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2015

Bardzo gorąco polecam zajęcia z Moniką! bardzo sympatyczna, rzetelna a przede wszystkim kompetentna osoba o dużej cierpliwości. Zajęcia prowadzone w ciekawy sposób. Na każdych zajęciach mała "kartkówka" ze słownictwa z lekcji wcześniejszych, sprawdzanie zadania domowego (więc się je robi), omawianie błędów. Ciekawa tematyka spotkań do których Monika zawsze przygotowana jest w 100%. Chodziłam już na różne zajęcia z języka angielskiego i miałam styczność z wieloma nauczycielami, ale Monika bez wątpienia jest jedną z lepszych. Zdecydowanie polecam ;)

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2015

Mój angielski był fatalny. Lata nauki na niewiele się zdały, trudno było mi sklecić zdanie po angielsku. Jestem więc wyjątkowo opornym uczniem, a mimo to postępy - już po pół roku - są widoczne. Przede wszystkim nie boję się mówić po ang. Metoda Moniki jest bardzo skuteczna, powtórki na każdych zajęciach, pod koniec każdej lekcji omawianie błędów (gramatyka, wymowa itd.), zadania domowe itd. Co więcej, przyjemna atmosfera podczas lekcji zachęca do pracy. Polecam!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2015

Polecam lekcję z Moniką. Zajęcia są dobrze zorganizowane, każda minuta jest zagospodarowana. Na zajęciach zawsze słuchamy, uczymy się na błędach, powtarzamy garmatykę i co najważniejsze dużo mówimy, dzięki temu w łatwy sposób można przełamać barierę językową. Monika jest przygotowana do każdej lekcji, ma dużo ciekawych materiałów i wykorzystuje je podczas zajęć. Nauka jest przyjemna i bezstresowa.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2015

Czy czujesz presję konieczności znajomości języka angielskiego, ale nauka coś Ci nie idzie? Chciałbyś wznieść się na wyższy poziom, zdać świetnie egzamin lub nabrać swobody mówienia w obcym języku? Jeśli tak - Monika to nauczyciel właśnie dla Ciebie! Kompetentna, kreatywna, z niezwykłą wiedzą i umiejętnościami, do tego niezwykle sympatyczna w fantastycznej atmosferze, ale wypełnionej co do minuty językiem angielskim przygotuje do egzaminu każdego, nauczy najbardziej opornych, pozwoli każdemu "ulepszyć" swą znajomość angielskiego a przede wszystkim sprawi, że angielski stanie się drugim "naturalnym" językiem każdego kto ma z nią zajęcia. Od dzieciństwa uczyłam się angielskiego jednak ze słabymi efektami - wyjątkowa niechęć do niego nareszcie ustała gdy rozpoczęłam zajęcia z Moniką. Już po pół roku zaczęłam mówić bez oporów i to na każdy temat w obcym języku, a oceny na uczelni dały namacalny dowód na sukces. Gorąco polecam zajęcia z Moniką wszystkim niezależnie od wieku!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2014

Monia to bardzo kompetentna lektora języka angielskiego. Posiada wszystkie cechy jakie powinien mieć nauczyciel języka a mianowicie: cierpliwość, kreatywność w nauczaniu i do tego potrafi zmobilizować. Po roku uczęszczania na lekcje mogę śmiało powiedzieć ,że rozmowy w języku angielskim nie są już dla mnie problemem.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2014

Przez niecały rok Monika przygotowywała mnie do egzaminu CAE. Zdałam na B:) więc efekty lekcji są bardzo satysfakcjonujące! Zajęcia obejmowały wszystkie aspekty potrzebne do napisania testu, a praktyczne i różnorodne ćwiczenia były niezmiernie pomocne w osiągnięciu sukcesu:)

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2014

Monika jest super. Wypisuje każde błędy i później naciska na ich poprawe. Przyjmuje każdą sugestie i propozycje odnośnie zmian i od razu je wprowadza.
Jest świetnym nauczycielem angielskiego jak i osobą!

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2014

Monika jest najlepszym nauczycielem języka angielskiego jakiego kiedykolwiek miałam. Punktualna, otwarta na potrzeby ucznia do których dopasowuje program nauczania, zajęcia zawsze profesjonalnie przygotowane i przeprowadzone w miłej i przyjemnej atmosferze. Gorąco polecam! :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2014

Wszystkim, którzy na prawdę chcą nauczyć się angielskiego lub podnieść swoje kwalifikacje językowe, polecam zajęcia z Moniką. Jest fachową i rzetelną nauczycielką, z morzem pomysłów. Na zajęciach zawsze korzystamy z przygotowanych wcześniej materiałów, zatem lekcje są prowadzone wg określonego planu i z pełnym zaangażowaniem. Jeszcze raz polecam. Warto!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2014

Zajęcia z Moniką są rewelacyjne;) Jest to osoba z wieloletnim doświadczeniem o czym przekonuję się na zajęciach. Nie ma możliwości aby o czymś zapomnieć, ponieważ powtórki są na każdej lekcji od pierwszego spotkania włącznie;) Jeśli chcesz się nauczyć języka - POLECAM;)))

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2013

Zajęcia są bardzo ciekawe i dają efekty. Monika przygotowywała mnie do egzaminu na poziomie B2 (zaczynając lekcje u Moniki byłam na poziomie A2) i muszę powiedzieć, że ciałkiem nieźle go zaliczyłam! Mimo zaliczonego egzaminu nie planuję zaprzestać lekcji i mam nadzieję, że od października znów Monika znajdzie dla mnie czas ;)

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2013

Bardzo polecam! Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze , przyjemne , zawsze dobrze przygotowane . Ciekawe konwersacje , różnorodne zadania , dużo słówek. Systematyczne powtórki mobilizujące do nauki. Możliwość dostosowania indywidualnie terminów spotkań. Nauka angielskiego z tą nauczycielką to sama przyjemność:) Naprawdę polecam

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2013

Szczerze polecam naukę u Moniki. Lekcje prowadzone w sposób ciekawy i przemyślany. Każde zajęcia dokładnie zaplanowane i przygotowane. Ponadto uczeń ma zapewnione wszystkie materiały, więc nie ma konieczności kupowania drogich książek. Monika to nauczyciel którego mogę polecić każdemu !

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2013

Bez dwóch zdań i bez chwili zawahania polecam wszystkim. Różnorodność materiałów, ciekawa forma, brak nudy, indywidualne podejście do każdego.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2013

bardzo dobry system nauki nawet nie wiesz kiedy zapamiętujesz słówka i zwroty :) , bardzo miła atmosfera zajęć polecam!

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 kwietnia 2013

Monika jest bardzo miłą oraz sympatyczną lektorką. Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że zajęcia u Niej nastawione są raczej na dialog/konwersacje co sprawia, że nie ma tu miejsca na nudę, bezsensowne powtarzanie regułek i zasad gramatycznych. Moje lekcje (nie wiem jak u innych osób) składają się z około 60% mówienia/konwersacji, 10% powtórki, 20% gramatyki oraz podsumowania i analizy całej lekcji. Na zajęcia nie są potrzebne żadne podręczniki, ponieważ wszystko co potrzeba do lekcji dostaje się na bieżąco. Naukę angielskiego u Moniki mogę polecić każdemu kto chce się uczyć.

avatar
ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2013

Do nauki angielskiego podchodziłam kilkukrotnie - z mizernym skutkiem. Zajęcia u Moniki pomogły mi pokonać niechęć do angielskiego i zmotywowały by polepszać swój język, zwłaszcza wymowę i gramatykę, bo to moje dwie słabości. I tak regularnie uczęszczam na zajęcia prowadzone przez Monike w sympatycznej atmosferze, a jej przygotowanie do lekcji poprzez ciekawe materiały i ćwiczenia oraz powtarzanie przerobionego materiału pozytywnie zmusza do systematycznej pracy. Polecam:)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2012

Przyjemna atmosfera, dobra organizacja czasu zajęć, zagadnienia przedstawione w zrozumiały i ciekawy sposób, bardzo dużo dostępnych rozmaitych materiałów. Polecam :)

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 kwietnia 2012

Bardzo przyjemna i miła atmosfera, idealna do nauki.Sposób nauczania bezstresowy, odrazu widać efekty.Polecam

avatar
Jola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2012

Bardzo dobra i bardzo miła korepetytorka, posiada bardzo dużo materiałów z angielskiego na różnych poziomach (reading, listening, arkusze maturalne itp). Lekcje są ciekawe i się nie ciągną - czas leci bardzo szybko. Polecam.

avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2011

Fantastyczna lektorka, bardzo miła uprzejma zawsze uśmiechnięta, z dużą wiedzą którą potrafi przekazać w łatwy i przyjemny sposób, nawet osobom z mniejszym talentem językowym, gorąco polecam.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2011

Bardzo miła korepetytorka. Zawsze uśmiechnięta i pomocna;-). Ma szeroki zakres wiedzy, potrafi ją przekazać w klarowny sposób, i to wszystko w bardzo miłej atmosferze i za niewielkie pieniądze. Przygotowała mnie do egzaminu FCE na studiach, z obu części dostałam bezproblemowo 5. Serdecznie polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.