Monika Bilska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Wrocław
Faktura VAT

Monika Bilska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Monika Bilska

O mnie

Ukończyłam Liceum Plastyczne i obroniłam pracę dyplomową z Tkaniny Artystycznej u prof. Z. Surowca. Jestem również absolwentką Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach na wydziale Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuk Plastycznych. Obroniłam dyplom licencjacki z Nowych Medii u prof. zw. dr hab. Tomasza Sikorskiego a magisterski z Grafiki Komputerowej i Reklamy. Między czasie uzupełniłam swoją edukację o Kurs Pedagogiczny ze specjalizacją Arte Terapią, więc moja kariera mogłaby się potoczyć prosta drogą – czyli jako nauczyciel plastyki. Jednak wybrałam inną, jako prywatny edukator. Stawiam na świadomy rozwój ucznia, na którego powinno się skupiać więcej uwagi niż jak to bywa w szkole. Poświęcam więc najwięcej swych sił na indywidualne szkolenie i nauczanie między innymi plastyki, grafiki komputerowej i tkaniny. Jestem kreatywnym animatorem – bliższe poznanie ucznia i zrozumienie jego potrzeb to najlepszy przepis na przekazanie mu wiedzy.

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2008 - 06.2011
Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach
Licencjat
Nowe Media
10.2011 - 09.2013
Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach
Magister
Grafika Projektowa i Reklama
Kursy i szkolenia
06.2011
Kurs Pedagogiczny ze specjalizacją Arte Terapia
06.2018
Wychowawca i instruktor kolonijny
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2018

Pani Monika to wspaniały nauczyciel, który doskonale radzi sobie z dzieckiem, które ma problem z koncentracją. Uczy wykorzystując zabawę. Dzięki osobistemu zaangażowaniu dzieci osiągnęły bardzo dobre wyniki w szkole. Sympatyczna i serdeczna. Polecam !!!!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2018

Pani Monika to najlepszy korepetytor we Wrocławiu na jakiego mogło trafić moje dziecko. Bardzo szybko złapała kontakt z synem. Potrafi skupić jego uwagę na sobie, wymyśla gry i zabawy po angielsku, a nie tylko "suche" formułki. Daje z siebie dużo energii aby dziecko przez godzinę przyswajało język angielski nie nudząc się ani chwili :) POLECAM !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.