Ostatnia aktywność:
23 dni temu
 
Poznań (Jeżyce)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki30 / 60 min

Monika

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Zapraszam na korepetycje z języka niemieckiego w wersji online. Choć jeśli ktoś ma ochotę się spotkać na terenie Poznania jest to jak najbardziej możliwe. 
Języka niemieckiego uczyłam się prywatnie u korepetytorów od ósmego roku życia. Przez rok chodziłam do niemieckiej szkoły podstawowej w pobliżu Hannoveru w ramach wymiany. Brałam udział w licznych konkursach i olimpiadach w czasach szkoły średniej. Mieszkałam 4 miesiące w Berlinie i pracowałam w międzynarodowym start-upie gdzie oprócz zadań związanych z social networkingiem i rozbudową aplikacji tłumaczyłam teksty z angielskiego na niemiecki. W Poznaniu epizodycznie przez kilka miesięcy pracowałam w niemieckiej firmie Call Center zajmującej się wsparciem technicznym Hardware’u i Sowtware’u. Mam duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć edukacyjnych, robię to praktycznie od czasów liceum, gdzie pomagałam słabszym uczniom, przez prowadzenie korepetycji z chemii dla kandydatów na studia medyczne, będąc już na studiach, po zajęcia z matematyki czy właśnie języka niemieckiego bądź angielskiego dla zainteresowanych osób. Sama przez wiele lat pobierałam lekcje z różnych przedmiotów i wiem co to znaczy niedopasowanie ucznia z nauczycielem ! Mam nadzieje, ze moje doświadczenie edukacyjne, podejście do życia, a także umiejętności językowe spowodują, ze nasze zajęcia będą udane pod każdym względem. W kwestii planu pracy mam podejście indywidualne, na lekcjach dowiem się czego potrzebujesz i w ramach Twoich potrzeb przygotuje dla Ciebie wszystkie niezbędne materiały i plan pracy. Do zobaczenia !

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - aktualnie
Uniwersytet Medyczny w Poznaniu
lekarsko-dentystyczny
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2015 - aktualnie
Korepetytor
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Flora
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2018

Monika to świetny nauczyciel, bez jej pomocy w zakresie chemii organicznej nie wiem co bym zrobiła. Kompetentna, zawsze przygotowana do zajęć, wyrozumiała. Serdecznie polecam współpracę z nią!

avatar
Miłosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2018

Monika to doskonały nauczyciel, udostępnia wiele materiałów, tłumaczy ze zrozumieniem. Bardzo lubi chemię, ja dzięki niej również ją polubiłam, tak naprawdę :) Nawet trudne zadania okazują się być całkiem proste.

avatar
Rafal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2018

Monika to zdecydowanie dobry pedagog, ma wiele cierpliwości i wykazuje spore zaangażowanie. Możecie spodziewać się trafnych i jasnych wytłumaczeń . Zdecydowanie polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.