Monika Wojewoda

Ostatnia aktywność:
18 dni temu
 
Skierniewice

Opis ogłoszenia

Zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych na lekcje języka angielskiego, na których szybko przełamiemy barierę w mówieniu w języku obcym. Zajęcia dostosowane do potrzeb i zainteresowań uczestników zajęć. Dużo słuchamy, oglądamy i rozmawiamy, ale też nie zaniedbujemy pisania, zagadnień gramatycznych i innych aspektów językowych. Zainteresowanych zapraszam na lekcje z zakresu Business English. O tematyce zajęć decyduje przede wszystkim Uczeń !

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.