Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Gliwice
Zabrze
Katowice
Tarnowskie Góry
Bytom
Ruda Śląska
Pyskowice (Pyskowice)
Szałsza
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Malarstwo i rysunek35 - 70 / 60 min

Monika

Opis ogłoszenia

Prowadzę indywidualne lekcje rysunku, malarstwa dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Jestem z wykształcenia grafikiem, zajmuję się na codzień malarstwem.

W ciągu roku prowadzę tez zajęcia grupowe, zainteresowanych zajęciami indywidualnymi bądź grupowymi zapraszam do kontaktu telefonicznego bądź poprzez poprzez wiadomość. Czas oraz intensywność zajęć do ustalenia. Również zajęcia przygotowawcze do liceum plastycznego lub na studia artystyczne. 
 
Ucząc rysunku staram się podchodzić bardzo indywidualnie do każdego, by go nie zrazić, uważam ze nie tylko „utalentowani” powinni rysować, gdyż rysunek wykształca percepcję, koordynację, uczy koncentracji oraz samodzielności myślenia. Ponadto każda twórczość plastyczna pobudza w nas kreatywność i może być źródłem radości i dużej satysfakcji, o czym często przekonują się również dorośli :) zachęcam więc!
Jestem magistrem sztuki, po ASP, zajmuję się malarstwem, grafiką oraz rysunkiem. Moje prace można obejrzeć  na stronie monikakrasoncom 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 06.2016
Akademia Sztuk Pięknych Katowice
Magister
Grafika
Kursy i szkolenia
08.2019
Kurs Zabawa malarska z Arno Sternem
Doświadczenie
01.2017 - 04.2018
Stacja artystczna Rynek
Animacja kultury, prowadzenie warsztatów, półkolonii, organizacja wystaw i kulturalnych wydarzeń
09.2018 - aktualnie
Pracownia Hi Art
Prowadzenie zajęć z rysunku i malarstwa.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.