Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język francuski70 / 60 min

Monika

Opis ogłoszenia

Zapraszam na profesjonalne zajęcia online, dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Jestem absolwentką lingwistyki stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim ze specjalizacją nauczycielsko-tłumaczeniową. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu na różnych poziomach zaawansowania (kursy indywidualne, grupowe, dla firm).

Specjalizuję się w nauczaniu dorosłych i młodzieży , prowadzę kursy przygotowujące do egzaminów DELF/DALF raz  matury  na poziomie podstawowym i rozszerzonym. 

JęzykI obce są moją ogromną pasją, którą chętnie dzielę się z uczniami, dlatego zawsze podchodzę do zajęć z zaangażowaniem, zwracając uwagę na odpowiedni dobór materiałów (w głównej mierze materiały autentyczne) i dostosowanie tempa pracy do potrzeb każdego z kursantów. Jestem wymagająca, ale dbam o to, by zajęcia były ciekawe i motywujące do samodzielnej pracy, która jest niezbędna do osiągnięcia założonych celów językowych.

Kładę nacisk przede wszystkim na  komunikację w języku obcym, aby przyswajanie języka odbywało się w sposób jak najbardziej naturalny. Oczywiście nie pomijam zagadnień gramatycznych, jednak podczas zajęć nie skupiamy się na omawianiu gramatyki :) 

Spotkania odbywają się na platformie Zoom/Skype.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 06.2018
Uniwersytet Warszawski
Magister
Lingwistyka Stosowana
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2016 - aktualnie
Lektor języków obcych
Współpraca ze szkołami językowymi: TFLS, Britamer, English Best Way, Princeton Language Academy

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.