Monika Zasadzień

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Mysłowice
Katowice
Sosnowiec
Jaworzno
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

FLET POPRZECZNY | FLET PROSTY | ZAJĘCIA UMUZYKALNIAJĄCE

Jestem absolwentka Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Udzielę lekcji fletu poprzecznego i prostego oraz poprowadzę zajęcia umuzykalniające. Spotkania mogą się odbyć w formie zajęć indywidualnych, korepetycji, czy zabawy z muzyką dla dzieci i młodzieży. Pomogę podczas codziennych ćwiczeń technicznych oraz zadbam, by rozwinąć muzykalność ucznia i dodatkowo wesprę w nadrobieniu dotychczasowych zaległości muzycznych i wytłumaczę wszystkie teoretyczne niejasności związane z muzyką.

Gwarantuję indywidualne podejście, metodę nauczania dopasowaną do oczekiwań i umiejętności ucznia oraz bezstresową atmosferę pracy :)

Zajęcia udzielam w Mysłowicach
Serdecznie zapraszam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.