Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Online
Warszawa (Białołęka Bielany Żoliborz Targówek Centrum Wola)

O mnie

Absolwentka studiów mgr z socjologii

Podyplomowych z zakresu pedagogiki i polityki zagranicznej, geografii, historii, plastyki i techniki, doradztwa zawodowego i coaching kariery.

Doktorat z zakresu nauk o polityceZachecam do współpracy studentów kierunków społecznych: socjologia, politologia, praca socjalna, pedagogika, psychologia spoleczna, stosunki miedzynarodowe, europeistyka, bezpieczeństwo wewnetrzne, polityki publiczne, zarzadzanie, marketing - szczególnie w obszarze metody badań.Zachecam uczniów szkol podstawowych i średnich do współpracy w zakresie korepetycji z historii, wos, geografii.Zachęcam do współpracy w zakresie doradztwo zawodowe i coaching kariery.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
07.2021 - 07.2021
Uniwersytet Warszawski
Doktor
Nauki polityczne
07.2021 - 07.2021
Uniwersytet Rzeszowski
Magister
Socjologia
Kursy i szkolenia
.
Podyplomowe geografia
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.