Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Kostrzyn nad Odrą

Monika

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Monika

O mnie

Posiadam tytuł magistra Filologii angielskiej Wydziału Anglistyki UAM w Poznaniu. W ramach dwuletnich praktyk prowadziłam lekcje w szkole podstawowej (klasy 1-6) oraz pracowałam w prywatnej szkole językowej w Poznaniu z grupami jak i indywidualnie.Dbam o to, aby nauka połączona była z zabawą. Skupiam się na angażowaniu uczniów poprzez rożnego rodzaju aktywności. Obserwuję pracę uczniów i dostosowuję zajęcia na bieżąco tak, aby nie byli np. znużeni. Chętnie przygotowuję materiały związane z zainteresowaniami uczniów, bo wtedy nauka języka staje się jeszcze przyjemniejsza :) Lekcje staram się planować tak, aby było jak najwięcej mówienia - to świetnie pomaga w przełamaniu bariery językowej i strachu przed wypowiadaniem się w obcym języku.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 06.2019
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Magister
Filologia angielska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Jarosław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2020

Polecam Panią Monike, jest kompetentną i cierpliwą nauczycielką. Dzięki jej pomocy szybko poznałem język w stopniu umożliwiającym mi pracę. Kontynuuje naukę, żeby porozumiewać się swobodniej. Pozdrawiam!

avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2020

Pani Monika jest bardzo sympatyczną osobą dzięki czemu nauka języka jest o wiele prostsza. Wiele interesujących materiałów. Tempo nauki zostało dostosowane do moich potrzeb. Pani jest baaardzo cierpliwa ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.