Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Brwinów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski70 - 80 / 60 min

Monika

Opis ogłoszenia

Absolwentka filologii angielskiej i pedagogiki (specjalność glottodydaktyka) oraz lektor z wieloletnim doświadczeniem udzieli korepetycji z języka angielskiego. Nauczanie to moja pasja, praca i sposób na życie. Zapraszam dzieci, gimnazjalistów, licealistów i wszystkich innych chętnych do kontynuowania lub rozpoczęcia nauki.

Korepetycji udzielam już od 11 lat. Specjalizuję się w pracy z nastolatkami - w tym przygotowanie do MATURY, jak i osobami dorosłymi na różnych poziomach językowych - w tym BUSINESS ENGLISH, ale mam również bardzo duże doświadczenie w nauczaniu dzieci w wieku przedszkolnym, wczesnoszkolnym i szkolnym.

Treść jak i przebieg lekcji uzależniony jest od poziomu znajomości języka i w zależności od tego z czym jest największy problem, na to kładziony jest szczególny nacisk. Nie bazuje na konkretnym podręczniku, więc lekcja nie polega na przerabianiu kolejnych unit-ów, chyba,że na tym właśnie komuś zależy. Zaopatruje w odpowiednie materiały, których część zostawiam w ramach ‘pracy domowej’. Nie jestem w stanie powiedzieć i opisać jak przebiegają typowe lekcje, ponieważ zależy to od różnych czynników, m. in. od tego w jaki sposób dana osoba przyswaja wiedzę, na czym jej najbardziej zależy w uczeniu się języka, jakie rodzaje ćwiczeń jej odpowiadają. Poza tym jestem zwolenniczką kreatywnego nauczania i staram się, aby do lekcji nie wkradła się niepożądana rutyna. Preferuję, aby korepetycje odbywały się wyłącznie w języku angielskim, nawet na poziomie podstawowym.

Jeśli komuś zależy na oszczędności czasu udzielam również korepetycji przez Internet (przy użyciu Skype, Google Talk, WhatsApp)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.