Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Kęty
Bielany
Łęki
Język polski25 / 60 min

Monika

Opis ogłoszenia

Zapraszam na ciekawe korepetycje z języka polskiego na każdym poziomie nauczania. Jestem absolwentką filologii polskiej na UJ, obecnie pracuję w szkole i jako wychowawca kolonijny, więc jeśli język polski sprawia ci duży problem, a lektury są dla ciebie prawdziwą męczarnią, zgłoś się do mnie:)

Oferuję:
- indywidualne podejście do ucznia,
- miłą atmosferę,
- materiały do powtórek,
- dojazd do ucznia.

Bardzo chętnie pomogę także uczniom szkół podstawowych w odrabianiu lekcji.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.