Monika Wańska

Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
Online
Poznań
Śrem
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Masz ochotę poznać język naszych sąsiadów? Chcesz mówić płynniej po czesku? Niektóre zagadnienia gramatyczne dalej są dla Ciebie kłopotliwe? Udzielam korepetycji z języka czeskiego od poziomu A1 do B2. Jestem studentką bohemistyki i rok studiowałam w Czechach. Dlatego oferuję szeroki zakres materiałów do nauki. Na lekcjach oprócz książek wykorzystuję artykuły z gazet, reklamy, fragmenty audycji radiowych. Jeżeli zainteresował Cię opis i jesteś zmotywowany do nauki języka, zapraszam do kontaktu :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2016 - 09.2019
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
filologia czeska
Kursy i szkolenia
02.2018
Certifikát - Čeština pro cizince pro středně pokročilé (Kabinet Češtiny pro cizince Masarykova Univerzita)
07.2018
Erasmus+ OLS language assessment - C1 level in Czech
09.2018
Certyfikat biegłości językowej UAM, j. angielski poziom B2
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Katka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2019

Serdecznie polecam lekcje języka czeskiego z Moniką! To niezwykle pozytywna osoba, która zaraża dobrą energią i pasją do języka naszych sąsiadów. Różnorodne materiały na zróżnicowanym poziomie, książki czy linki do stron internetowych sprawiają, że uczę się języka czeskiego z różnych źródeł. Monika jest zawsze perfekcyjnie przygotowana do zajęć a miła atmosfera sprawia, że lekcje mijają w mgnieniu oka.
Polecam - sama korzystam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.