Muzycznie w Domu

Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
 
Online
Siemianowice Śląskie
Katowice
Chorzów
Bytom
Zabrze
Faktura VAT

Muzycznie w Domu

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Muzycznie w Domu

O mnie

Witam :)

Od piątego roku życia gram na instrumentach. Studiowałam na Akademii Muzycznej we Wrocławiu i Krakowie (kierunek: wiolonczela), gram również na fortepianie (podstawy), gitarze i ukulele. Byłam nauczycielem w Państwowej Szkole Muzycznej I-go st. w Domosławicach, pracowałam w Miejskim Domu Kultury w Katowicach na stanowisku instruktora zajęć muzyczno-plastycznych oraz prowadziłam lekcje gry na gitarze. W tym samym charakterze pracowałam w szkole Acco Primo. Aktualnie pracuję w Przedszkolu jako nauczyciel wspomagający dla dzieci z zaburzeniami oraz udzielam korepetycji z kształcenia słuchu, gry na wiolonczeli, gitarze i ukulele. Jestem w trakcie studiów z pedagogiki specjalnej (kierunek: diagnoza i terapia).Lubię to, co robię, muzyka to moja pasja. Współpraca z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi jest dla mnie wyzwaniem, które z chęcią podejmuję:)Zależy mi na tym, by nauka gry była przyjemnością, a nie przykrym przymusem, rozwojem popartym afirmacją nauczyciela, a nie presją, nadmiernym stresem i poczuciem niepowodzenia. Muzyka ma za zadanie rozwinąć nam skrzydła, otworzyć drzwi kreatywności, pozytywnie wpłynąć na układ nerwowy i na to wszystko co stanowi nas jako ludzi:)

Marzę o tym, by pozytywny wpływ muzyki budował poczucie wartości i szczęścia w życiu każdego, kto odważył się wejść na drogę tej królowej sztuk!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 06.2012
Akademia Muzyczna we Wrocławiu
Licencjat
wiolonczela
10.2012 - 09.2014
Akademia Muzyczna w Krakowie
Licencjat
wiolonczela
09.2018 - 12.2019
Szkoła Muzyczna w Domosławicach
Nauczyciel kontraktowy
wiolonczela, zespoły kameralne
10.2020 - aktualnie
Instytut Studiów Podyplomowych w Tychach
Pedagogika Specjalna - Diagnoza i Terapia
Kursy i szkolenia
07.2008
Agrafka Muzyczna - Stypendium dla uzdolnionych wykonawców
08.2008
Kurs Wiolonczelowy w Łańcucie
12.2008
Kurs Wiolonczelowy w Zakopanem
Doświadczenie
06.2009 - aktualnie
Agrafka Muzyczna - stypendium
trasa koncertowa po Polsce z orkiestrą
09.2010 - 09.2013
The Sound Quartet
09.2018 - 12.2019
Państwowa Szkoła Muzyczna w Domosławicach
09.2018 - 12.2019
Państwowa Szkoła Muzyczna w Domosławicach
09.2018 - aktualnie
Korepetytor
12.2018 - 01.2019
Trasa koncertowa z Mysłowicką Orkiestrą Symfoniczną do Chin
Miesięczne tourne po Chinach
09.2019 - 09.2020
Fundacja "Centrum Uskrzydlij Dzieciaki" w Chorzowie
09.2019 - 09.2020
Miejski Dom Kultury Południe w Katowicach
09.2019 - 06.2020
Acco Primo
12.2019 - aktualnie
Przedszkole Węgielek
09.2021 - aktualnie
Muzycznie w Domu - Mobilna Szkoła Muzyczna

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2021

Pani Monika jest świetnym nauczycielem, lekcje prowadzone są w miłej atmosferze. Jest energiczną osoba i zaraża tym innych. Zajęcia zawsze są ciekawe, nie da się na nich nudzić! Repertuar dostosowuje do upodobań muzycznych uczniów, co sprawia, że nauka staje się przyjemniejsza. Jeśli chcecie nauczyć się grać na instrumentach i pokochać muzykę, to tylko z Panią Monika!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2021

Bardzo polecam, obserwuję zmagania córki w nauce gry na wiolonczeli. Po paru miesiącach zajęć z Panią Moniką, córeczka zaczęła nie tylko lepiej grać, ale również dużo bardziej cieszy się muzyką. Pani Monika zwraca uwagę na postawę uczniów, gdyż sama ma ogromne doświadczenie w ustawieniu własnego aparatu. Jestem bardzo dumna z mojej Pociechy-nie wiem, czy zdecydowałaby się kontynuować edukację w szkole muzycznej gdyby nie wspaniałe podejście najlepszej korepetytorki na świecie :)

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2021

Lekcje z Moniką są bezstresowe i dopasowane do możliwości i upodobań ucznia. Jest elastyczna co do repertuaru gitarowego, co bardzo cenię!
Wysłyszy nienastrojoną strunę nawet przez Skype'a:)

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2021

Pani Monika jest sympatyczna i cierpliwa,oprócz tego ma profesjonalne podejście do ucznia i do instrumentu,dzięki takiemu nauczycielowi zdobywanie wiedzy i umiejętności jest bezstresowe i jest jedną wielką przygodą.Polecam Panią Monikę z całego serca.

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2021

Polecam z całego serca. Pani Monika nauczy was grać na instrumencie i czerpać z tego przyjemność. Lekcja jest bezstresowa i zawsze na lekcje przychodzę z uśmiechem. Serdecznie polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.